Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To prawda że firmy zagraniczne wykorzystują sytuację (bezrobocie) i oferują niskie uposażenie oraz mało atrakcyjne warunki pracy.Szkoda tych ludzi,którzy zdecydowali się zatrudnić w takiej firmie.Ale do kogo pretensje?Przecież podpisywali umowę o pracę,regulamin pracy,czyli wyrazili zgodę na warunki zaproponowane przez pracodawcę.Przecież nikt nie musiał się zgadzać na niskie uposażenie i fatalne warunki pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1877 zł brutto (czyli około 1373 złote na rękę) , to zarabiaj,ą kasjerki pracujące ponad rok czasu w Tesco.
0
Jola Makaj nie ośmieszaj się Usuń lepiej nieświeże kurczaki z Bistro.
0
1850 zł. brutto zarabia pracownik jednego z POwiatowych Urzedów Pracy w Lublinie z 3 letnim doświadczeniem. Smutne sa lubelskie realia....
0
mmm napisał:
1850 zł. brutto zarabia pracownik jednego z POwiatowych Urzedów Pracy w Lublinie z 3 letnim doświadczeniem. Smutne sa lubelskie realia....
jaka praca taka płaca, moim skromnym zdaniem to i tak za dużo
0
regionalizacja płac toż to niesprawiedliwość, ja bym poszedłnawet dalej, w takim samym sklepie TESCO w Wlk. Brytanii kasierka zarabia 4 razy wiecej i zanim zacznie kasowac kolejnego klienta musi poczekac az ten wczesniejszy spakuje sie i odejdzie od kasy !!! Zatem pracownicy walczcie o zrownanie warunkow pracy z tymi w UK !
0
Ja to w biedronce spokojnie sobie pakuje towary,gdy wszystko jest w koszyku wtedy płacę.Polecam tak wszystkim,nie będzie mnie ktos poganiał,w końcu to kupujący utrzymuje biedronke,tesco itd.
0
Wyrównać płace w całym kraju i dac 10% podwyżki a zabrać pracownikom serwisy!!! Dostaja kase od firm a nierobia go wcale albo beszczelnie w czasie pracy dokładaja swój serwis. Niektórzy maja po pare takich serwisów i zgarniaja dodatkowe 1000 zł za free!! jeden zarabia 1400 na reke a drugi 2400 za ta sama prace, gdzie tu sprawiedliwośc!!!?? ZLIKWIDOWAĆ SERWISY!!!!
0
tylko w tesco to sie pracuje FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE TO MY KASJERKI MUSIMY WYSLUCHIWAC UWAG KLIENTOW TO MY MUSIMY ROZKLADAC TOWAR I TO CIEZKI MAM 23 LATA I 2 LATA PRACUJE W TESCO I MAM JUZ BÓLE PLECOW!!!!!!!!!! WIEC TAKI Z URZEDU NIECH SIE NIE ODZYWA BO JA JAK MAM ISC DO URZEDU JAKIEGOKOLWIEK I WIDZIEC WASZE ZGOSZKNIAŁE MINY TO MI SIE NIE DOBRZE ROBI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: