Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w którym kierunku start ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawy jestem gdzie Lublin ma to swoje lotnisko, chyba w Radawcu, tam RUSŁAN nie mógł wyladować Lotnisko Świdnik...
0
Gość napisał:
na wschód
0
pasjonat lotnictwa napisał:
Ciekawy jestem gdzie Lublin ma to swoje lotnisko, chyba w Radawcu, tam RUSŁAN nie mógł wyladować Lotnisko Świdnik...
A kto jest posiadaczem pakietu ponad 60% akcji spółki?
0
Gość napisał:
Dzisiaj z pasa 07 czyli w kierunku wschodnim. Pozdrawiam
0
Lublin ma lotnisko w Świdniku, a o co chodzi ? Jest pas, terminal i cała reszta. Świdnik też ma lotnisko w Świdniku ale trawiaste, bez terminala. Jeszcze jakieś pytania ? Jak masz wątpliwości, idź i przeczytaj wielki napis na terminalu.
0
Start podobno na wschód, co mnie osobiście nie cieszy
0
START PEWNIE POD WIATR CZYLI W KIERUNKU MEŁGWI ALE OSTATECZNA DECYZJA NALEŻY DO PILOTA
0
Met napisał:
Dzisiaj z pasa 07 czyli w kierunku wschodnim. Pozdrawiam
uuuuuu, to kiepsko. thnx za info.
0
Wypowiedź autora świadczy tylko o jego małostkowości i kompleksach. Przypominam, że miszkamy w województwie lubelskim a nie świdnickim.
0
MIR napisał:
START PEWNIE POD WIATR CZYLI W KIERUNKU MEŁGWI ALE OSTATECZNA DECYZJA NALEŻY DO PILOTA
Pierwszy raz w życiu słyszę aby to pilot podejmował decyzję na którym pasie wystartuje lub wyląduje. Znawcy.....
0
Planespotting – obserwowanie samolotów i lotnisk. To tak dla jednoznaczności.
0
Samolot przyleciał i odleci z lotniska. Niesłychane!
0
Choooj z Rusłanem. Będzie relacja Pana Tadeusza - działkowca - o orgii nad przelatującym samolotem, podeptanych rabatkach i grządkach ?
0
Met napisał:
Pierwszy raz w życiu słyszę aby to pilot podejmował decyzję na którym pasie wystartuje lub wyląduje. Znawcy.....
BO JESTES MATOŁ ZAWSZE OSTATECZNA DECYZJA NALEZY DO PILOTA GŁĄBIE
0
lubelak napisał:
Choooj z Rusłanem. Będzie relacja Pana Tadeusza - działkowca - o orgii nad przelatującym samolotem, podeptanych rabatkach i grządkach ? [/quote] [quote name='lubelak' timestamp='1360928574' post='734490'] Choooj z Rusłanem. Będzie relacja Pana Tadeusza - działkowca - o orgii nad przelatującym samolotem, podeptanych rabatkach i grządkach ?
Brawo ! kapitalny komentarz ! A poza tym to żenująco śmieszne, że ludzie jak małe dzieci , jadą ogladać samolot .Wszyscy ekscytuą się tyma a najprawdopodobniej nigdy w życiu nie będą takim samolotem latać ! Jakby nie było ważniejszych spraw w życiu i problemów do rozwiązania.
0
Nad Łęczna nic nie było stałem na wolnej przestrzeni koło starej wsi ...
0
lopez majonez napisał:
Brawo ! kapitalny komentarz ! A poza tym to żenująco śmieszne, że ludzie jak małe dzieci , jadą ogladać samolot .Wszyscy ekscytuą się tyma a najprawdopodobniej nigdy w życiu nie będą takim samolotem latać ! Jakby nie było ważniejszych spraw w życiu i problemów do rozwiązania.
szkoda ci deb***u że sam nie widziałeś bo pewnie siedzisz teraz w robocie, moze np. kopiesz rów z którego nic nie widać i nie możesz się nawet na chwile zerwać żeby zobaczyc w zyciu cos ciekawego
0
Wsi spokojna, wsi kochana, lećta wszyscy do Rusłana, lecą chłopy, lecą baby, nawet stary, nawet słaby i tratując się wzajemnie, depczą ta świdnicką ziemię, cudo, panie, cudo, przecie, toć największy jest na świecie.
0
Zjechalo sie z pol powiatu inteligetnego kwiatu moher, dresik itp. rewia mody Polski "D" z kanapkami, z termosami kamerami, cyfrowkami Lornetami z czasow wojny...... a ze Polak bogobojny to i ksiedza by sie zdalo zeby cos odprawil smialo albo biskup niech sie zjawi na asfalcie msze odprawi w srodku pasa startowego potem taca albo dwie bo biskup tez latac chce a jak zbierze kupe forsy to i on nie bedzie gorszy Kupi sobie samolocik do latania tu i tam ....................i wtedy drogie parafiany bedzieta mogli co niedziela po mszy dumnie gnac na lotnisko zeby z bliska zobaczyc jak zyja szefowie ktorych tak hojnie sponsorujecie
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: