Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
  jaja sobie robisz ??????  
Nie przypisuję ''lewicowości''-reszta pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Lepper w 2005 roku sugerował, że Petru będzie sterowaną zewnętrznie kukiełką. A teraz nagle ludzie zdziwieni, że w Nowoczesnej jest centralne zarządzanie z Warszawy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otworzyć ogień do pisowców! Zabiją Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petru? Niemieckich agentów mam w dpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt." Nie wiem, skąd pan Niedźwiedź ma takie informacje, bo nawet nie starał się o członkostwo. Prawda jest taka, że po tym jak nie został pełnomocnikiem regionalnym i liderem listy, obraził się i od tamtej pory działa na naszą szkodę". Więc podsumujmy- -nie starał się o członkostwo więc nie należał do partii - ale obraził się jak.... -nie został pełnomocnikiem i liderem listy =więc chyba jednak należał do partii Nowoczesna skoro się obraził i go nie doceniono. Oj marna ta nasza polityka skoro muszą aż tak łgać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co teraz zrobi Cygan z Rumunii Petrescu? Tabory odjeżdżają na wiosnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam jednego z lubelskich rozłamowców,nazywają go felczerem tak dobrze leczy ludzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otworzyć ogień do pisowców! Zabiją Polskę!
Myślę, że wiesz że za coś takiego możesz się spodziewać reakcji ze strony prokuratora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ich podpuściłem tym licznikiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składka wynosi 20zl
A co to daje takie należenie do partii ? Nie myślę tu o inteligencikach mających aspirację na jakieś stanowisko, tylko o zwykłych członkach, czy partia ta może mi w czymś pomóc, tak jak kiedyś za komuny można było liczyć na wsparcie w kłopotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna to dwa światy, karierowicze z ambicjami - odsuwani od decydowania przez miernych biernych ale wiernych partyjniaków. Nowoczesna nawet nie ma roku czy dwóch a mechanizm doboru partnerów do podziału tortu niczym u Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kampanii przed wyborczej Janulewicz nieźle podsumował nowoczesną https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna to dwa światy, karierowicze z ambicjami - odsuwani od decydowania przez miernych biernych ale wiernych partyjniaków. Nowoczesna nawet nie ma roku czy dwóch a mechanizm doboru partnerów do podziału tortu niczym u Kaczyńskiego.
Dokładnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna wymiata !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;)                                                                             :D                                                                              B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kampanii przed wyborczej Janulewicz nieźle podsumował nowoczesną https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
  podoba mi się podejście tego gościa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi się podejście tego gościa ;)
że co, że płucze zęby zamiast umyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jedziemy bo nas gonią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi się podejście tego gościa ;)
A mnie się nie podoba ! :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu protestować, produkować się w sieci... wystarczy przeczekać ten czas, te cztery lata. Kaczyński i jego zwolennicy udławią się władzą, wezmą każdy nawet najbardziej rozchwiany stołek. Nie dadzą rady ! Skończą jak SLD. Pracujcie, odpoczywajcie, doskonalcie swoje umiejętności, bo będzie sporo pracy po rządach PiS. Do zobaczenia w kampanii wyborczej, już za 3 lata. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...