Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rondo przy Makro: Zderzenie dwóch samochodów

Utworzony przez andre, 19 października 2012 o 16:33 Powrót do artykułu
O kur wa wiadomość dnia !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu jakiś nerwowy kierowca nie wytrzymał... Jeżdżę od 30 lat. Nigdy ale to przenbigdy nie miałem nawet najmniejszej stłuczki ze zwojej winy!!!A przejechałem z pewnością apewne ok 0,5 mln km.. Trzeba pzrewidywać zachowanbia innych użytkownikow ruchu. A deb***i nie brakuje . Szczególnie wśród młodych z bejsbolówkami na łbach..
0
warchoł z abramowic napisał:
Znowu jakiś nerwowy kierowca nie wytrzymał... Jeżdżę od 30 lat. Nigdy ale to przenbigdy nie miałem nawet najmniejszej stłuczki ze zwojej winy!!!A przejechałem z pewnością apewne ok 0,5 mln km.. Trzeba pzrewidywać zachowanbia innych użytkownikow ruchu. A deb***i nie brakuje . Szczególnie wśród młodych z bejsbolówkami na łbach..
0,5 mln km,to widzę CYCU że dopiero zaczynasz,to trochę więcej pokory.
0
Czyli wszystko w normie na tym rondzie....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: