Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozpoczął się Jarmark Jagielloński 2012 (zdjęcia)

Utworzony przez teresa, 18 sierpnia 2012 o 09:41 Powrót do artykułu
wirydarz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę, że autor zdjęć mógłby bardziej postarać się o jakość swoich fotek.
0
Kto puszczał bąki na jarmarku?
0
Agnieszka W. powiedziała, "że na jarmark przyjęci są twórcy najbardziej autentyczni pod względem swojej twórczości". Kłamstwo. Po prostu nie prawda . Ja starałam się o przyjęcie od lutego i "nici" z tego. Wykonuję coś, co w wykonuje w całym regionie tak naprawdę tylko dwie osoby. Moje prace są katalogowane w wielu muzeach w tym w Muzeum Narodowym- Etnograficznym. Moje prace pokazywane są na wystawach w kraju i zagranicą. Jestem twórczynią ludową w tej dziedzinie twórczości i z tegorocznego Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie zostałam wyrzucona przez Karolinę W. i Piotra Z. tylko dlatego, że się pokazałam na innym stoisku nie będąc zaproszona przez nich. O co więc tak naprawdę chodzi?. Kto dostaje stoiska?. Otóż, znajomi organizatorów i w większości Ci sami wystawcy, którzy są od 2007r. Ja zadałam sobie trud i obliczyłam, na pewno jest kilku.
0
Anna napisał:
Agnieszka W. powiedziała, "że na jarmark przyjęci są twórcy najbardziej autentyczni pod względem swojej twórczości". Kłamstwo. Po prostu nie prawda . Ja starałam się o przyjęcie od lutego i "nici" z tego. Wykonuję coś, co w wykonuje w całym regionie tak naprawdę tylko dwie osoby. Moje prace są katalogowane w wielu muzeach w tym w Muzeum Narodowym- Etnograficznym. Moje prace pokazywane są na wystawach w kraju i zagranicą. Jestem twórczynią ludową w tej dziedzinie twórczości i z tegorocznego Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie zostałam wyrzucona przez Karolinę W. i Piotra Z. tylko dlatego, że się pokazałam na innym stoisku nie będąc zaproszona przez nich. O co więc tak naprawdę chodzi?. Kto dostaje stoiska?. Otóż, znajomi organizatorów i w większości Ci sami wystawcy, którzy są od 2007r. Ja zadałam sobie trud i obliczyłam, na pewno jest kilku.
Witam Anno współczuje Ci, taka to Polska właśnie... kumoterstwo i znajomości, myślę jednak, że nie powinnaś się poddawać i próbować dalej, pozdrawiam
0
Drodzy organizatorzy Panie Piotrze Zieniuk , panno Karolino Waszczuk po co i dla kogo potrzebne są wasze wyjazdy integracyjne na tzw. zbadanie terenu aby np. werbować wystawców na Jarmark Jagielloński pod płaszczykiem Warsztatów Kultury? . Mnie na pewno nie, a przecież za moje pieniądze wyjeżdżacie. Płacę uczciwie podatki. Nie jesteście godni pić nawet brudnej wody z umytych a ciężko spracowanych rąk i nóg tych wszystkich wyrzuconych i nie przyjętych prawdziwych twórców i rękodzielników z regionu lubelskiego. Wasze wizje i dziwactwa organizatorskie ...zostawcie dla siebie i u siebie w domu...
0
Witaj Kasia, dziękuję za dygresje, mam 54 lata i doskonale wiem jaka jest Polska. Odpiszę staropolskim i bardzo mądrym przysłowiem: "uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia". Pozdrawiam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: