Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota: Nie módl się, tylko myj ręce!

Utworzony przez Karol, 12 lutego 2013 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Tablice powinni zdjąć jak im tak bardzo przeszkadza ale ciekawe kiedy zrobią manifestacje przed fundacją co potępiła Palikota za słowa o "gwałcie". http://www.itvl.pl/news/palikot-potepiony-za-wypowiedz-o-gwalcie-na-nowickiej Z fotoradarami już walczą, ale rodzi się pytanie dlaczego? http://www.itvl.pl/news/janusz-palikot-politykiem-najczesciej-lapanym-przez-fotoradary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy mieli zgodę na zajęcia pasa drogowego ew. na wykorzystanie ogrodzenia celem powieszenia bannera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednemu z tych lewaków, temu tłustemu przydal by sie aerobik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów ten Rów Palikota? Zachowują się jak tchórze! Walczą z kościołem, bo tak jest łatwiej, ale niechby spróbowali powalczyć z systemem, który istnieje w Polsce, to czym prędzej przypomnianoby im skąd im wyrastają nogi! Każda szkoła ma prawo do funkcjonowania na takich zasadach, na jakich chce, a jeśli jakiś rodzic się z tym nie zgadza, to zawsze może posłać dziecko do innej szkoły. Zachowanie tej młodzieżówki świadczy tylko o arogancji władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
http://www.itvl.pl/n...ie-na-nowickie Z fotoradarami już walczą, ale rodzi się pytanie dlaczego? http://www.itvl.pl/n...rzez-fotoradar
coś wam konkurencja z marketingiem włazi na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać tych pedałów od palikota, jak im się w POLSCE niepodopa to niech wypier***ają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram w całej rozciągłości! jestem katolikiem, chodzę do kościoła i mam dzieci w podstawówce, ale sam chcę decydować jak je wychowywać i jaki światopogląd kształtować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wychowanie, całkowicie wyzwolone z autorytetu, tradycji i dogmatu, kończy się nihilizmem." Kołakowski. To kieruję do tych trzech z fotografii. A pogląd P.Kołakowskiego niech wyjaśni młodzieżowcom filozof z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzicie że powoływanie na stanowisko dyrektora szkoły, katechety, jest trochę nie tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tyłem, gdyby dłużej przed jedzeniem mył ręce a mniej czasu miał na konsumcję to i sylwetkę miałby męską ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym był rodzicem dziecka, które chodzi do tej szkoły to bym poszedł i nakopał tyłka tym gówniarzom. Przez 10 lat tablice te nikomu nie przeszkadzały. Szkoła wychowuje w duchu katolickim i wypuszcza ze swoich murów wartościowych ludzi. Ludzie opamiętajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arystoteles napisał:
I znów ten Rów Palikota? Zachowują się jak tchórze! Walczą z kościołem, bo tak jest łatwiej, ale niechby spróbowali powalczyć z systemem, który istnieje w Polsce, to czym prędzej przypomnianoby im skąd im wyrastają nogi! Każda szkoła ma prawo do funkcjonowania na takich zasadach, na jakich chce, a jeśli jakiś rodzic się z tym nie zgadza, to zawsze może posłać dziecko do innej szkoły. Zachowanie tej młodzieżówki świadczy tylko o arogancji władzy.
Popieram. Z systemem nie podyskutują bo ma za sobą media i propagandę. Kościół jest szykanowany to lepiej i prościej z nim walczyć. I wielcy z nich działacze... Jak można tak zacięcie walczyć z czymś, w co się niby nie wierzy? ja tego nie rozumiem... Głupota i brak rozsądnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Gdybym był rodzicem dziecka, które chodzi do tej szkoły to bym poszedł i nakopał tyłka tym gówniarzom. Przez 10 lat tablice te nikomu nie przeszkadzały. Szkoła wychowuje w duchu katolickim i wypuszcza ze swoich murów wartościowych ludzi. Ludzie opamiętajcie się.
Ty na pewno nie chodziłeś do tej szkoły Są inne formy dialogu niż "pójść i nakopać komuś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
popieram w całej rozciągłości! jestem katolikiem, chodzę do kościoła i mam dzieci w podstawówce, ale sam chcę decydować jak je wychowywać i jaki światopogląd kształtować!
Jeśli dobrze rozumiem Twoją wypowiedź, że popierasz działalność Ruchu Palikota, to jestem zdziwiony, że chcąc samemu decydować jak wychowywane jest Twoje dziecko popierasz partię, która nie jest partią wolnościową. Bzykanie bez konsekwencji to nie jest wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie, żeby moje dziecko chodziło do szkoły w której nie ma krzyża! To jest głos większości Polaków. W Polsce istnieje demokracja, więc nie niech to dziwne ugrupowanie nabędzie trochę pokory. Nie chce oglądać transwestytów w tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy przy okazji handlowali marihuaną? Koniecznie trzeba zalegalizować narkotyki, zwłaszcza dla uczniów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! akcja głupia, ale wasze komentarze kipiące nie nawieścią są jeszcze gorsze i nie katolickie! nie bądźcie tacy jak ci na zdjęciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Pali Głupa nie ma zadnego programu oprócz walki z klerem i promowamia gejów i marych a ci młodzi to tylko mięso armatnie jak Nowicka .Palikociarnia i tak odejdzie w niebyt to jest kwestia czasu ile można słuchać zboków i dewiantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak, Palikot to tajny człowiek PO do zadań specjalnych. Niby poza PO ale wspiera ich odbierając głosy PiS. Właśnie rozpoczął nową kampanie wyborczą PO. Czy też to widzicie na banerze ?? "PO pierwsze" .... .....w domyśle pierwsze w wyborach ciekawe co na to Państwowa Komisja Wyborcza. Jutro pojawi się baner "PiS pierwsze, myj ręce" , nawet się rymuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, opamiętajcie się. Zionie jadem od waszych komentarzy a tym ludziom o to chodzi. Swoją drogą mają trochę racji, może źle dobrane słowa, ale szkoła to szkoła - ma być świecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...