Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozdawali opaski odblaskowe. Dla bezpieczeństwa dzieci

Utworzony przez czytelnik, 19 listopada 2014 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Jakim trzeba być debilem żeby zatytułować artykuł "Rozdawali ODBLASKI ODBLASKOWE"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odblaski odblaskowe, to jakby sprzedawali masło maślane, piwne piwo... Hehe co za głąby leśne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy umiecie czytać? Chyba "opaski" jest napisane a nie "odblaski"??? No tak "jakim trzeba być debilem" :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy umiecie czytać? Chyba "opaski" jest napisane a nie "odblaski"??? No tak "jakim trzeba być debilem" :P
Gdybyś wcześniej wszedł na stronę to byś uwierzył, zresztą nie tylko ja to widziałem - zmienili zaraz po komentarzu... (ale mam print screena :D )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu   wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...