Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rondo przy Makro: Zderzenie dwóch samochodów

Utworzony przez andre, 19 października 2012 r. o 16:33 Powrót do artykułu
O kur wa wiadomość dnia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jakiś nerwowy kierowca nie wytrzymał... Jeżdżę od 30 lat. Nigdy ale to przenbigdy nie miałem nawet najmniejszej stłuczki ze zwojej winy!!!A przejechałem z pewnością apewne ok 0,5 mln km.. Trzeba pzrewidywać zachowanbia innych użytkownikow ruchu. A deb***i nie brakuje . Szczególnie wśród młodych z bejsbolówkami na łbach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warchoł z abramowic napisał:
Znowu jakiś nerwowy kierowca nie wytrzymał... Jeżdżę od 30 lat. Nigdy ale to przenbigdy nie miałem nawet najmniejszej stłuczki ze zwojej winy!!!A przejechałem z pewnością apewne ok 0,5 mln km.. Trzeba pzrewidywać zachowanbia innych użytkownikow ruchu. A deb***i nie brakuje . Szczególnie wśród młodych z bejsbolówkami na łbach..
0,5 mln km,to widzę CYCU że dopiero zaczynasz,to trochę więcej pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszystko w normie na tym rondzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...