Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza proces oskarżonego o zabójstwo Pawła Marzędy

Utworzony przez ktoś, 16 kwietnia 2009 r. o 09:05 Powrót do artykułu
Za kasę w naszym systemie prawnym można uniewinnić każdego. A jak się pisze o zabójstwie to może warto popytać czy było możliwe aby jeden uprowadził, zabił, zakopał. Kpina. A największa to motyw ustalony przez prokuratorka, że niby zabójcy chcieli przejąc jego interes. Tylko aby taki biznes prowadzić trzeba mieć wiedzę w głowie a nie szyld i warsztat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Pani bardzo . To jest wielka tragedia. Wiem coś na ten temat ponieważ pół roku później także w Lubartowie zginął młody, niewinny chłopak - mój kuzyn. Muszę powiedzieć że, lubartowski wymiar sprawiedliwości nie zrobił nic , kompletnie nic co mogłoby się przyczynić do ukarania za tą śmierć sprawcę/sprawców. Myślę, że sprawa śmierci Kamila wróci, tak jak wróciła sprawa Olewnika. Zastanawiam się dlaczego nasza "Temida "jest ślepa, a może tylko na niektóre sprawy. Tam gdzie wchodzą róznego rodzaju powiązania i kasa to zachowuje się jak kret/ nic nie widzi i nie słyszy/.Zyczę Pani aby za śmierć Pani syna odpowiedzieli ci, którzy go zabili , a nie jeden , który najprawdopodobniej tak samo jak i Paweł padł ich ofiarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Zyczę Pani aby za śmierć Pani syna odpowiedzieli ci, którzy go zabili , a nie jeden , który najprawdopodobniej tak samo jak i Paweł padł ich ofiarą.
bzdura!! według Ciebie Krzysiek P. nie jest winny??! że niby padł ofiarą jak Paweł?! Jak możesz tak w ogóle pisać? Paweł nie żyje, miał całe życie przed sobą, piękne plany. To P. pozbawił Go tego wszystkiego i powinien zapłacić tym samym, podobnie jak jego towarzysze. Jak można pisać, że morderca jest ofiarą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie napisałam,że ten którego mają sądzić jest niewinny. Chodziło mi o to dlaczego tylko jeden jest pociągany do odpowiedzialności. Tamci jakimś cudem wymknęli się spod ręki Temidy. Niemożliwością jest żeby taką zbrodnię popełniła jedna osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko dlaczego niemożliwościa? kuba rozpruwacz i cała reszta popaprańców których nazwisk nie pamiętam działała w pojedynke i "radziła" sobie ze wszystkim i to świetnie(moze właśnie nawet dlatego, że działała w pojedynke), więc TEN argument(jeżeli w ogóle zasługuje na to miano) jest dosyć,powiedział bym, infantylny... P.S. 1)Temida powinna być ślepa (tudzież oślepiona)... i dzieki temu mogła wydawać sprawiedliwe wyroki 2)W sprawie pozostaje bezstronny i obiektywny na tyle na ile pozwala ludzka natura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...