Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nic dziwnego, że rower miejski w Lublinie odniósł taki sukces To znakomita alternatywa dla MPK i taksówek.  ;) Za friko można przejechać całe miasto. ........... W Krakowie (760 tys. mieszkańców) rowery miejskie funkcjonują od 6 lat ... i jest ich mniej niż w Lublinie. Albo Krakusy są tak bogate, że nie chcą jeździć za friko, albo Lublin jest taki biedny i każdy szuka darmowej podwózki do szkoły, pracy, urzędu czy sklepu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Superowo! :) :) bardzo pozytywna inicjatywa! Lublin idzie do przodu! :)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przedwyborcza propaganda sukcesu. A te wszystkie głupoty które wymalowali na ulicach jako niby pasy rowerowe? ile błędów mam wyliczyć 2000? 3000? o tym nikt nie mówi. Populista khan co sprzedał się prezydentowi powinien za to odpowiedzieć. skrajna niekompetencja!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Studenci pochodzący z wiosek podbijają frekfencję oszczędzając na biletach ZTM .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
same rowery to bardzo dobry pomysł, ale umiejscowienie stacji i pasy dla rowerów to już inna sprawa. w okolic UMCSu stację postawiono na 3-4 miejscach parkingowych, których i tak jest za mało w tej okolicy, dodatkowo pasy dla rowerów na ulicy Radziszewskiego zabierają kolejne miejsca, tam gdzie do tej pory można było parkować wzdłuż ulicy.  nie jestem studentem który przyjeżdża samochodem na uczelnie i narzeka, tylko mieszkam tuż obok i zaparkowanie pod domem graniczy z cudem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w okolicach Radziszewskiego to "biedni" studencji w swoich autach zajmuja wszystkie miejsca parkingowe, także tego nie zmienisz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W całej Polsce sukces Lublina jest podziwiany, mówią o tym ogólnokrajowe radia. I to należy podkreślić. Ten system to zasługa prezydenta, chylę czoła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Młodzież rzeczywiście szaleje na rowerach,ale czy nie lepiej na rowerach niż miałaby rozwalać przystanki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pasy na ulicach sa dla bezpieczeństwa rowerzystów, przeciez po chodnikach jeździć nie będą, piesi już narzekają na rowerzystów, każdy w tym  mieście ma prawo do swojego miejsc ana ulicy, które nie tylko sa dla aut
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sukces to będzie jak zaczną wlepiać mandaty za jazdę rowerem po chodniku. Ale niee. Poprawność polityczna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki problem zainwestować w kolce i można śmigać cala zimę myślałem że tak ma to wyglądać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Apel do kierowców: Zatrzymujcie się skręcając w prawo czy w lewo w przecinając drogę aby przepuścić pieszych i rowerzystów na ścieżce rowerowej. Oni bezwględnie mają pierwszeństwo ! Nie muszą wchodzic na jezdnię, wystarczy że stoją na krawęzniku !!! Dotyczy to także ZJAZDU Z RONDA !!! Zatrzumujcie się za znakiem ustąp pierwszeństwa ale jeszcze przed świeżka rowerową a nie dopiero przed przecinająca jezdnią. Rower to też pojazd i kierowca ma się zatrzymac jak widzi że jedzie !!! Nie zastawiajcie przejścia dla pieszych oraz ścieżki rowerowej zatrzymując sie przed skrzyżowaniem ! Klasyczne przypadki wokół ronda im Berbeckiego na Kalinie. 80% samochodów nie respektuje znaku ustąp.   Może Policja by zrobiła z tym porządek !    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rowery miejskie mają jedną wadę: Brak lusterka wstecznego. To wpływa na mniejsze bezpieczeństwo. Może by coś z tym zrobić, jakies malenkie nawet lustereczko z boku kierownicy by pomogło.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Apel do kierowców: Zatrzymujcie się skręcając w prawo czy w lewo w przecinając drogę aby przepuścić pieszych i rowerzystów na ścieżce rowerowej. Oni bezwględnie mają pierwszeństwo ! Nie muszą wchodzic na jezdnię, wystarczy że stoją na krawęzniku !!! Dotyczy to także ZJAZDU Z RONDA !!! Zatrzumujcie się za znakiem ustąp pierwszeństwa ale jeszcze przed świeżka rowerową a nie dopiero przed przecinająca jezdnią. Rower to też pojazd i kierowca ma się zatrzymac jak widzi że jedzie !!! Nie zastawiajcie przejścia dla pieszych oraz ścieżki rowerowej zatrzymując sie przed skrzyżowaniem ! Klasyczne przypadki wokół ronda im Berbeckiego na Kalinie. 80% samochodów nie respektuje znaku ustąp. Może Policja by zrobiła z tym porządek !
Niech pierw rowerowcy przestaną tworzyć niebezpieczne sytuacje jak jazda po chodniku to będziemy rozmawiać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: