Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogatka lubartowska przejezdna od piątku. Wreszcie

Utworzony przez byniek, 4 października 2012 r. o 09:24 Powrót do artykułu
czy tego nie dało się zrobić jakoś bardziej estetycznie? tak będzie na każdym skrzyżowaniu gdzie chcą zrobić nową trakcję??? jeśli tak to ja już jestem przeciwnikiem trolejbusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie trakcja, tylko aparatura do zagłuszania Radia Maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrzydliwa jest ta pajęczyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się to podoba.Ona daje trochę smaku Lublinowi i sprawia że nie jest to miasto w cieniu jakiegoś Lubartowa.Czymś nas od innych miast wyróżnia.Ale możesz mieć swój gust,tak jak zapewne mnie podobają się małe a tobie cycate.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to trwało ale w końcu można szosą przejechać. A że trakcja trolejbusowa przypomina co niektórym aparature do zagłuszania radiostacji, no cóż grunt że działa. Ciekawe co by było jak by budowlańcy odkryli jakiś bardzo rzadki okaz robaka, ptaka lub innego stworzonka, które tam i tylko tam i nigdzie indziej na świecie się nie znajduje. Pewno żaden samochód nie przejechał by tamtędy już nigdy więcej, bo nie wolno by niszczyć środowiska. :-):-):-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...