Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taka jest właśnie nasza milicja. Jak trzeba patologie przegonić, to się boją. Jak do normalnego człowieka to z łapami. Banda zakompleksionych nieuków, nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam pewnie Romko szykuje jakąś nową płytę z Gosią Andrzejewicz albo Mrozu i robi wokół siebie szum,to swego rodzaju "iwent" hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu L. $$$ do głowy tak strzeliła, że wydaje mu się że stoi ponad prawem. Miałem nieprzyjemność spotkania oko w oko jak zajechał mi drogę skręcając z prawego pasa ulicy jednokierunkowej w lewo. Nie stać go na kierowcę który wiedziałby gdzie nie wolno parkować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche tu sie ludzie wypowiadacie niesprawiedliwie i czuć od Was zawiść po prostu. Romuald L jest człowiekiem jak każdy z nas. Każdy z nas jakby miał powykręcane ręce za to, że źle zaparkował to by tak samo sie wściekał. A moze facet rzeczywiście źle się poczuł i musiał stanąć od razu ??? A czy sądzicie ze Romuald L ma mało kasy żeby próbować nie zapłacić mandatu rzędu 50 czy 100 zł ? Nie jestem fanem tego zespołu ale kilka razy miałem stycznośc z Romualdem L. To normalny człowiek, jest dużo innych co im odbiło po zrobieniu kariery. W kontaktach z innymi ludźmi jest bardzo uprzejmy i nie czuć jakiegoś poniżania, wywyższania sie. To raczej ten policjant musiał mieć jakies duże kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Romuald L. GWIAZDA polskiej estrady nie może zrozumieć, że jest szarym obywatelem jak każdy z nas, ciekawe od kiedy obowiązują go inne przepisy drogowe i możliwość niereagowania na polecenia wydawane przez przedstawicieli prawa.....pamiętajmy mamy do czynienia z GWIAZDĄ nie z Kowalskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Pan Romuald L. GWIAZDA polskiej estrady nie może zrozumieć, że jest szarym obywatelem jak każdy z nas, ciekawe od kiedy obowiązują go inne przepisy drogowe i możliwość niereagowania na polecenia wydawane przez przedstawicieli prawa.....pamiętajmy mamy do czynienia z GWIAZDĄ nie z Kowalskim
Pan Romuald L. na pewno nie jest szarym obywatelem. Wydaje się, że to jego działanie jest w interesie publicznym. Prokuratura mówi, że policjant miał prawo...ale w jaki sposób starszy, schorowany - ale też powszechnie znany - człowiek mógł zagrażać młodemu, zdrowemu policjantowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest Romuald L. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym chamom z forsa wydaje sie , że wszystko im wolno ... Bravo dla policjanta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie problem - nie z policją tylko z osobami "z góry" które nie potrafią pogodzić się z sytuacją i faktem że w obliczu prawa są traktowane na równi z innymi.Niektórzy próbują to w jakiś sposób "naginać" a to nie ludzką postawą policji,a to że ktoś coś mógł - nie fakt jest faktem - wobec prawa wszyscy jesteśmy tacy sami a medialne naginanie tego w odniesieniu do "znanych" osób - to jest właśnie problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba uważać na krawężniki. Kilka lat temu stałem spokojnie przy ulicy i czekałem na samochód z kolegą. Podeszło do mnie dwóch i mówi: tu nie można przechodzić. A ja patrżę w lewo do przejścia ze 200 m, tak samo w prawo, jestem przy skrzyżowaniu to walę można. I wrobili mnie w Sąd Grodzki na 300 złotych. Nikt nawet nie zapytał o co chodziło. Trzeba uważać na krawężniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi panu Romualdowi??!! Może czas się douczyć, drogi panie !! Przepisy mówią wyraźnie, że kierowca zatrzymany do kontroli NIE MA PRAWA WYSAIDAĆ z auta bez wydania takiego polecenia przez policjanata !!! W przypadku niedostosowania sie do tego, policjant moze uzyc siły, co uczynił w tym wypadku. Co wiecej musi trzymać obie ręce na kierownicy albo w ten sposób aby były widoczne dłonie. Ignorantia iuris nocet drogi panie gwiazdorze Nie ma co tu się pyrgać i gwiazdorzyć tylko trzeba połozyć uszy po sobie i umieć przyznac się do błędu !! Jest pan takim samym obywatelem jak kazdy inny i nikt dla pana nie będzie tworzył odrebnego prawa !! Trochę pokory i klasy panie muzyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamy wreszcie jakiegoś normalnego policjanta - brawo. A tzw. znane postacie już nie raz pokazywały co potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam specjalnych sympatii do Pana Romualda jednak znając Policję i ich funkcjonariuszy przypuszczam ze w tym przypadku strzelali do wróbla z armaty, bo to typowa cecha naszych policjantów i całej mundurówki buta beszczelność pogarda to właśnie nasza policja uwazam ze to wszystko przz rekrutowanie do służby ludzi po znajomości to czyni ich bezkarnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa dla policji, w końcu zachowali się jak należy nawet w stosunku do jakiegoś pseudo artysty i co najważniejsze prokuratura poprała policję. Oby tak dalej to w końcu policja zdobędzie szacunek i coś może się w Polsce poprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jechał do szpitala i chciał zadzwonić do lekarza.... Trochę dziwne tłumaczenie.Chciał zadzwonić do lekarza?Z ambasady?To taki mały,"znany" długowłosy muzyk nie miał przy sobie telefonu komórkowego?Jakiś biedny muzyk "znanego" zespołu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romku-daj sobie spokój.Poleceń Policjanta trzeba słuchać tak jak Ciebie słuchają technicy gdy pracujesz na scenie.Szanuj innych wtedy zostaniesz sam poszanowany.Nie jesteś już młodym wilkiem a spójrz na forum-śmieją się z Twojej buty i zacietrzewienia.Nie bądź Paligłupem i daj sobie spokój bo nie wygrasz-prawo stoi po stronie policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prokuratura, niemal cały rok zajęło jej wyjaśnianie tak niezmiernie skomplikowanej sprawy. Biedni nie wiedzieli jak się wykaraskać aby nie nagiąć zbytnio prawa i ukarać policjanta a panu l. nie zaleźć za skórę - przecież ona napewno pije ze znacznymi prokuratorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niesłychane. nie dość że facet złamał prawo, a potem nie zastosował się do polecenia policjanta, to jeszcze ma czelność wytaczać sprawy. na co on liczy? lepiej niech się przyłoży do swojej roboty, bo ostatnia płyta jego zespołu nie jest najlepsza i jako jej nabywca nie czuję się komfortowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież starszy i schorowany dziadek mógł stwierdzić że i tak długo nie pożyje i w ramach wrogości do Ukrainy podjechać pod konsulat wyładowany materiałami wybuchowymi w wiadomym celu. Takie historie się zdarzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym zobaczyć jak Pan Lipko wykonuje ten sam manewr w Stanach, wyskakując gwałtownie z samochodu podczas kontroli State Troopers. Nagroda Darwina gwarantowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...