Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok działalności Aqua Lublin. Ile osób skorzystało z basenów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 18:43 Powrót do artykułu
To dzięki wycieczkom szkolnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko dzięki "500+". Jest kasa i na wódkę i na zakąskę i na basen dla całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj boli co? Z trudem się przełknęło "zrobienie" jednego dziecka, a teraz z trzeba przełykać to że nagle biedniejszy ma więcej... My dostajemy 1000+, ale od roku nie kupiłem ani flaszki wódki, ba... nie widziałem nawet 1 zł z tych pieniędzy. Zarządza nimi żona. Mamy stare telefony z przed 3 lat, a na AQUA ostatni raz byłem na przełomie października/listopada. Tłoczno tam i wiecznie coś nie działało. Wolę Łabędzią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bart jak ma się jedno dziecko też można pobierać 500+, pod warunkiem niskich dochodów i odpowiedniego wieku dziecka. A co do gościa piszącego, że tylko pijące patole korzystają z 500+ to obraża bardzo dużą część społeczeństwa niepijącego. Znam rodziny, które całą kwotę odkładają dla dziecka, tj. część na konto, część na bieżące wydatki związane wyłącznie z dzieckiem, jego nauką, sportem, zdrowiem itd. I nie pij już więcej po głupoty piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...