Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota: Nie módl się, tylko myj ręce!

Utworzony przez Karol, 12 lutego 2013 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Zuch napisał:
... takich zadymiarzy należy olewać!!!
I tak i nie... Ruch Palikmiota jest niebezpieczną sektą, która za główną ideę przyjęła możliwie jak największą demoralizację społeczeństwa. I póki co konsekwentnie ten program realizuje, przy pełnej aprobacie i wsparciu tzw. autorytetów, typu "etyk" Jan Hartman itp. Więc do końca tej sekty nie można "olewać". Trzeba ją likwidować. Każdego, kto z nią trzyma trzeba poddawać ostracyzmowi, traktować tak, jak na to zasługuje menelia spod znaku świńskiego ryja i gumowego penisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch i jego nawet 5 członków młodzieżówki nie może wpłynąć na nasze katolickie podejście do wartości chrześcijańskich. Nadchodzi Wielki Post więc jest okazja do modlitwy również za tych młodych zagubionych, a może nieszczęśliwych ludzi pod banerem. A wszyscy dla których najważniejsze są wartości chrześcijańskie powinny zjednoczyć się na corocznej drodze krzyżowej na osiedlu Poręba by pokazać że jesteśmy większością, wspólnotą dobra, która zło zwycięża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch i jego nawet 5 członków młodzieżówki nie może wpłynąć na nasze katolickie podejście do wartości chrześcijańskich. Nadchodzi Wielki Post więc jest okazja do modlitwy również za tych młodych zagubionych, a może nieszczęśliwych ludzi pod banerem. A wszyscy dla których najważniejsze są wartości chrześcijańskie powinny zjednoczyć się na corocznej drodze krzyżowej na osiedlu Poręba by pokazać że jesteśmy większością, wspólnotą dobra, która zło zwycięża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, internauci, szanujmy ludzi, którzy mają własne poglądy, zasady i własną filozofię. krzyże w salach lekcyjnych są pewną tradycją i na to osobiście potrafię przymnkąć oko, nie popadajmy jednak w skrajność i nie zawieszajmy przypomnień o modlitwie, bo może ktoś po prostu tego nie uznaje. szkoła ta nie jest katolicką, mamy więc równouprawnienie wobec wszelkich wyznań oraz szanujemy ich brak. skończyłam szkołę imienia Patka i nikt nie kazał mi RAZ NA JAKIŚ CZAS ZAPROJEKTOWAĆ ZEGAREK. happening zorganizowany słusznie. by the way, naprawdę ktoś poczuł się zdemoralizowany działalnością Ruchu? jest dwudziesty pierwszy wiek, a próg moralności podniósł się tak wysoko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapytajta posłu Palikotu czy umył swego gumowego penisa przed użyciem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK WYGLĄDA KATOLICKI SZARIAT W PAŃSTWIE WYZNANIOWYM REPUBLICE WYZNANIOWEJ - POLSCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Palikot robi z ludzmi.. masakra. Nie dajmy się ludzie! Poczytajcie sobie o NWO a zobaczycie,że Palikot jest jednym z ludzi, którzy doprowadzają do tego u nas, w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: Myj ręce, zanim złożysz ręce do modlitwy... Co tym patu procentom ludzi niewierzących przeszkadza zapis pamiętaj o modlitwie... przecież nikt nikogo nie zmusza, tylko zachęca. Ludzie opanujcie się, aby nie było: Jak trwoga to do Boga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No strasznie naruszono prawa człowieka - no naprawdę zbrodnia. Przeszkadza im wszytko procesje Bożego Ciała, bicie dzwonów, a teraz jakiś napis na stołówce. A może - jeśli nie podzielam pewnego poglądu to po prostu na niego nie zważam. Nie rozumiem jak w jakmś tam napisie na stołowce można widzieć tyle zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIERZĄCY napisał:
KATOLICY KOMENTARZE PISZĄ! WŁOS MI SIĘ JEŻY JEŻELI WY WSZYSCY OBROŃCY TEJ SZKOŁY NAZYWACIE SIĘ CHRZEŚCIANAMI I A PISZECIE KOMENTARZE NA KTÓRE WIERZĄCEMU NIE PRZYSTOI! NIE ODPOWIEDNIA JEST AKCJA RUCHU PALIKOTA, ALE NIE TAK JEZUS NAUCZAŁ BY ZŁO ZWALCZAĆ! OCCKNIJCIE SIĘ! [/quote] [quote name='WIERZĄCY' timestamp='1360693396' post='733270'] KATOLICY KOMENTARZE PISZĄ! WŁOS MI SIĘ JEŻY JEŻELI WY WSZYSCY OBROŃCY TEJ SZKOŁY NAZYWACIE SIĘ CHRZEŚCIANAMI I A PISZECIE KOMENTARZE NA KTÓRE WIERZĄCEMU NIE PRZYSTOI! NIE ODPOWIEDNIA JEST AKCJA RUCHU PALIKOTA, ALE NIE TAK JEZUS NAUCZAŁ BY ZŁO ZWALCZAĆ! OCCKNIJCIE SIĘ!
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram. Z systemem nie podyskutują bo ma za sobą media i propagandę. Kościół jest szykanowany to lepiej i prościej z nim walczyć. I wielcy z nich działacze... Jak można tak zacięcie walczyć z czymś, w co się niby nie wierzy? ja tego nie rozumiem... Głupota i brak rozsądnego myślenia.
bo "wchodzi bez butów" w życie normalnych obywateli Naszego państwa.... ot to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Oceny za wizytę w kościele. Ja myślałem, że Lublin leży na Białorusi, ale jak się okazuje to to miasto obecnie lokalizuje się gdzieś w XV-wiecznym Uralu. Heloł! jest 21 wiek i dawno już wiadomo że w niebie jest kosmos a nie żaden raj.
a tak w ogóle to węże nie gadają, a Maryja nie była dziewicą.... co ty wygadujesz, przecież to wszystko prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adso napisał:
No strasznie naruszono prawa człowieka - no naprawdę zbrodnia. Przeszkadza im wszytko procesje Bożego Ciała, bicie dzwonów, a teraz jakiś napis na stołówce. A może - jeśli nie podzielam pewnego poglądu to po prostu na niego nie zważam. Nie rozumiem jak w jakmś tam napisie na stołowce można widzieć tyle zła.
zło zwycięża gdy dobrzy ludzie nic nie robią.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof. napisał:
Ruch i jego nawet 5 członków młodzieżówki nie może wpłynąć na nasze katolickie podejście do wartości chrześcijańskich. Nadchodzi Wielki Post więc jest okazja do modlitwy również za tych młodych zagubionych, a może nieszczęśliwych ludzi pod banerem. A wszyscy dla których najważniejsze są wartości chrześcijańskie powinny zjednoczyć się na corocznej drodze krzyżowej na osiedlu Poręba by pokazać że jesteśmy większością, wspólnotą dobra, która zło zwycięża.
wnioskując po Twojej wypowiedzi to wydaje mi się że Oni są bardziej szczęśliwsi od Ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywiad z dowódcą młodzieżowej akcji jakby ktoś był zainteresowany: http://www.itvl.pl/n...acieza-w-szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MMMM napisał:
TAK WYGLĄDA KATOLICKI SZARIAT W PAŃSTWIE WYZNANIOWYM REPUBLICE WYZNANIOWEJ - POLSCE [/quote] [quote name='MMMM' timestamp='1360740531' post='733452'] TAK WYGLĄDA KATOLICKI SZARIAT W PAŃSTWIE WYZNANIOWYM REPUBLICE WYZNANIOWEJ - POLSCE
JUDE ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają się czego czepiać, tylko głupiej zachęty do modlitwy. Bo to takie bulwersujące i szokujące, że szkoła im. Jana Pawła II (papieża!) zachęca swoich uczniów do modlitwy. Jakby to był obowiązek, to dałoby się zrozumieć, ale nie jest. To tylko parę plakatów, których nikt nie czyta. Komuś się strasznie nudzi, więc robi z igły widły, żeby zabić czas i może nawet trafić do gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek napisał:
Ten tyłem, gdyby dłużej przed jedzeniem mył ręce a mniej czasu miał na konsumcję to i sylwetkę miałby męską ...
Oj tam oj tam ! Czepiacie się ! To chłop śląski, w du*** szeroki w barach wąski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że mnie tam nie było, jak wieszali to prześcieradło na tym płocie. Oklepałbym im wszystkim mordy, bo strasznie nie lubię pederastów. Oczywiście lałbym ich z otwartej ręki (z liścia), tak jak powinno się lać takich zboczeńców. Żeby była jasność, jestem homofobem i jestem z tego dumny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z heterofobami z ruchu Janusza Palkota !!! Precz !!! Dewianci, ręce przecz od szkoły i od dzieci ! Takie osobniki powinny mieć sądowy zakaz zbliżania się do szkół i przedszkoli conajmniej na odległość 300 metrów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...