Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO JAKAŚ PARANOJA WYCHWALACIE ŻUKA POD NIEBIOSA A TAK NA PRAWNE NIE INTERESUJE GO JAK LUDZIOM SIE ŻYJE ICH PROBLEMY. ŁADNE ULICE NIE DADZĄ LUDZIOM MIESZKAŃ PRZEZ TYLE LAT KOSMICZNA LICZBA LUDZI CZEKA NA MIESZKANIA I CO WIELKIE GÓWNO!!!! LEPIEJ SPRZEDAC KOLEJNY BLOK ,KAMIENICE NIŻ DAC NORMALNYM LUDZIOM KTÓRZY NIERAZ PO 20 LAT CZEKAJĄ .NA TO NIKT NIE PATRZY BO PO CO .PARANOJA!!!!!!!!!!!! I MAM NADZIEJE ZE JEGO WŁADZA NIEDŁUGO ZAKOŃCZY SIE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma się czym chwalić to się chwali i nic w tym złego. Gorzej gdyby się chwalił a nic nie robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKAŚ PARANOJA WYCHWALACIE ŻUKA POD NIEBIOSA A TAK NA PRAWNE NIE INTERESUJE GO JAK LUDZIOM SIE ŻYJE ICH PROBLEMY. ŁADNE ULICE NIE DADZĄ LUDZIOM MIESZKAŃ PRZEZ TYLE LAT KOSMICZNA LICZBA LUDZI CZEKA NA MIESZKANIA I CO WIELKIE GÓWNO!!!! LEPIEJ SPRZEDAC KOLEJNY BLOK ,KAMIENICE NIŻ DAC NORMALNYM LUDZIOM KTÓRZY NIERAZ PO 20 LAT CZEKAJĄ .NA TO NIKT NIE PATRZY BO PO CO .PARANOJA!!!!!!!!!!!! I MAM NADZIEJE ZE JEGO WŁADZA NIEDŁUGO ZAKOŃCZY SIE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKAŚ PARANOJA WYCHWALACIE ŻUKA POD NIEBIOSA A TAK NA PRAWNE NIE INTERESUJE GO JAK LUDZIOM SIE ŻYJE ICH PROBLEMY. ŁADNE ULICE NIE DADZĄ LUDZIOM MIESZKAŃ PRZEZ TYLE LAT KOSMICZNA LICZBA LUDZI CZEKA NA MIESZKANIA I CO WIELKIE GÓWNO!!!! LEPIEJ SPRZEDAC KOLEJNY BLOK ,KAMIENICE NIŻ DAC NORMALNYM LUDZIOM KTÓRZY NIERAZ PO 20 LAT CZEKAJĄ .NA TO NIKT NIE PATRZY BO PO CO .PARANOJA!!!!!!!!!!!! I MAM NADZIEJE ZE JEGO WŁADZA NIEDŁUGO ZAKOŃCZY SIE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKAŚ PARANOJA WYCHWALACIE ŻUKA POD NIEBIOSA A TAK NA PRAWNE NIE INTERESUJE GO JAK LUDZIOM SIE ŻYJE ICH PROBLEMY. ŁADNE ULICE NIE DADZĄ LUDZIOM MIESZKAŃ PRZEZ TYLE LAT KOSMICZNA LICZBA LUDZI CZEKA NA MIESZKANIA I CO WIELKIE GÓWNO!!!! LEPIEJ SPRZEDAC KOLEJNY BLOK ,KAMIENICE NIŻ DAC NORMALNYM LUDZIOM KTÓRZY NIERAZ PO 20 LAT CZEKAJĄ .NA TO NIKT NIE PATRZY BO PO CO .PARANOJA!!!!!!!!!!!! I MAM NADZIEJE ZE JEGO WŁADZA NIEDŁUGO ZAKOŃCZY SIE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym tu się chwalić... niskim bezrobociem - bo młodzi uciekają z Lublina, drogami - super.. tylko dlaczego po pół roku trzeba robić im pierwszy remont, kwiatami - szkoda że wycina się tyle zdrowych drzew. To są tematy zastępcze... ludzie nie oczekują, od Żuka że miasto wyda kolejne zezwolenia na stawianie galerii, gdzie ludzie zarabiają gów...niane pieniądze, tylko ten pan tego nie rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST MÓJ PREZYDENT I NIE ŻAŁUJE ANI TROCHE ŻE NA NIEGO ODDAŁEM GŁOS OD DAWNA POWTARZAM ŻE LUBLIN POTRZEBUJE GOSPODARZA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA A NIE POLITYKA ZAINTERESOWANEGO WYŁĄCZNIE UPRAWIANIEM POLITYKI, ROZGRYWKAMI I GIERKAMI BRAWO ŻUK BRAWO LUBLIN I NIECH SIĘ WSZYSTKIM DOBRZE WIEDZIE
  Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby K.Żuk nie brał kredytów, nasza genialna lubelska opozycja z PiS pytałaby czemu Lublin jako jedyne miasto w Polsce nie chce korzystać z unijnych pieniędzy :))))))))))))) Dlaczego Lublin nie chce przebudować skrzyżowania za 15% wartości inwestycji[85% pokrywa UE] bądź czemu nie wyremontowano choć jednego stadionu skoro 1/3 kosztów pokryłaby UE :))))))))))))))))) Oni krytykują Żuka dla samej krytyki, merytorycznie nie są w stanie tej krytyki uzasadnić :))))))))))))))))))
  Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy rok udany i oby tak przez kolejne 3 lata a potem koniecznie reelekcja ! nie widzę innego wyjścia
  Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba brać kasę z Brukseli póki dają, następnej szansy może nie być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to najlepsze co się mogło Lublinowi trafić. Drugiego takiego samorządowca ze świeczką w ręku szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głuptasku 1% mieszkańców to skorzystał z Aqua Lublin w ciągu miesiąca od otwarcia. Ludzie stoją w kolejkach po 40min-1h. Inwestycja trafiona w 100% i wygląda na to, że od samego początku będzie na siebie zarabiać.Trafiłeś jak kulą w płot.
Stali w kolejkach, bo promocja była i każdy chciał się załapać... ale się skończyła to zobaczymy czy będą stać nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały ratusz i jego agendy gloryfikują łysego wodzusia, powodzenia w następnych wyborach. Pozdro dla pana cenzora, ciekawe czy mnie zbanuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzi pan panie Pruszkowski ile można dobrego zrobić dla mieszkańców w ciągu 5 lat? rządziłeś pan 8 i przez ten czas poza zwiedzaniem świata na koszt lubelskiego podatnika nic pan nie zrobiłeś oprócz wpuszczenia do miasta super i hipermarketów oraz galerii handlowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę, że kolejne 3 lata będą równie owocne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe przewinienia to chyba stadion i basen, ale myślę że sporo by się debilnych inwestycji znalazło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk, a kiedy Pan mi zwróci pieniądze 1230 zł (1000 zł + VAT 230 zł), ukradzione mi przez Urząd Miasta za słup i znak drogowy na drodze publicznej (ul. Świętoduska)? Zarząd Dróg i Mostów tłumaczy się, że "zgodziłem się" na taką umowę. Nie miałem wyjścia - taki był dyktat ZDiM. Czy załatwianie spraw w urzędzie ma polegać pilnowaniu się przed oszustami z Urzędu Miasta? Dlaczego przez ponad pół roku nikt mi tych pieniędzy nie zwrócił? Mało Wam było opłat za wynajem koperty na pojazd elektryczny 600 zł miesięcznie? Kiedy Pan wprowadzi zakaz wjeżdżania śmieciarek i samochodów dostawczych na Stare Miasto po godzinie 9.00? Tylko w Lublinie jeżdżą do południa pojazdy dostawcze i śmieciarki. Nigdzie w Polsce (i chyba na całym świecie) - tylko w Lublinie po Starym Mieście mogą kursować pojazdy dostawcze, spalinowe, mogą jeździć taksówki, a nie mogą jeździć pojazdy elektryczne do wożenia turystów.Tak Pan walczy z ruchem na Starym Mieście, Zakłamany Człowieku? Tak Pan dba o estetykę miasta, że mimo moich pisemnych uwag, Urząd kierowany przez Pana nie zareagował przez 3,5 tygodnia na brudną tabliczkę "Znak Dziedzictwa Europejskiego"? Tym brudem chce się Pan chwalić przed turystami i gośćmi, których Pan przyjmuje? Kiedy Pan zaprosi swoich gości na spacer ul. Zieloną, która biegnie kilkanaście metrów od Krakowskiego Przedmieścia i którą z Pana woli - z konieczności oglądają tysiące turystów z kraju i zagranicy? Czasy lukrowania Pana "osiągnięć" przez media się skończyły. Lublin miastem - inspiracji? LUBLIN - MIASTEM URZĘDNICZYCH ABSURDÓW - w stylu carskich czynowników z XIX wieku. Panie Żuk - mnie już Pan więcej zaszkodzić nie może. Swoim dalszym tępym uporem szkodzi Pan teraz tylko sobie. Wojciech Górski, Lublin City-Tour.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Paweł Janulewicz zawsze mówi, że nie sztuką jest budować rozwój na kredyt i w 100% się z nim zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe przewinienia to chyba stadion i basen, ale myślę że sporo by się debilnych inwestycji znalazło.
  Przewinienia? Stadion który przez rok przyjął 300 tysięcy ludzi oraz Aqua Lublin obsługujący w miesiąc 30 tysięcy ludzi to mają być przewinienia? Proponuję chłodny okładzik na rozgrzaną główkę, opcjonalnie przeprowadzkę do pisowskiego Kraśnika, tam można spokojnie i klawo żyć: dom -> pomnik smoleński -> kościółek, kościółek -> pomnik smoleński -> dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Paweł Janulewicz zawsze mówi, że nie sztuką jest budować rozwój na kredyt i w 100% się z nim zgadzam.
  Zgadzam się. Prawdziwą sztuką jest położyć laskę na unijne dotacje, czekać na mannę z nieba i jeszcze się jej doczekać  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...