Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przy wzroście bezrobocia ceny wzrosną? Ewenement polsik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naciągacze nie eksperci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się, że jak piszą, że ceny będą rosnąć, to w rzeczywistości będą maleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak kupujcie bo niedługo będzie drożej niż w Warszawie widać że "eksperci" nie mają na chleb przecież żyją z obrotu nieruchomościami, niż demograficzny nadciąga, jak ubędzie nam studentów (szacuje się o 40%) i trzymanie mieszkań na wynajem nie będzie się oplacać to dopiero ceny mieszkań wzrosną. Spadek cen nie jest w interesie deweloperów i banków które musiałyby zawiązywać ogromne rezerwy na utratę wartości mieszkań. Desperaci co mieli kupić już kupili,a plany deweloperów na najbliższe lata w samym Lublinie są całkiem śmiałe, zacznie się wyścig żeby zdążyć przed niżem demograficznym. Ceny muszą spaść w Lublinie takie jest moje zdanie. Jak inwestować w mieszkanie to w mieście z perspektywami, wynająć je i kasę z wynajmu przeznaczyć na wynajem mieszkania w Lublinie takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eksperci: czekamy na naiwnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się ubawiłem dzisiaj, z tych mędrkowań ekspertów, zwłaszcza cytowanego jegomościa z biura Kleczkowskiego i jego "TANIEJ JUŻ NA PEWNO NIE BĘDZIE". Otóż szanowny panie, będzie taniej, czy to się panu podoba czy nie. W kozim grodzie gdzie cena 4,8-5,5k jest absurdalna, jak wejdzie kryzys kolejny (a ma nadejść) to zmiecie te wygórowane oczekiwania. W mieście gdzie jest 10% bezrobocia, najniższe pensje i brak perspektyw sądzisz pan, że tu ceny będą rosnąć? Hłe hłe. Idzie niż demograficzny, a wyż już się zakredytował na 30-lat. Coś czuję, że w 2013 mieszkania będą po 3,8k m2. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech "eksperci" się nie łudzą - tak nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eksperci też mają marzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst sponsorowany. Dziennikarze musza z cezegos zyc ... Ech Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiadomo może komuś kiedy zacznie budować pirelli na terenach po LZNS, czy to miasto opóźnia czy oni odciągają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się uśmiałem z tytułu artykułu i na rym mnie zebrało :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Berlina tutaj w dobrej dzielnicy 2-3 pokojowe mieszkanie z dostępem do U-bahnu lub S-bahnu kupisz w cenie ... 50-60 tys. Euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eksperci ostrzegają, że teraz ceny mieszkań mogą już tylko rosnąć. A o kredyt wcale nie będzie łatwiej. Ciekawe wnioski maja eksperci z tej agencji pośrednictwa nieruchomości: Jeżeli dostać kredyt będzie trudniej to ceny mieszkań będą rosły. Ok niech rosną tylko nie będzie jeleni na takie drogie mieszkania i ceny będą spadać. Może nie piszcie eksperci tylko pracownicy firmy zajmującej się nieruchomościami modlą sie o wzrost cen. Myślą, że im więcej artykułów w tym stylu to u ich drzwi ustawią się kolejki. Panowie trzeba pracować a nie kombinować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBELSKIEM SA TACY FACHOWI EKSPERCI ZE PODOBNO MAJA POJECHAC DO DUBAJU POMAGAC WYJSC IM Z DLUGOW LUBELSKIE ZAWSZE BYLO NA CZELE EUROPY VIVA LA LUBLIN VIVA LA LA LA LA ........i viva Stefan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hłe hłe napisał:
No to się ubawiłem dzisiaj, z tych mędrkowań ekspertów, zwłaszcza cytowanego jegomościa z biura Kleczkowskiego i jego "TANIEJ JUŻ NA PEWNO NIE BĘDZIE". Otóż szanowny panie, będzie taniej, czy to się panu podoba czy nie. W kozim grodzie gdzie cena 4,8-5,5k jest absurdalna, jak wejdzie kryzys kolejny (a ma nadejść) to zmiecie te wygórowane oczekiwania. W mieście gdzie jest 10% bezrobocia, najniższe pensje i brak perspektyw sądzisz pan, że tu ceny będą rosnąć? Hłe hłe. Idzie niż demograficzny, a wyż już się zakredytował na 30-lat. Coś czuję, że w 2013 mieszkania będą po 3,8k m2. Pozdro
Dokładnie całkowita racja to mądrkowanie niby ekspertów jest tak bzdurne że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać nad taką opinią bo to że taniej będzie to jest pewne jak najbliższe wybory bo tu gdzie jest wysokie bezrobocie a zapowiada się jeszcze wyższe to kto te mieszkania kupi ? młodzi wyjeżdżają i mają racje a starzy jakieś mieszkania mają więc kto będzie kupował i za co ??? Więc zanim coś ktoś powie i zacznie prognozować to proponuję więcej rozsądku w logice myślenia .Bo to tylko śmieszność wzbudza i uważa że cyt. komentarz jest jak najbardziej trafny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że marzenia nie mogą dać w mordę... szluva http://ciuszek24.pl/foto_allegro/baner2.gif ww.COMFO.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ja chyba śnię 4900 za metr mieszkania w tym wczesnośredniowieczym mieście bez dostępu do jakiejkolwiek infrastruktury całkowietego braku przemysłu i prywatenej przedsiębiorczości!!! Wyjadę do Angli i kupię sobie dom za połowe tej ceny a pensję będę miał 5 razy większą. Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Czemu nas polaków tak się poniewiera w naszym kraju!!! Odpowiedzcie sobie ludzie na to pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość napisał:
Ludzie ja chyba śnię 4900 za metr mieszkania w tym wczesnośredniowieczym mieście bez dostępu do jakiejkolwiek infrastruktury całkowietego braku przemysłu i prywatenej przedsiębiorczości!!! Wyjadę do Angli i kupię sobie dom za połowe tej ceny a pensję będę miał 5 razy większą. Kto odpowiada za taki stan rzeczy? Czemu nas polaków tak się poniewiera w naszym kraju!!! Odpowiedzcie sobie ludzie na to pytanie.
to won buraku i nie wracaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponikwoda napisał:
to won buraku i nie wracaj
jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to po co motłochu sie udzielasz? lublin to polska c, praktycznie bez perspektyw na rozwoj (przynajmniej przez najblizsze 15/20 lat), a co za roznica czy wyjedziesz do stolycy, poznania czy londynu? twoj mozdzek niestety nie potrafi tego pojac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są eksperci to naciągacze albo najpeniej deweloperzy. Nie wierzcie w ani jedno słowo tych "experuf"\ Po pierwsze na jakiej podstawie miałyby ceny mieszkań wzrosnąć, skoro popyt się zmniejsza, ceny materiałow spdają i napewno spadać będą przez najbliższe 3 lata - to po piwerwsze (na popdstawie prognoz wytwórców materiałow - czy oni są kretynami jak także chcą zarabiać). Po drugie - takie kryzysy mieszkaniowe były już w całe europie oraz w USA - trwały co najmiej 6-7 lat dołowania cen. Nie chce mi się powtarzać, że Polska to także europa i także będzie dół co najmniej 6 lat. Ważdym razie kto teraz kupi bo się przestraszy to będzie dureń. Każdemu wolno być durniem, każdy decyduje swoimi pieniędzmi - kto chce to kupi, kto poczeka kupi mieszkanie i samochód. Nie wierzmy w te bajki cna 1 m2 mieszkania nie przekracza 2500 zł za 1 m2 jak jest więcej top koszty działki kupowanej za bajońskie sumy przez durnych deweloperów (teraz chcą aby inni durnie pokryli swoimi poieniędzmi ich durnotę) i zysk 10na każdym metrze w wysokości 100%. Jak kto chce niech wierzy w to co ja piszę, jak kto chce niech wierzy deweloperom - każdy decyduje jak chce wydać swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...