Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Runmageddon Games Lublin: Siła. Sprawność. Szybkość. Wytrzymałość (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2016 r. o 19:44 Powrót do artykułu
Zapodam lepszy tytuł: Runmageddon Games Lublin: Strength. Agility. Speed. Endurance. Albo jesteśmy w Europie albo na zacofanej prowincji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalectwo, to wygląda jak jakieś porażki z eliminacji. Na prawdę tak wyglądał finał? I na prawdę nie było tam nikogo na poziomie? I jaki szanujący się mężczyzna wchodzi na linę z pomocą nóg? Chyba crossfitowcy którzy nie mają siły. Łatwy tor, łatwe przeszkody, chyba powinienem przejść się przy następnej okazji pokazać ofiarom jak to się robi, bo aż żal patrzeć... I nie piszczie że to dziesiąta runda czy coś, bo przy takim łatwym torze nieistotne jest czy jest to jeden razy czy dziesięć. Tempo tych panów wygląda jakby chodzili ten tor cały dzień... :( Liczę na lepszą akcję następnym razem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę być na zacofanej prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zapodam lepszy tytuł: Runmageddon Games Lublin: Strength. Agility. Speed. Endurance. Albo jesteśmy w Europie albo na zacofanej prowincji! brawo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byłeś Ty, wspaniały komentatorze? O 20 leżysz pewnie z piwskiem w ręku, hodując bebech! Pewnie żal ściska, że samemu się nie da rady przebiec kilometra, co? smieszą mnie tacy pseudo-komentatorzy, którzy sami nic nie potrafią, a krytykują innych. Jeżeli jesteś taki mocny, sam stań do zawodów, pewnie je wygrasz z palcem w d...Hahaha..żałosny jesteś. A kompleksy lecz gdzie indziej! Szacunek dla wszystkich uczestników zawodów! Byłam i widziałam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalectwo- to niestety dotknęło twój intelekt. Jak ja nienawidzę takich buraków jak ty, którzy sami nic nie robią a mienią się znawcami. Świetna impreza żałuję, że nie mogłem w niej brać udziału - kontuzja :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że fotopstryk cykał tylko nielicznym fotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Magda.!!! Zbyszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że niektóre "fisie" - przepraszam - panie biorą udział w takich imprezach i uwalniają emocje a nie jadą samochodem po mieście 100 na godzinę i zabijają człowieka od nauki jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos czy będzie jeszcze cos takiego w lublinie niedługo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialam obejrzec co naprawde tam sie dzialo a nie ciagle fotki calujacej sie pary.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtrudniejsze zadanie runmagedonu - pocałowanie pana 32 przez panią 37. Zaiste wyczyn ekstremalny ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On tak ma. Na jego zdjęcia wiecznie znajomi i znajomi. Taki ustawiacz z niego ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja lubię brudne, śmierdzące dziewczyny :) Chyba sobie nie wyobrażacie jak musi śmierdzieć wytaplana w błocie, przeczołgana, brudna laska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słucham że niby kto jest ustawiaczem ? Wysil się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSF napisał:
On tak ma. Na jego zdjęcia wiecznie znajomi i znajomi. Taki ustawiacz z niego ;)
Słucham że niby kto jest ustawiaczem ? Wysil się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są emocje pan z numerem 32 zajął 5 miejsce wśród mężczyzn a pani z numerem 32 2 miejsce wśród kobiet 
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najtrudniejsze zadanie runmagedonu - pocałowanie pana 32 przez panią 37. Zaiste wyczyn ekstremalny ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
chcialam obejrzec co naprawde tam sie dzialo a nie ciagle fotki calujacej sie pary.....
Fot jest sporo zawsze można było tam pojechać i zobaczyć na żywo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...