Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kABACINSKI won z Lublina!!(ale tu sie rozwine i dodam "i zabierz ze soba paliglupa!!!") kABACINSKI ch*** ci w d***!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kabaciński pier***nij się w ten pusty łeb
0
Jak widać wszystkich posłów Palikota trzeba by skierować na obserwację psychiatryczną a już na pewno na terapię z psychologiem. Dodatkowo powinno się ich skierować na obowiązkowy kurs historii aby się podszkolili z tematów takich jak faszyzm, nazizm i komunizm i nie gadali głupot. Ten pan na P. sprawca całego zamieszania powinien przeprosić i siedzieć cicho i się modlić aby nie musiał zwracać kasy za swój poroniony pomysł. Prezydent miasta ma dbać o interes mieszkańców a nie pojedynczych osób.
0
kabaciński to populista nic więcej przysłowiowe ,,o''
0
jak spotkam kabacińskiego na ulicy to immunitet będzie mógł sobie co najwyżej w d...... włożyć
0
jak to poseł rozenek nazwał swoich wyborców? "naćpana chołoto" czy jakoś tak? czy trzeba coś dodać?
0
https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts niech sie jełop dowie co o nim myślą ludzie na swoim pejsbuku napewno o tym przeczyta !
0
tylko jakimi pieniędzmi pan zapłaci panie Kabaciński za te bilety czy poselskimi czy swoimi - jeśli swoimi to sobie pan kupuj a jeśli poselskimi to stanowczo się nie zgadzam
0
To Palikot ..... powinien przeprosić dziesiątki tysięcy lublinian, za to ze gdy sie jest gdziekolwiek w kraju - wszyscy kojarzą Lublin z tym Pajacem! Wstyd cholera jak nic! Ja za kazdym razem musze sie tłumaczyć ze Palikot to hańba naszego miasta!!! Kabicinski to podobny Pajac, tyle ze żółtodziob! Pozdrowienia!
0
samek napisał:
jak spotkam kabacińskiego na ulicy to immunitet będzie mógł sobie co najwyżej w d...... włożyć
Oni sobie tam ciągle coś w doopę wkładają to wibrator, to świński łeb. Taka to partia tylko koło swojej doopy się kręcą.
0
Znalazł swoj swojego... Palikot i Kabacinski.... Dwa polityczne i moralne kretyny!
0
Jak taki kozak to mogl wczoraj przyjsc protestować, a nie dzisiaj szopkę odwalać.
0
Mam prośbę do Dziennika, aby w komentarzach włączyć adres IP piszących, może niektórych to trochę przyhamuje, bo mam wrażenie że te komentarze pisała jedna chora umysłowo osoba. A mnie jest zawsze wstyd że w lublinie mieszkają takie zacofane jełopy.
0
I za Jedwabne!?
0
mark napisał:
Mam prośbę do Dziennika, aby w komentarzach włączyć adres IP piszących, może niektórych to trochę przyhamuje, bo mam wrażenie że te komentarze pisała jedna chora umysłowo osoba. A mnie jest zawsze wstyd że w lublinie mieszkają takie zacofane jełopy.
O jełopach piszesz? Tzn. tych Ruchu Palikota??? Masz racje - trafna ocena
0
Czy redakcja nie ma świadomości, że określenie "murzyn" jest słowem pejoratywnym, obraźliwym?
0
Przeprosić, to należy MNIE, za to taki Kabaćiński został wybrany na posła i jeszcze ośmiesza moje kochane miasto! Ciekaw jestem jego osiągnięć w obecnej pracy, z takim dużym doświadczeniem na pewno bardzo pomógł Lublinowi? Aha te bileciki to se możesz włożyć...
0
mark napisał:
Pierdu , pierdu KONFIDENCIE .
0
Dziwie się, że jeszcze temu Kabacińskiemu nikt mordy nie obił. Jednak Lublin to bardzo tolerancyjne miasto.
0
won z paligłupami!!!!!!!!!!!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: