Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pracowałem w FSC Lublin, nie kupowaliście naszych nowych samochodów, woleliście stare z Raichu. Fabryka padła , rząd palcem nie kiwnął, 15 .. może 20 tyś. ludzi (razem z filiami i kooperacją) poszło na bruk. To teraz czemu ja miałbym się martwić wami,  kiedy np. wiem, że mam niższą emeryturę bo trzeba z budżetu na KRUS dopłacać ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w FSC Lublin, nie kupowaliście naszych nowych samochodów, woleliście stare z Raichu. Fabryka padła , rząd palcem nie kiwnął, 15 .. może 20 tyś. ludzi (razem z filiami i kooperacją) poszło na bruk. To teraz czemu ja miałbym się martwić wami,  kiedy np. wiem, że mam niższą emeryturę bo trzeba z budżetu na KRUS dopłacać ? 
No tak, tylko polska żywność jest znana z jakości na całym świecie a twoje żuki były mało znane, to jak taki Niemiec miał kupić sobie żuczka? A rząd nie kiwnął palcem, bo też nic nie wiedział o żukach, bo kiedyś jeździł nysami. Chociaż mi się wydaje, że kiwnął środkowym do góry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA twoja produkcja W fs to o dupe potłuc jak sie złom produkowało to kto by chciał jezdzić lublinkieme rzęch jakich mało a stary LT 35 śmiga jak burza aby on i do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestują  ci, którzy 2x głosowali na ryżego i jego bandę i 7 lat lizali mu d.pę!! liżcie dalej!! smacznego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w FSC Lublin, nie kupowaliście naszych nowych samochodów, woleliście stare z Raichu. Fabryka padła , rząd palcem nie kiwnął, 15 .. może 20 tyś. ludzi (razem z filiami i kooperacją) poszło na bruk. To teraz czemu ja miałbym się martwić wami,  kiedy np. wiem, że mam niższą emeryturę bo trzeba z budżetu na KRUS dopłacać ? 
  nie narzekaj, bo FSC w latach 80 jak i WSK chcieliście wolności i strajkowaliście, to dobrze wam, winniście za to wcale nie dostawać emerytury, źle wam było za komuny no to macie teraz wolny rozkradziony kraj  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie przyjechali traktorami za pół miliona, terenówkami za milion. Niech się nie wstydzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie narzekaj, bo FSC w latach 80 jak i WSK chcieliście wolności i strajkowaliście, to dobrze wam, winniście za to wcale nie dostawać emerytury, źle wam było za komuny no to macie teraz wolny rozkradziony kraj
Ty s***.****u! mam nadzieję że będziesz grzebał po śmietnikach za te nędzne słowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawicki przegiął już pałę, czy jeszcze nie?? bo się pogubiłam w tym rozgardiaszu... :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawicki przegiął już pałę, czy jeszcze nie?? bo się pogubiłam w tym rozgardiaszu... :mellow:
POczujesz !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...