Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok temu była walka o darmowe choinki. Marszałek zmienia zasady rozdawania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2016 o 13:57 Powrót do artykułu
Jak niezadarmo to nieprzyjdę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Chodzi o to, że drzewka będą wręczane osobom, które przekażą trwałą żywność na akcję charytatywną Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" ... menel kupi budyń/kisiel w proszku (za 50 groszy) i przytuli potem choinkę. :)
0
Tyle choinek nie znajdzie nowego właściciela...
0
Taaak panie Marszałku!!!! My chcemy choinek, dużo choinkek....
0
ja ***ę, ale wieś...
0
Czy w tym czy w tamtym roku drzewka i tak trafią tam, gdzie mają trafić tj.do peeselowców - przecież nikt inny się nie zgłosi.
0
Czy za dostarczenie jednego Nowoczesnego PO je ..nego szKOD nika w gumofilcach też dostanę choinkę ???Bo dzisaj jest okazja aby upolować dorodnego.
0
jak nie choinki to darmowa coca-cola....byle na sępa,mieć i nie płacić
0
A kiedy będą bombki na choinkę?
0
Jak choinki nie będą za darmo to prawie nikt po nie nie przyjdzie.
0
jedyne co w tej akcji trzeba zmienic to to zeby Pan, ktory jest marszalkiem prywatnie za to rozdawnictwo zaplacil.
0
Brawo Panie Marszałku. Super inicjatywa
0
Zawsze warto pomagać dzieciom.
0
Nie żałuj się dziada bo jak dziad ożyje to cię torbą obije.
0
Co za żenada... w tym roku niech dorzuci napój gazowany i będzie lepiej niż wigilia w radomiu. Wstyd!
0
Na siłę robi się kiermasz pod CSK a dlaczego nie na Krakowskim Przedmieściu?
0
Na krakowskim jest Kiermasz komercyjny. Na teatralnym za domki płaci marszałek. Ja jako wystawaca zapewniam towar i dobrą atmosferę. Nie wiem jak z klientem, ale pomysł super.
0
Jeżeli Marszałek zapłaci ze swoich to ok ala jeżeli z budżetu Marszałkowskiego to skandal
0
mam preparat do inseminacji loch - będę promocyjne rozdawał partię pt zielony liść przy okazji "zgromadzenia tłuszczy "
0
kuźwa dzieci dostają 500+ i jeszcze i mało, niech matka z ojcem zamiast przepić i przepalić te 500+ kupią im żreć.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: