Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wymierająca miejscowość (za zuka wyjechało 12.000), puste stadiony, na których hula tylko wiatr i durnowate rowerki. Lubin to Tytanic, idzie na dno, orkiestra gra do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymierająca miejscowość (za zuka wyjechało 12.000), puste stadiony, na których hula tylko wiatr i durnowate rowerki. Lubin to Tytanic, idzie na dno, orkiestra gra do końca.
Ciekawe, ja się nigdzie nie wybieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens jest robienie przetargu jeżeli jest tylko jeden dostawca??? Chyba lepiej byłoby przeprowadzić negocjacje (najlepiej poszukać jeszcze innych dostawców a obecnego zmusić do udostępnienia infrastruktury aby funkcjonował jeden system). W obecnej sytuacji monopolista będzie ciągną ile się tylko da. Nie ma znaczenia ile pieniędzy na ten cel zaplanuje ratusz dostawca weźmie wszystko i jeszcze zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zadbaja o te rowerki, co juz sa. Korzystam z nich bardzo dużo, i coraz rzadziej trafia mi sie sprzęt w dobrym stanie technicznym. Rdza, powyginane koszyczki, sa na porzadku dziennym. Ostatnio trafil mi sie rower bez hamulca ręcznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by naprawić ten złom który nie nadaje się już do jazdy wiadomo pozostałość z komuny jak coś jest "państwowe" nie moje to jest niczyje to można to rozje&ać, rozpie%%olić i jest oki bo kto mi co zrobi i przez to wiele tych rowerów już nie nadaje się do jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro kolega pisze ile wyjechało za Żuka to może niech napisze od razu ile wyjechało za Pruszkowskiego? 30 000? 40 000?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedlugo koszt tych rowerkow i "stacji" przewyzszy koszta wyslania sondy na Marsa przez Nasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej rowerów! super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz się sezon kończy więc pewnie rowery zaraz po zmagazynowaniu będą serwisowane :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak na Dożynkowej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tutaj artykuł z czerwca. Stacje miały być w ciągu 90 dni. http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000163340,nowe-stacje-lubelskiego-roweru-miejskiego-pelna-lista-lokalizacji.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciążyć finansowo Prezydenta za defraudacje i chybiony projekt(rower miejski). W chwili podjecia decyzji o infrastukturze roweru miejskiego wiadome było ze to się niesprawdzi w Lublinie(wcześniej w Krakowie, Warszawie i innych miastach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zmienić mBank na inny?Taka inwestycja powinna finansować się sama.Dać wyłączność na reklamę na dekadę i niech płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dbają o ten sprzęt, a to jest super sprawa, zawsze jak jestem w miescie gdzie są wyporzyczalnie rowerów , korzystam z tego.To jest super sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachłanna i zarozumiała firma to czemu przepłacać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie było pewności kto wygra i że pieniędzy wystarczy trzeba będzie do przetargu wprowadzić wymagane wdrożenie rowerków dla dzieci. A tak się składa, że AKURAT NEXTBIKE zrobił coś takiego w Warszawie. Jak się popatrzy na mapę przetargów, które wygrywa Nextbike to dziwnym trafem tam gdzie przy władzy PO (a spółka należy do CAM MEDIA - Google:"cam media zegarek nowak"). Miłej lektury a w październiku wybory - także się wszyscy z przetargami spieszą:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...