Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbudowa Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej opóźniona. Stracimy pieniądze z UE?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2016 o 14:43 Powrót do artykułu
Czy na dachu onkologii będziemy chować pszczoły a w piwnicach świnie ??;-) jak tak to wszystko na swoim miejscu :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No przecież taaak unia "pomaga" to jakim CUDEM mówicie o stracie pieniędzy ... kto daje i zabiera ... ten różek dostaje!
0
no to urząd marszałkowski już się zaorał
0
Sosenka tyle już napsuł że najwyższy czas go kopnąć w d.... i posadzić na jego miejscu kogoś rozsądnego. Jak długo jeszcze może jeden niedouczony i zakompleksiony facecik psuć?
0
Budowa COZL. Kto to prowadził. Kto jest wykonawcą. Kto dobierał ludzi do nadzoru. Kto robił zakupy na wyposażenie. Kto to nadzorował. Wiadomo KRÓLOWA jest jedna. I nasuwa się jeszcze pytanie KTO NA TYM WSZYSTKIM PRZYCIĄŁ Ja wiem. A jak ja wiem. To dlaczego nie wie NIK, CBA, CBŚ UKS, RIO i dlaczego nie chce wiedzieć U. Marszałkowski.
0
C.D. To tak dla zwykłego czytelnika. Kurier Lubelski zawiera lokowane produkty U.M. natomiast Dziennik wschodni U.W. Pytanie kto chce napisać jak jest naprawdę. Czytam jeden i drugi periodyk - żenada. Piszecie co urzędnicy wam każą. PYTANIE czy ktoś chce napisać jak jest naprawdę. Oczekuję propozycji ? PRAWDA jest Okrutna. Jest gorzej niż myślicie.
0
coś mi się wydaje że sosnowski przypłaci tą zawieruchę z cozl swoim stołkiem
0
Wojewoda naprawdę jest taki głupi czy tylko udaje? :) Na czele COZL stała Starosławska i to ona w głównej mierze odpowiadała za zarządzanie tym szpitalem. A wojewoda jeszcze stanął w jej obronie za te wszystkie długi i opóźnienia w inwestycjach. Skoro tak ją popiera to niech wyciągnie ekstra pieniądze dla COZL.
0
Tych "speców" z urzędu marszałkowskiego powinno się wywalić na zbity pysk. Zero pożytku z nich.
0
A jak tam osobiste interesiki marszałka. ja tylko pytam i wcale nie sugeruję katastody finansowej. Ktoś to sprawdził?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: