Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozkład jazdy: Autobusy MPK jeżdżą stadami albo ich nie ma

Utworzony przez młoda mamusia, 23 grudnia 2010 r. o 08:46 Powrót do artykułu
Ostatnio nr 9 jeżdżą stadami. czekałam ponad 50min., a potem dwie przyjechały, jedna załadowana cała a druga luźna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny marny artykuł o autobusach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepiej jest z autobusami dojeżdzającymi w okolice Real'a i orfeusza. W ciągu 5min przyjeżdzają 40,44,26,15( na przestanek przy KFC na Krakowskim/Racławickich, a potem trzeba czekać 10-15min na następne. Pod politechniką 40 i 44 mają zbliżone kursy, nie wiem kto to ten rozkład układał, ale jak dwa uciekną, to trzeba czekać 25min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję przeanalizować trolejbusy 152, 151 i autobus nr 20 przez większość trasy jadą razem. Jeśli ktoś się spóźni, musi później czekać 20 minut na kolejne stado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu MPK czy ZTM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu MPK czy ZTM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo kurewsko głupie jest połączenie Lubartowska - Majdanek - jedynie 156 i to też jeździ jak chce ! Brak kursu i jak deb***e czekamy godzinę na kolejny - a szef w pracy psioczy na nas za spóźnienie ! Wystarczy awaria sieci elek. i nie dojedziemy na Majdanek ! 47 ma taki objazd ,że może niech o Aleję Warszawską zahaczy jeszcze - tak dla wygody mieszkańców ! 23 jeździ również raz na godzinę - porażka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przełomie stycznia i lutego ZTM zacznie szukać firmy, która wszystkie te dane przekształci w gotową receptę. Przecież to ZTM miał być receptą na coś takiego.Rozkłady trzeba od nowa ułożyć,ponieważ te były układane pod kolegów prywaciarzy. Zazwyczaj początkiem stada był prywaciarz który wszystkich zbierał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadami autobusy jeżdżą z każdej dzielnicy i do każdej powracają stadami. ZTM bazuje na mpk rozkładach zrobionych przez zafajdanych ludzi nie mających wiele wspólnego z komunikacją-a jedynie ciepłłe stołki. Od dawna problem jest i nikt się nie kwapi- a ci nieudacznicy po 1 minutce korekte do rozkładu zrobią i biorą sporę premię za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze lepiej jest z 10. Przedwczoraj czekalem na jedna od 15.45 do 16.45. 3 jezdzila po dwie na raz. A jak po godzinie przyjechala 10 to kierowca byl zbulwersowany ze mam jakies obiekcje co do punktualnosci. Nowy prezydent, nowe umywanie rak. Przeciez skonczyla sie juz kampania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM jak zwykle mówi że o problemie nie wie lub że problemu nie ma. tym razem jednak oszukują że nie wiedzą o problemie bo juz na wiosnę tego roku pisałem do ZTMu w sprawie tych linii, więc albo kłamią, albo brak przepływu informacji między pracownikami ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ZTM ma wydawać pieniądze na wynajęcie firmy, przecież ZTM zostało chyba do tego powołane. Dlaczego nie ma pracowników do napisania rozkładu. ZLIKWIDOWAĆ ZTM wcześniej komunikacja sobie lepiej radziła i nie było konieczności utrzymywania sztucznego tworu jakim jest ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedni ludzie nadal będą biedni bez względu na to jak będą jeździły autobusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chorym pomysłem było puszczanie linii numer 2 w połowie listopada do turki, ciekaw jestem co za "mądry" za tym stał ... wielce chorym jest pomysł aby puszczać tak daleko jedną linię która dojeżdza na willową ( 37 w tym wypadku nie jest istotne bo jeździ w innym kierunku ). Nie dość że ulica jest zakorkowana w szczycie non stop, na turystycznej dzieje się to samo to jeszcze ją wydłużyli na os. borek , poprostu paranoja ani razu nie przyjechał mi autobus na czas w godzinach 14-16 jak kończę pracę mimo ze codziennie jestem na czas , spoźnienie to średnio 10-20 minut, może warto sie zastanowić aby linia ta dojeżdzala tylko do centrum i zawracała ... , botanik się rozrósł mocno i budują się kolejne bloki gdzie wprowadzają sie nowi mieszkańcy a autobus jeździ raz na 20 minut i niemalże nigdy o czasie bo stoi gdzie, dziękuję ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek chcialem się dostać na dworzec PKP autobusem nr 13 spod poczty przy placu litewskim. Wyszedłem jakieś 15 min przed czasem rozkładowego przyjazdu MPK, i tak czekałem przez 3 kolejne godziny odjazdów autobusu nr 13 , oczywiście żaden nie przyjechał musiałem dzwonić po znajomego żeby nie zawiózł samochodem, ledwo zdążyłem a bilet kupowałem drożej w pociągu bo nawet bym nie zdążył do kasy dojść. Bywało też tak że się nie raz spóźniłem. Na MPK nie można nigdy liczyć wielokrotnie potwierdziłem to w praktyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostaje nadzieja, że znajdzie sie ktoś mądry i spowoduje, że autobusy linii 2 i 4 nie będą jeździły w odstępach kilkuminutowych czego Państwu Mieszkańcom i sobie Z OKAZJI Świąt Bożego Narodzenia na gwiazdkę życzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakiś rok temu postanowiłem zrezygnować zupełnie z komunikacji miejskiej na rzecz własnego, prywatnego środka komunikacji. I powiem jedno, nie żałuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jest z autobusami numer 32 i 40, ich linie pokrywają się od ul 3 maja aż do politechniki i zawsze jeżdżą razem lub z kilkominutową różnicą a potem nic przez 20 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
Tak samo jest z autobusami numer 32 i 40, ich linie pokrywają się od ul 3 maja aż do politechniki i zawsze jeżdżą razem lub z kilkominutową różnicą a potem nic przez 20 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbusy 150 i 151 tak samo, co lepsze są chyba zsynchronizowane z 10 i 26 ... Jak się czeka na przystanku pod Parkiem Saskim to 15-20min minimum... frustracja rośnie jak przejeżdżaja kolejno 15,3,18,5 i znowu 15,3,18,57 a pod Szpital Wojewódzki nic... stoisz czekasz i nagle oczom nie wierzysz toż to 150 i zaraz za nim co 151, o zaraz zaraz i 10 się wyłania ... cud ludzie no cud... Zero odpowiedzialności, zero szacunku dla ludzi stojących na przystankach i to bez względu na porę roku. Wszystkiego dobrego w 2011 - nic się nie zmieni, ale może podwyżkę pracownicy MPK/ZTM dostaną... w końcu nie ważne jak o nas mówią - byle by nazwy nie przekręcali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...