Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozpoczęli sezon kajakowy na Bystrzycy

Utworzony przez redo, 29 kwietnia 2010 r. o 17:13 Powrót do artykułu
Super! Mam zamiar w tym roku spłynąć Wieprzem po Roztoczu. Jeśli infrastruktura turystyczna się polepszy, to Lubelszczyzna może być niezłym regionem turystycznym w lecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam spływ Tanwią! W ubiegłym roku tak właśnie spędziłam ze znajomymi 3 upalne dni. Mało ludzi na trasie, miejsca noclegowe pod namioty dobrze przygotowane, zwłaszcza pod ognisko - trafiliśmy bodajże w Żarach (taki znak tam stał gdzieś na wodzie) na już przygotowane drewno na ognisko - oczywiście zostawiliśmy miejscówkę w takim samym stanie. Miłe zaskoczenie. Niby żadnych pisanych zasad, a trochę kultury widać w naszych rodakach;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokuszę się o stwierdzenie,że wśród turystów-pasjonatów ,głownie przyrody, jest wysoka kultura.Ludzie na turystycznym szlaku naprawdę są w porządku,oczywiście znajdzie się czasem jakaś ciota co coś potrafi zniszczyć,ale generalnie rzadko kiedy przechodzę obok innych turystów bez żadnego pozdrowienia;) Ja byłem na dwóch spływach w życiu- na Wieprzu odcinkiem Łęczna-Zawieprzyce(ruiny zamku).I bardziej polecam właśnie tą opcję,rzeka dużo bardziej dzika i niebezpieczna od Bystrzycy,fantastyczna sprawa.A drugi spływ to Hańcza na Mazurach,ale to już inny wymiar,nie ten świat... Generalnie świetny sposób spędzenia czasu,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Ja byłem na dwóch spływach w życiu- na Wieprzu odcinkiem Łęczna-Zawieprzyce(ruiny zamku).I bardziej polecam właśnie tą opcję,rzeka dużo bardziej dzika i niebezpieczna od Bystrzycy,fantastyczna sprawa.A drugi spływ to Hańcza na Mazurach,ale to już inny wymiar,nie ten świat...
Cześć, gdzie w Łecznej można spuścić kajak na wodę ? - przymierzam się powoli ale z samochodu nigdy nie widziałem dogodnego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętny napisał:
Cześć, gdzie w Łecznej można spuścić kajak na wodę ? - przymierzam się powoli ale z samochodu nigdy nie widziałem dogodnego miejsca.
Na moscie pomiedzy szpitalem a ciechankami-kajaki trzeba zniesc z zatoczki do rzeki -ale spoko da rade milej zabawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
Polecam spływ Tanwią! W ubiegłym roku tak właśnie spędziłam ze znajomymi 3 upalne dni. Mało ludzi na trasie, miejsca noclegowe pod namioty dobrze przygotowane, zwłaszcza pod ognisko - trafiliśmy bodajże w Żarach (taki znak tam stał gdzieś na wodzie) na już przygotowane drewno na ognisko - oczywiście zostawiliśmy miejscówkę w takim samym stanie. Miłe zaskoczenie. Niby żadnych pisanych zasad, a trochę kultury widać w naszych rodakach;)
Tak -Tanew przepływa przez Narol(koło Narola ma swoje źródła) i jest czyściutką rzeką :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...