Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota zbiera podpisy za likwidacją Straży Miejskiej w Lublinie

Utworzony przez Klayde, 10 stycznia 2013 r. o 21:04
Gdzie mogę się podpisac za likwidacja ruchu zaparcia chama z Biłgoraja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mogę oddać swój głos poparcia? Dodatkowo mam lepszy pomysł, zlikwidować ten wykwit głupoty jakim jest Straż Miejska we wszystkich miastach do 50 000 mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne jakby Pan Żuk był za likwidacja jak ma z tej bandy przygłupków korzyści finansowe. Jeśli Straż Miejska ma za zadanie kontrolowanie ruchu drogowego to znaczy ze nie jest potrzebna. Bo przecież ruchem drogowym ma zajmować się policja ale w Polsce jest moda na wyciąganie kasy ze zwykłych obywateli i biegają wszyscy z zabawkami po drogach. Policja ma odpowiednie uprawnienia do pilnowania porządku w mieście, tylko jeszcze trochę chęci ale jakie wpływy do budżetu miasta da pilnowanie dworca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna zagrywka pod publiczkę ruchu Janka P. Siedzą i tylko myślą jak tu nie zostać całkowicie zapomnianym przez społeczeństwo. Doskonale zdają sobie sprawę z tego że ich "akcje" spadają na łeb na szyję, że ta partyja już wkrótce przestanie istnieć i pójdzie w polityczne zapomnienie. Zwyczajnie przy najbliższych wyborach nie przekroczą nawet progu wyborczego. Ich polityka walki z Kościołem nie przyniosła oczekiwanego przez nich efektu. Wręcz przeciwnie, to tylko zmniejszyło ich popularność w Polsce. Ich główny zadymiarz/cyrkowiec, ten od świńskiego ryja i wibratora też już jedzie na rezerwie, brakuje mu pomysłów. Dlatego tonący brzytwy się chwyta i chwytają się takich populistycznych spraw jak likwidacja straży miejskiej. Czym oni chcieli zaistnieć ?! Czym ?! ...legalizacją narkotyków ? ...zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki (aborcja) ? ...zabijaniem starców i kalek (eutanazja) ? ...legalizacją związków partnerskich (pan z panem/pani z panią) ? ...w dalszej kolejności daniem takim "parom" prawa do adoptowania dzieci ?!! ...walką z krzyżem w sejmie i z Kościołem ?! Nie wyszło, to było dobre na chwilę na początek, ale szybko się skończyło, a ich elektorat topnieje. Zdają sobie oni z tego sprawę, dlatego szukają dalej jakiś możliwości zaistnienia. Niestety nic im już nie pomoże, wkrótce ta partyja pójdzie do lamusa... Z tą strażą miejską to też zwyczajne bicie piany pod publiczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot bazuje na bardzo populistycznych przekonaniach, i dąży do chaosu w kraju. Jeśli zlikwidują Straż Miejską to: możecie zapomnieć o trawnikach przy jezdniach w Lublinie, a w zimie kto będzie chciał palić śmieciami w piecu, będzie palił. Jak też gazety donoszą, Ruch Palikota jest za wycinaniem drzew przy drogach. Zanim więc poprzemy jego kolejny pomysł, zastanówmy się, w jakim kraju chcemy żyć. Ja nie chce żyć w kraju bez drzew, trawników, gdzie powietrze przenika zapach palonych śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba rozpocząć procedurę odwołania Żuka z funkcji prezydenta - jak to miało miejsce w Łodzi i odwołano niezatapialnego Kropiwnickiego - a potem wziąć sie za straż miejską!!!!!!! Żukowi mina zrzednie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł jak najbardziej racjonalny, jednak może stwórzmy w Lublinie Punkt Intwerwencyjno - Noclegowy, w którym mogliby nocować bezdomni, a w wydzielonej cześci byłyby miejsca dla osób znajdujących się pod wpływem alkoholu i straż miejska mogłaby się nimi zająć, a co za tym idzie przestali by pracować do 22:00 i zajmować tylko kwestiami ruchu drogowego, a przyczyniliby się do poprawy bezpieczeństwa na lubelskich osiedlach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Palikot bazuje na bardzo populistycznych przekonaniach, i dąży do chaosu w kraju. Jeśli zlikwidują Straż Miejską to: możecie zapomnieć o trawnikach przy jezdniach w Lublinie, a w zimie kto będzie chciał palić śmieciami w piecu, będzie palił. Jak też gazety donoszą, Ruch Palikota jest za wycinaniem drzew przy drogach. Zanim więc poprzemy jego kolejny pomysł, zastanówmy się, w jakim kraju chcemy żyć. Ja nie chce żyć w kraju bez drzew, trawników, gdzie powietrze przenika zapach palonych śmieci.
Rafałku wyprowadź się do lasu w okolice zalewu Zemborzyckiego lub Dąbrowy , rozbij sobie namiot i korzystaj z powietrza bez palonych śmieci.....powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... likwidujcie NIE-robów potrafią tylko mandaty pisać np. dla zaopatrzenia które wjeżdza na stare miasto .... Cytuję PANÓW WAŻNYCH " to nie ja ustalam prawo, ja tylko muszę wyciągać konsekwencję" Banda gamoni i tyle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Andrzej Jakie korzyści? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Oblicz sobię różnicę między wydatkami na SM a przychodami z mandatów i wtedy powiedz czy miasto ma korzyści finansowe z działania SM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zacznijmy likwidować te nisze szczeble jak Staż Miejska bo po co ona nam skoro mamy policje, idąc tą drogą likwidujmy przychodnie przecież mamy szpitale, zrezygnujmy z Przeczkoli przecież dzieci możemy od razu posłać do szkół. Niema jak ułatwić sobie i innym życie .To śmieszne co Ruch Palikota chce wyczyniać z naszym pięknym miasteczkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać im fotoradary , możliwość karania za złe parkowanie i handel przez babcie pietruszką na chodniku! Wtedy będą nieli prawdziwą okazje do wykazania się aktywnością i kompetencjami. Niech karzą za zakłócanie porządu publicznego, smiecących i palących śmieci w piecach, interweniuja w obronie obywateli, pilnują porządku w czasie zgromadzeń publicznych, odstawiają nietrzeźwych na izbę, lub do domu, zbierają bezdomnych w czasie mrozów do noclegowni, zabezpieczają miejsca wypadków do czasu przyjazdu policji i straży pożarnej, udzielaja pierwszej pomocy i pomagaja w likwidaci i zapobiegają skutkom katastrof żywiołowych! WTEDY OKAŻĄ SIE PRAWDZIWIE POMOCNI I POTRZEBNI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład: mieszkam na osiedlu Nałkowskich od 3 lat. Nigdy nie widziałem tu chociażby auta straży miejskiej (nie mówie już o patrolu pieszym). Szczerze? Chętnie sie podpiszę bo te s.kur...wy.sy.ny jeżdzą tylko po centrum w poszukiwaniu mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale samochodu Straży Miejskiej można codziennie rano zobaczyć na myjni samochodowej przy ul. Łęczyńskiej. Szczególnie drażni to latem i w czasie pogody bezdeszczowej kiedy czyściutkie auta strażników stoją w kolejce do mycia za nasze - podatników pieniądze, mimo tego, że są czyste... Może tym warto się zainteresować kiedy kasa jest wyrzucana w błoto? Co zaś tyczy się Palikota, już raz zabrał głos ostatnimi czasy w kwestii biletów (zamiast komunikacji miejskiej to na mecze Motoru według niego!!!) z malowidłami projektu niejakiego Pietrasiewicza... Ten facet to pośmiewisko i nic więcej, Paple od rzeczy w tematach zupełnie sobie nieznanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikmiot zlikwiduje straz miejska i sam ze swoimi poslami-analfabetami bedzie patrolowal Lublin z wibratorem w dloni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj naiwni, wierzycie w to że te Wasze podpisy coś dadzą. Będą tylko medialnym paliwem aby było widać RP. Manipulacja jak za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Wiejsko-Biznesową zlikwidować! Ale potrzebna jest Straż Miejska z prawdziwego zdarzenia... a nie panowie siedzący sobie "na posterunku" w Ratuszu podczas gdy obok ktoś przyrządza pieczyste z osiołka z szopki, Bo z tego co wiem, nikt nie beknął za tamten incydent, nawet "dyżurujący" wtedy strażnicy... za to jednemu ze strażników narobiono strasznych problemów po tym, jak jednej radnej mandat wlepił za parkowanie w miejscu niedozwolonym. Moim skromnym zdaniem Straż Miejska jest nam, mieszkańcom, zwyczajnie potrzebna... ale nie w tej formie, w której istnieje i funkcjonuje dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
Oj naiwni, wierzycie w to że te Wasze podpisy coś dadzą. Będą tylko medialnym paliwem aby było widać RP. Manipulacja jak za komuny.
W rzeczy samej ! Zagrywka populistyczna pod publiczkę, w myśl zasady że "ciemny lud wszystko łyknie". Chodzi o promocję tej poupadającej partii nic ponadto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za Palikotem w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...