Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota pokazał \"Listę Lubelskich Talibów”

Utworzony przez Sylwia, 15 października 2012 r. o 18:18 Powrót do artykułu
dosyć żałosny zresztą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym chorym kraju nie będzie normalności dopóki rządy będą sprawować ludzie zacofani czy fanatycy religijni. Tu już nie chodzi o sam problem aborcji tylko o edukację z zakresu nowoczesnej antykoncepcji i swobodny do niej dostęp. Młodych trzeba edukować, że aborcja to ostateczność a przede wszystkim liczy się skuteczne zabezpieczanie się przed niechcianą ciążą i nie jest to żaden grzech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słusznie.Niech wyborcy wiedzą na kogo głosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO=PiS i tylko ślepy dureń tego nie widzi. ------------------ I prawidłowo, niech jeszcze zrobią ogólnopolską listę talibów ze wszystkich partii i ją wrzucą do sieci, bym mógł przypominać matołom (tzn. "młodym wykształconym z dużych miast") głosującym na PO, jak zacofana jest ich partia, a oni sami głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
dosyć żałosny zresztą
Tylko tyle masz do napisania, talibko? Idź zlizywać śmietanę z kolan jakiegoś klechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu ten palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świński Ryj vel Lateksowa Pała to jest największy talib RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie dobra akcja ,i glosujcie dalej na tych talibow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Abramowicz - pierwszy talib lubelszczyzny, o przepraszam Południowego Podlasia. Dla niewtajemniczonych dawny przyjaciel Janusza, Janusza Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota, jest jedyną liberalną partią, która może coś zmienić w tym poje***ym kraju, zamiast tylko obiecywać. Wszystko o czym mówili przed wyborami składają projekty, tylko przez konserwatywny rząd nie przechodzą dalej. Mam nadzieje, że wygrają najbliższe wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Tylko tyle masz do napisania, talibko? Idź zlizywać śmietanę z kolan jakiegoś klechy
A TY KOMU DUPY DAJESZ????????????????????????????????????????????????? I SZKODA CI ZE ŻADEN NIE CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Nowicka uważa, że kobiety w ciąży są dyskryminowane (w czym zresztą się z nią zgadzam), to dlaczego nie walczy o przywileje dla nich, jak chociażby pewność powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim, dłuższy urlop macierzyński, itp. A ona kobietom w ciąży proponuje aborcję. To na tym polega pomoc? Zlikwidować? A jak przebiję oponę i zajadę do wulkanizatora, żeby ją naprawił, to wg Nowickiej chyba ten wulkanizator kazałby mi oddać samochód na złom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest kuchcinski ? jakiś przydupas przekreta , wlazidup jakiejs nowickiej baby która popiera mordowanie nienarodzonych dzieci ? ile ten szczyl ma lat ? smród dopiero co mleko mu zasłcho pod nosem, a już się rwie do polityki i osądza innych. niech szczur najpierw zmontuje dzieciaka obejrzy go na usg w 12 tygodniu i wtedy sie wypowiada i nazywa kogoś talibem. cały ten rucha palikota to zakała polskiej polityki. taki mały apel do tego smroda wsadz sie nieodzowny atrybut swojego guru w d...pe pajacu jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawl napisał:
Ruch Palikota, jest jedyną liberalną partią, która może coś zmienić w tym poje***ym kraju, zamiast tylko obiecywać. Wszystko o czym mówili przed wyborami składają projekty, tylko przez konserwatywny rząd nie przechodzą dalej. Mam nadzieje, że wygrają najbliższe wybory.
człowieku przerzyj ten twój palikot to największy przewał w sejmie obecenj kadencji, jak mozna liczyć ze człowiek który oszukuje kraj nie płaci podatków w polsce bedzie dobrze służył ojczyźnie. to zero bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawl napisał:
Ruch Palikota, jest jedyną liberalną partią, która może coś zmienić w tym poje***ym kraju, zamiast tylko obiecywać. Wszystko o czym mówili przed wyborami składają projekty, tylko przez konserwatywny rząd nie przechodzą dalej. Mam nadzieje, że wygrają najbliższe wybory.
CYCU z 3 procentowym poparciwem,chyba sobie jaja robisz z internautów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota -to margines który nie ma NIC do mądrego do powiedzenia! To fircyki robiące wokół siebie sztuczny zamęt! Dobrze że są poniżej progu wyborczego, bo to ich pierwszy i ostatni raz w Sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Philip K. Dick "Przedludzie". Jak z analizą matematyczną poradziłby sobie poseł spod Biłgoraja? Jako który ustawi się w kolejce do aborcji "wstecznej"? Wszak zajęcie w takowej czołowej pozycji stanowiłoby ostateczny i niepodważalny(?) dowód czystości intencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ mecenas @ adam @ Gość @ lubliniak Dzięki wam za wasze posty. One są takie typowe "lubelskie". Takie jak ksiądz proboszcz sobie życzy. Miłość do bliźniego z nich właśnie wynika. Taka prawdziwa miłość chrześcijańsko - polsko - lubelska. Z tych postów wynika też wasze wysokie wykształcenie oraz wasza wrodzona tolerancja dla ludzi o innych niż wasze katopoglądy. Dzięki. Podbudowaliście mnie. PS. Polecam obejżeć sobie film " Ksiądz" ( Priest) z 2011 r. Szczególnie pierwsze 25 minut. Tak jak miasto w tym filmie w/g was powinna wyglądać katodemokrajca. Tu byście się dobrze i po lubelsku czuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
@ mecenas @ adam @ Gość @ lubliniak Dzięki wam za wasze posty. One są takie typowe "lubelskie". Takie jak ksiądz proboszcz sobie życzy. Miłość do bliźniego z nich właśnie wynika. Taka prawdziwa miłość chrześcijańsko - polsko - lubelska. Z tych postów wynika też wasze wysokie wykształcenie oraz wasza wrodzona tolerancja dla ludzi o innych niż wasze katopoglądy. Dzięki. Podbudowaliście mnie. PS. Polecam obejżeć sobie film " Ksiądz" ( Priest) z 2011 r. Szczególnie pierwsze 25 minut. Tak jak miasto w tym filmie w/g was powinna wyglądać katodemokrajca. Tu byście się dobrze i po lubelsku czuli.
pipo z jednym zwojem mam godzieś księzy, myślę samodzielnie nie musze ogladać ani tvn ani trwam . życie jest dla mnie życiem, a śmieć śmieciem, nie rozumiem dlaczego mam być tolerancyjny dla morderców własnych dzieci , oszustów finansowych i ich przydupasów. moze słowa jakie używam są dosadne, ale szczere. jesteś śmieszna z tą swoją nowoczesnością i tolerancją jak dzieciak .... mam nadzieje ze z czasem nabierzesz rozumu i zrozumiesz. a tak swoją drogą jestem osobą tolerancyjną nie przeszkadzają mi żydzi ani murzyni ani pedały(niech sie tylko z tą swoją chorobą nie obnoszą), jestem za legalizacją narkotyków miękkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby znieważone mogłyby stworzyć listę lubelskich morderców, na której byłyby palikmioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...