Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Potwierdza się reguła, że każdy rozbój lub kraziez trzeba zgłaszać. Mnie raz ukradli kołpaki. Nie zgłaszałem, bo mys.ąłem, że to nic nie da. A po terzech miesiącasch polcija złapała szajkę i znaleźli przy nich mnóstwo kołpaków. Penie i moje tam były. Podobnie i tutaj.. Jak baby nie zgłosiły kradziezy łańcuszkó to ich nie odzyskają. A tak na marginesie, lubelska policja jest coraz bardziej skuteczna. W ubiegłym tygodni uznaleźli na giełddzie skradziony moejmu koledze rower. Szacun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzepa tepic takich bandziorow - 16 lat, znalazl sobie dorywcza "prace" na wakacje. Powinni publikowac w gazetach zakazane mordy takich delikwentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor chyba ma jedno w głowie.... "W każdym przypadku sposób działania nieletniego był takim sam – dodaje Laseczka-Rusek."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubił robić to na rowerze to pedała do celi z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle wyżynna;/ zróbcie coś bo tam sie od dawna zle dzieje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przykładu połamać rączki to by się nauczył a tak pewnie umorzą bo coś tam coś tam a ten łoś znowu coś zwinie za miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...