Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rudnik chce nocnej linii autobusowej. Co na to ZTM?

Utworzony przez mieszkaniec Rudnika, 21 sierpnia 2014 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Władze miasta kompletnie olały tę część miasta. Wydawały zezwolenia na budowę osiedli, a do części z nich nie ma nawet normalnych dojazdów, Dojeżdża się wręcz dosłownie przez bagna. Komunikacja miejska na Rudnik to w ogóle jakiś żart! Nawierzchnia na ulicy Dożynkowej jest dosłownie zdewastowana. O patrolu policji drogowej czy prewencji w ten rejon nikt nie widział i nie słyszał. Często po Dożynkowej auta jeżdżą nawet po 100 km/h, strach chodzić chodnikiem bo ma zaledwie 1 metr szerokości, a włamania do mieszkań to norma! Mimo petycji mieszkańców o egzekwowanie budowy dróg przez deweloperów, poprawy bezpieczeństwa czy o lepszą komunikację miejską WAŁDZE MIASTA KOMPLETNIE NIC NIE CHĄ ROBIĆ!!! Słyszymy tylko odpowiedź, że się nie da, trzeba czekać nie wiadomo ile i na co albo w ogóle nie odpowiadają. Po co były wydawane zezwolenia na budowę osiedli jeżeli tą dzielnicę się tak olewa? Za taki stan rzeczy można podziękować oczywiście prezydentowi Żukowi i całej jego ekipie. Ważniejsze są wydatki na kulturę i na imprezy. A mieszkańców Rudnika można olać, niech sobie radzą. Na pewno podczas najbliższych wyborów panu prezydentowi Żukowi podziękują wszyscy.    
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie pojmę tych maruderów. Ja jak kupowałem mieszkanie dokładnie najpierw rozeznałem się z drogami jakie są i jakie są planowane w najbliższych latach oraz sprawdziłem na planie zagospodarowania czy przed moimi oknami na działce obok nie powstanie kolejny blok w odległości 10m... Także rozeznałem się z komunikacją miejską, aby w razie co wiedzieć czy mogę na nią liczyć. Ale cóż, kupiło się taniej mieszkanie na zadupiu, na cywilizacje trzeba poczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś nocny w okolice nałęczowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie pani radnej z dożynkowej, tylko kasę łapie i gó**o dla was robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecznie na coś musicie narzekać? Ludzie! Cieszcie się tym co macie, ja jestem zadowolona z tego, że w końcu jakiś autobus na Dożynkową dociera, a nocnych kursów jest raptem 3 na całe miasto, nie przesadzajcie. Ostatnim kursem 74 rzadko ktoś w ogóle jeździ, ale nocny mają zrobić dla jednej osoby.... Moim zdaniem gorszym problemem są piraci drogowi jeżdżący po Dożynkowej, to prawdziwa plaga!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie policja i straz miejska przydalaby sie na Dozynkowej i okolice Rudnika... Ale moim zdaniem trzeba rowniez zadbac o drogi dojazdowe...ostatnio probowalam zjechac ulica Gozdzikowa....malo brakowalo,zebym kola stracila.....dziury, wertepy, fatalne warunki jazdy, a jest to na dzien dzisiejszy jedyna droga dojazdowa do tamtych posesji .... Moze wreszci urzad lublina zabierze sie za porzadki w tej okolicy miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie policja i straz miejska przydalaby sie na Dozynkowej i okolice Rudnika... Ale moim zdaniem trzeba rowniez zadbac o drogi dojazdowe...ostatnio probowalam zjechac ulica Gozdzikowa....malo brakowalo,zebym kola stracila.....dziury, wertepy, fatalne warunki jazdy, a jest to na dzien dzisiejszy jedyna droga dojazdowa do tamtych posesji .... Moze wreszci urzad lublina zabierze sie za porzadki w tej okolicy miasta....
 
Faktycznie policja i straz miejska przydalaby sie na Dozynkowej i okolice Rudnika... Ale moim zdaniem trzeba rowniez zadbac o drogi dojazdowe...ostatnio probowalam zjechac ulica Gozdzikowa....malo brakowalo,zebym kola stracila.....dziury, wertepy, fatalne warunki jazdy, a jest to na dzien dzisiejszy jedyna droga dojazdowa do tamtych posesji .... Moze wreszci urzad lublina zabierze sie za porzadki w tej okolicy miasta....
Dobrze prawi, polać jej. Ulica Goździkowa i inne okoliczne niby miasto a gorzej niż na wsi. Tak samo Dożynkowa-wąska, dziurawa a ostatnio jeszcze rozkopana a nic na niej nie robią (robotnicy pracują max. 3-4h dziennie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...