Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Januszku kochany kolego skończ już p.... . Idź frendzie na emeryture bo już czas na ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak fotoradar zrobi zdjęcia zwłaszcza jak mu się lampa błyskowa przepaliła - będą bardzo jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prototyp radaru na podczerweń. Na razie zasłonięto lampę czerwoną folią. Docelowo mamy zamontować tam lampę na podczerwień tylko że na razie dogrzewamy nią kurze jajka. Zamontujemy ją dopiero wtedy, gdy z jajek wylęgną się koguty (policyjne). Dwa nowe, ekologiczne radiowozy z żywymi kogutami wyjadą na ulice w połowie czerwca, tłumaczy w kuluarach Janusz W. rzecznik lubelskiej policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu trzeba postawić fotoradar, może wreszcie piraci przestaną rozjeżdżać tę drogę http://www.panoramio.com/photo/24819863
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co ja slyszalem kazda dodatkowa rzecz znajdujaca sie na fotoradarze i wplywajaca na jakosc wykonanych zdjec(w tym przypadku jestem pewien ze rozowa, nie w pelni przepuszczalna torebka wplywa na obnizenie natezenia blysku swiatla) powinna posiadac homologacje i inne bzdety..... takze koledzy nie przejmujcie sie tym!!!! zaraz ide do pracy a jestem kierowca heheh:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Torebka nie zasłania obiektywu, więc nie wpływa na jakość zdjęć. W dzień fotoradar nie potrzebuje lampy błyskowej. W tym maszcie na chwilę obecną nie ma fotoradaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż sam nie pochwalam piractwa drogowego- to statystyka mówi,że najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych wcale nie jest prędkość.Ale kto patrzy na statystykę ,gdy pusta kasa.................!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Chociaż sam nie pochwalam piractwa drogowego- to statystyka mówi,że najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych wcale nie jest prędkość.Ale kto patrzy na statystykę ,gdy pusta kasa.................!
a co jest najczęstszą przyczyną wypadków jesli nie nadmierna prędkość/niedostosowanie prędkości do warunków? oświeć mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro torebka nie chroni pirata drogowego przed zrobieniem mu zdjęcia przez fotoradar to po co producenci montują lampy błyskowe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według "Mędrców" z Zachodu problemem Polski są wąskie drogi dwukierunkowe.Przy takim natężeniu ruchu należałoby dokonać rewolucji i zrobić jednokierunkowe ale nie sądzę,żeby ktokolwiek chciał to zrobić.Przy takim bezrobociu i tak pewnie jest za "dużo ludzi"......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
a co jest najczęstszą przyczyną wypadków jesli nie nadmierna prędkość/niedostosowanie prędkości do warunków? oświeć mnie
Oczywiście że nadmierna prędkość. Szkoda tylko że staje się ona nadmierną w wielu przypadkach po przekroczeniu 50 km/h, ze względu np. na stan nawierzchni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w aparacie fotograficznym lampa błyskowa działa-błyska w każdej porze dnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem, oglądałem i jakoś mi bardziej biała niż na zdjęciu się wydawała - czyżby dzeinniczek podrasował fotkę żeby lepiej tytuł artykułu brzmiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
torebka zdjęta, ale UWAGA - w maszcie pojawił się fotoradar ! Dziś, tj. 6.05 o godz. 10 oko obiektywu było dobrze widoczne za szybką ochronną ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęstszą przyczyną wypadków nie jest prędkość ale jej nagłe zmniejszenie np z 70km/h do zera na odcinku 3 metrów.... To moja wersja i będę sie tego trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...