Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rondo turbinowe już prawie gotowe

Utworzony przez marek, 5 października 2013 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Kto wymyśla takie głupie oznakowanie rond.Rondo to jest rondo, a nie jakieś wymysły - jazda na wprost , w lewo itp itd.Wjeżdżamy na rondo i zjeżdżamy odpowiednim zjazdem.Nie ma jakiejś jazdy na wprost. A teraz czuję stos komentarzy na mój temat- a ja wam powiem -= douczcie się i poczytajcie trochę PRD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także jestem zwolennikiem jednopasmowych rond z poszerzonym poboczem. Już samo nauczenie roweżystów, że mają jeździć po rondzie środkiem pasa, dopiero na zjeździe do prawej, jest problemem. To jedyna sytuacja, kiedy na rondzie może dojść do groźnego wypadku śmiertelnego: przejechanie rowerzysty jadącego dalej, przez skręcający samochód, który go WYPRZEDZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego właściciel tej galerii handlowej w takim małym stopniu sfinansował budowę tego ronda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki budynek tam rozbierali ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozebrali starą stróżówkę, która stała centralnie na wjeździe do galerii. Była to pozostałość jeszcze po Zieleni Miejskiej i lecznicy dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta budowa skrzyżowania to prawdziwy cód! Wszystko zaczęło się może z miesiąc może dwa temu i juz prawie koniec! Brawa dla wykonawcy! Całą sytuację porówuje  z trwającymi budowami na Czubach i nie mogę zrozumieć dlaczego teślamazary tak dług przy nich dłubią. Skrzyżowanie JPII z Armi Krajowej, jest remontowane tak beznadziejnie powoli, że trudno to wyjaśnić. Generalnie to juz wszystko jest zrobione, ale to tu kawałek asfaltu nie zalany to tam widac że brakuje jesze jdnego solidnie przepracowanego dnia. No i niestety Lublin się korkuje. No ale gdzies by ktos pracował w nocy czy w sobotę lub też w dzień powszedni po 15? Nie ma sie co spieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...