Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota: Nie módl się, tylko myj ręce!

Utworzony przez Karol, 12 lutego 2013 r. o 16:59 Powrót do artykułu
KUR(i)ator ty tępy huju, jak można takie poje***e komentarze wstawiać, weź idź sie lecz do psychiatryka, palikot i ta banda jego ciotowatych pedałów też tam do ciebie powinni dołączyć i wszyscy powinniście się pozapinać w dupy w ramach wolnej miłości, życze powodzeni! p. s. jebać pedałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła jest państwowa=świecka i chyba to powinno mówic wszystko. Jak dyrektorka chce, to niech zakłada szkołę katolicką, a niech takiej nie robi z państwowej placówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATOLICY KOMENTARZE PISZĄ! WŁOS MI SIĘ JEŻY JEŻELI WY WSZYSCY OBROŃCY TEJ SZKOŁY NAZYWACIE SIĘ CHRZEŚCIANAMI I A PISZECIE KOMENTARZE NA KTÓRE WIERZĄCEMU NIE PRZYSTOI! NIE ODPOWIEDNIA JEST AKCJA RUCHU PALIKOTA, ALE NIE TAK JEZUS NAUCZAŁ BY ZŁO ZWALCZAĆ! OCCKNIJCIE SIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiające - że główny inicjator akcji nie pamięta już, że przez wiele lat był ministrantem? Tak, tak - ministrantem! A teraz takie rzeczy wyprawia... Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zib napisał:
Zastanawiające - że główny inicjator akcji nie pamięta już, że przez wiele lat był ministrantem? Tak, tak - ministrantem! A teraz takie rzeczy wyprawia... Wstyd!
jeszcze mu gościu wywlecz dwójkę nie ślubnych dzieci i kochanka bo jest od palikota... poziom komentarzy tutaj jest żałosny, ni to się śmiać nie płakać, mimo że sama akcja jest tego podobnego poziomu to komentarze przechodzą ludzkie pojęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek1992 napisał:
Jebać tych pedałów od palikota, jak im się w POLSCE niepodopa to niech wypier***ają!
Polska to dom każdego Polaka, bez względu na poglądy. Jak ktoś ci za przeproszeniem nasra w domu, to starasz się to sprzątnąć i dostosować otoczenie w domu do takiego, jakie ci pasuje czy się wyprowadzasz z niego? A szkoła publiczna ma być instytucją świecką. Jeśli dyrektor chce, aby się opierała na katolickich wartościach, to niech sobie założy prywatną szkołę i tam propaguje swoje ideały. Nie po to płacę podatki, aby moje dzieci miały narzucany światopogląd katolicki. Jak będę chciał, to sam je nauczę, żeby się modlić przed posiłkiem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska dla katolików, reszta wypad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste pytanie, skierowane do osób, tak przepełnionych nienawiścią do Ruchu Młodych i tak bardzo wierzących. Ilu z was, we własnym domy, przed posiłkiem się modli ? Obrońcy SP 51! Ilu was, praktykuje to we własnych domach ?! Zakładam że, nawet nie połowa tzw. "katolików" którzy tu komentowali, wiec skoro nie robicie tego w domach, to czego, wasze jak i dzieci rodziców nie wierzących, mają to robić w ŚWIECKIEJ placówce ?! Zacznijcie od patrzenia się w lustro, potem krytykujcie Ruch, za działania do których mają podstawę się sprzeciwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
don napisał:
Polska to dom każdego Polaka, bez względu na poglądy. Jak ktoś ci za przeproszeniem nasra w domu, to starasz się to sprzątnąć i dostosować otoczenie w domu do takiego, jakie ci pasuje czy się wyprowadzasz z niego? A szkoła publiczna ma być instytucją świecką. Jeśli dyrektor chce, aby się opierała na katolickich wartościach, to niech sobie założy prywatną szkołę i tam propaguje swoje ideały. Nie po to płacę podatki, aby moje dzieci miały narzucany światopogląd katolicki. Jak będę chciał, to sam je nauczę, żeby się modlić przed posiłkiem, [/quote] [quote name='don' timestamp='1360695430' post='733297'] Polska to dom każdego Polaka, bez względu na poglądy. Jak ktoś ci za przeproszeniem nasra w domu, to starasz się to sprzątnąć i dostosować otoczenie w domu do takiego, jakie ci pasuje czy się wyprowadzasz z niego? A szkoła publiczna ma być instytucją świecką. Jeśli dyrektor chce, aby się opierała na katolickich wartościach, to niech sobie założy prywatną szkołę i tam propaguje swoje ideały. Nie po to płacę podatki, aby moje dzieci miały narzucany światopogląd katolicki. Jak będę chciał, to sam je nauczę, żeby się modlić przed posiłkiem,
Ja też płacę podatki i widziałem w tv partię z siwńskim ryjem i penisem , i widziały to dzieci bardzo dobry program edkacyjny i pouczający zwłaszcza dla maluszków i twoje podatki też idą na tą partię , życzę zadwolenia sukcesów wychowawczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, tak na prawdę wszyscy najeżdżacie na ten Ruch Palikota,że to deb***e, że prezes jest idiotą itd. Wierzycie tylko w to co wam media pokażą i nic poza tym. Założę się, że większość krzykaczy nawet nie widziała w całości ani jednego wystąpienia Palikota. Więc o czym my mówimy. Rzucacie się, bo co?! Bo ktoś pokazuje, że można żyć inaczej, niż dotychczas. Nie mówię, że pokazują dobrze czy źle. Takim działaniem chcą dać wam wybór samodzielnego myślenia. Kurde! Nie zdejmują tablicy na chama tylko apelują, a to są dwie różne rzeczy. Ogarnijcie się ludzie tylko pomyślcie co autor ma na myśli, a nie rzucacie się jak za przeproszeniem gówno w przeręblu, bo jeszcze wam zdejmą klapki z oczu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RP POpluczyny PO PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyję w tym kraju już trochę ponad 40 lat, jako dziecko poznałem co nieco, co to jest socjalizm, przez ostatnie lata służyłem temu krajowi. Teraz zastanawiam się w jakiej Polsce muszę żyć, skoro do władzy pchają się zboki i prymitywy,dla których ważna jest tylko władza i pieniądze. Palikot i jego parta , to tylko banda zboków, więc nie ma racji bytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacho napisał:
Polska dla katolików, reszta wypad!
Jak ma się składać z takich jak Ty Jachów to ja chętnie stąd spadam Szkoła powinna być ostoją racjonalizmu i nie być skażona żadną podkreślam żadną ideologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z rp za bardzo sie panosza.niech normalni ludzie pokaza im ich miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to na bursztynową nie dojeżdza straż miejska ? przecież tych trzech ćwoków smieciło w miejscu publicznym !. Dopier...lić im po 500zł to odechce się gnojom polityki. Bo ja rucham palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody Ateista napisał:
Proste pytanie, skierowane do osób, tak przepełnionych nienawiścią do Ruchu Młodych i tak bardzo wierzących. Ilu z was, we własnym domy, przed posiłkiem się modli ? Obrońcy SP 51! Ilu was, praktykuje to we własnych domach ?! Zakładam że, nawet nie połowa tzw. "katolików" którzy tu komentowali, wiec skoro nie robicie tego w domach, to czego, wasze jak i dzieci rodziców nie wierzących, mają to robić w ŚWIECKIEJ placówce ?! Zacznijcie od patrzenia się w lustro, potem krytykujcie Ruch, za działania do których mają podstawę się sprzeciwić.
jeszcze prostsze pytanie: ilu z tych młodych z Ruchu Palikota ma w tej szkole dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Jak ma się składać z takich jak Ty Jachów to ja chętnie stąd spadam Szkoła powinna być ostoją racjonalizmu i nie być skażona żadną podkreślam żadną ideologią.
mogę dołączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch z tych trzech to para homo, która wkrótce adoptuje trzeciego, jak tylko ten obetnie sobie fi***ka i przez to stanie się kobietą. Potem wzajemnie poddadzą się eutanazji i świat znów będzie piękny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perview napisał:
Dwóch z tych trzech to para homo, która wkrótce adoptuje trzeciego, jak tylko ten obetnie sobie fi***ka i przez to stanie się kobietą. Potem wzajemnie poddadzą się eutanazji i świat znów będzie piękny.
Ale numer! Wygwiazdkowało słowo "fi***ka". . Was już w tej gazetce kompletnie porąbało ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że maładcy z Rucha Palikota nie wiedzą, że ręce myje się przed modlitwą? Ps. takich zadymiarzy należy olewać!!! Bo szkoła może być świecka, ale nikt powtarzam nikt nie może zabronić mi modlitwy przed posiłkiem czy też wtedy kiedy chcę się pomodlić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...