Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kABACINSKI won z Lublina!!(ale tu sie rozwine i dodam "i zabierz ze soba paliglupa!!!") kABACINSKI ch*** ci w d***!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabaciński pier***nij się w ten pusty łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać wszystkich posłów Palikota trzeba by skierować na obserwację psychiatryczną a już na pewno na terapię z psychologiem. Dodatkowo powinno się ich skierować na obowiązkowy kurs historii aby się podszkolili z tematów takich jak faszyzm, nazizm i komunizm i nie gadali głupot. Ten pan na P. sprawca całego zamieszania powinien przeprosić i siedzieć cicho i się modlić aby nie musiał zwracać kasy za swój poroniony pomysł. Prezydent miasta ma dbać o interes mieszkańców a nie pojedynczych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabaciński to populista nic więcej przysłowiowe ,,o''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak spotkam kabacińskiego na ulicy to immunitet będzie mógł sobie co najwyżej w d...... włożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to poseł rozenek nazwał swoich wyborców? "naćpana chołoto" czy jakoś tak? czy trzeba coś dodać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts niech sie jełop dowie co o nim myślą ludzie na swoim pejsbuku napewno o tym przeczyta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jakimi pieniędzmi pan zapłaci panie Kabaciński za te bilety czy poselskimi czy swoimi - jeśli swoimi to sobie pan kupuj a jeśli poselskimi to stanowczo się nie zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Palikot ..... powinien przeprosić dziesiątki tysięcy lublinian, za to ze gdy sie jest gdziekolwiek w kraju - wszyscy kojarzą Lublin z tym Pajacem! Wstyd cholera jak nic! Ja za kazdym razem musze sie tłumaczyć ze Palikot to hańba naszego miasta!!! Kabicinski to podobny Pajac, tyle ze żółtodziob! Pozdrowienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samek napisał:
jak spotkam kabacińskiego na ulicy to immunitet będzie mógł sobie co najwyżej w d...... włożyć
Oni sobie tam ciągle coś w doopę wkładają to wibrator, to świński łeb. Taka to partia tylko koło swojej doopy się kręcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł swoj swojego... Palikot i Kabacinski.... Dwa polityczne i moralne kretyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki kozak to mogl wczoraj przyjsc protestować, a nie dzisiaj szopkę odwalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę do Dziennika, aby w komentarzach włączyć adres IP piszących, może niektórych to trochę przyhamuje, bo mam wrażenie że te komentarze pisała jedna chora umysłowo osoba. A mnie jest zawsze wstyd że w lublinie mieszkają takie zacofane jełopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za Jedwabne!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Mam prośbę do Dziennika, aby w komentarzach włączyć adres IP piszących, może niektórych to trochę przyhamuje, bo mam wrażenie że te komentarze pisała jedna chora umysłowo osoba. A mnie jest zawsze wstyd że w lublinie mieszkają takie zacofane jełopy.
O jełopach piszesz? Tzn. tych Ruchu Palikota??? Masz racje - trafna ocena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redakcja nie ma świadomości, że określenie "murzyn" jest słowem pejoratywnym, obraźliwym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeprosić, to należy MNIE, za to taki Kabaćiński został wybrany na posła i jeszcze ośmiesza moje kochane miasto! Ciekaw jestem jego osiągnięć w obecnej pracy, z takim dużym doświadczeniem na pewno bardzo pomógł Lublinowi? Aha te bileciki to se możesz włożyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Mam prośbę do Dziennika, aby w komentarzach włączyć adres IP piszących, może niektórych to trochę przyhamuje, bo mam wrażenie że te komentarze pisała jedna chora umysłowo osoba. A mnie jest zawsze wstyd że w lublinie mieszkają takie zacofane jełopy.
Pierdu , pierdu KONFIDENCIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się, że jeszcze temu Kabacińskiemu nikt mordy nie obił. Jednak Lublin to bardzo tolerancyjne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won z paligłupami!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...