Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok temu była walka o darmowe choinki. Marszałek zmienia zasady rozdawania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2016 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Jak niezadarmo to nieprzyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodzi o to, że drzewka będą wręczane osobom, które przekażą trwałą żywność na akcję charytatywną Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" ... menel kupi budyń/kisiel w proszku (za 50 groszy) i przytuli potem choinkę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle choinek nie znajdzie nowego właściciela...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak panie Marszałku!!!! My chcemy choinek, dużo choinkek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ***ę, ale wieś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym czy w tamtym roku drzewka i tak trafią tam, gdzie mają trafić tj.do peeselowców - przecież nikt inny się nie zgłosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za dostarczenie jednego Nowoczesnego PO je ..nego szKOD nika w gumofilcach też dostanę choinkę ???Bo dzisaj jest okazja aby upolować dorodnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie choinki to darmowa coca-cola....byle na sępa,mieć i nie płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą bombki na choinkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak choinki nie będą za darmo to prawie nikt po nie nie przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne co w tej akcji trzeba zmienic to to zeby Pan, ktory jest marszalkiem prywatnie za to rozdawnictwo zaplacil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Marszałku. Super inicjatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze warto pomagać dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żałuj się dziada bo jak dziad ożyje to cię torbą obije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za żenada... w tym roku niech dorzuci napój gazowany i będzie lepiej niż wigilia w radomiu. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na siłę robi się kiermasz pod CSK a dlaczego nie na Krakowskim Przedmieściu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na krakowskim jest Kiermasz komercyjny. Na teatralnym za domki płaci marszałek. Ja jako wystawaca zapewniam towar i dobrą atmosferę. Nie wiem jak z klientem, ale pomysł super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Marszałek zapłaci ze swoich to ok ala jeżeli z budżetu Marszałkowskiego to skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam preparat do inseminacji loch - będę promocyjne rozdawał partię pt zielony liść przy okazji "zgromadzenia tłuszczy "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa dzieci dostają 500+ i jeszcze i mało, niech matka z ojcem zamiast przepić i przepalić te 500+ kupią im żreć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...