Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziś 20.30 nad Ukrainą widziałem z miejscowości BRZEŹNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem w Gorzkowie ok. 19.30 na wschodzie poniżej tarczy księżyca przelot był bardziej równoległy do ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my siedzieliśmy na ławce w Dobiegniewie centralnie nad nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie. W Lublinie Siedzac na łóżku i patrząc w okno nagle porazilo mnie szybko spadajace bardzo jasne swiatlo . Zastanawialam sie co to moglo byc . Trwało zaledwie sekunde..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to możliwe ? Dzisiaj 06.11.2015 a Dąbrowie Górniczej o godz. 19.37 spadł meteor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś z 10 min temu nad trójmiastem był widziany spadający bolid tj. O godz 22:30 8 listopada 2015r. Bolid był mniejszy od tego 31 listopada około 19 którego też byłem świadkiem. Dzisiejszy bolid także spalił się w atmosferze i kierunek lotu obrał - na wschód. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Mazowszu ten dzisiejszy bolid tez byl widoczny. Mniej spektakularnie wygladal niz ten z 31 pazdziernika, ale robil wrazenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...