Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbudowa Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej opóźniona. Stracimy pieniądze z UE?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2016 r. o 14:43 Powrót do artykułu
Czy na dachu onkologii będziemy chować pszczoły a w piwnicach świnie ??;-) jak tak to wszystko na swoim miejscu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież taaak unia "pomaga" to jakim CUDEM mówicie o stracie pieniędzy ... kto daje i zabiera ... ten różek dostaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to urząd marszałkowski już się zaorał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosenka tyle już napsuł że najwyższy czas go kopnąć w d.... i posadzić na jego miejscu kogoś rozsądnego. Jak długo jeszcze może jeden niedouczony i zakompleksiony facecik psuć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa COZL. Kto to prowadził. Kto jest wykonawcą. Kto dobierał ludzi do nadzoru. Kto robił zakupy na wyposażenie. Kto to nadzorował. Wiadomo KRÓLOWA jest jedna. I nasuwa się jeszcze pytanie KTO NA TYM WSZYSTKIM PRZYCIĄŁ Ja wiem. A jak ja wiem. To dlaczego nie wie NIK, CBA, CBŚ UKS, RIO i dlaczego nie chce wiedzieć U. Marszałkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C.D. To tak dla zwykłego czytelnika. Kurier Lubelski zawiera lokowane produkty U.M. natomiast Dziennik wschodni U.W. Pytanie kto chce napisać jak jest naprawdę. Czytam jeden i drugi periodyk - żenada. Piszecie co urzędnicy wam każą. PYTANIE czy ktoś chce napisać jak jest naprawdę. Oczekuję propozycji ? PRAWDA jest Okrutna. Jest gorzej niż myślicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się wydaje że sosnowski przypłaci tą zawieruchę z cozl swoim stołkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda naprawdę jest taki głupi czy tylko udaje? :) Na czele COZL stała Starosławska i to ona w głównej mierze odpowiadała za zarządzanie tym szpitalem. A wojewoda jeszcze stanął w jej obronie za te wszystkie długi i opóźnienia w inwestycjach. Skoro tak ją popiera to niech wyciągnie ekstra pieniądze dla COZL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych "speców" z urzędu marszałkowskiego powinno się wywalić na zbity pysk. Zero pożytku z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam osobiste interesiki marszałka. ja tylko pytam i wcale nie sugeruję katastody finansowej. Ktoś to sprawdził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...