Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza wielkie sprzątanie Lublina

Utworzony przez aaa, 23 kwietnia 2015 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Takie akcje z przedszkolakami nie byłyby potrzebne, gdyby rodzice uczyli dzieci nie śmiecić. Zwracając uwagę małolatowi, żeby nie śmiecił często można zobaczyć zdziwioną minę, bo w domu mama po nim sprząta. Szperacze wywlekający całe worki ze śmietnika zostawiają rozwłuczone po chodnikach i trawnikach śmieci. I do kompletu polska, złota młodzież rzucająca butelki w dowolnym miejscu, jak bydło - sra tam, gdzie stanie na chwilę. Na codzienną bezmyślność nóż się w kieszeni otwiera. Akcjami świata nie naprawimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany!!! Co to za wielkie sprzątanie - okolice zalewu i kilka skwerków. A SAMO MIASTO? A OKOLICE WSZELKICH TARGOWISK? A WSZELKIE MAŁE PARKI W CENTRUM??? A TRAWNIKI I OKOLICE BLOKÓW MIESZKALNYCH?? I TO MAJĄ SPRZĄTAĆ LUDZIE W JAKICHŚ DZIWNYCH AKCJACH RAZ W ROKU????? JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST MPO??? JA SIĘ PYTAM GDZIE SĄ ADMINISTRACJE OSIEDLI??? JA SIĘ PYTAM DLACZEGO WŁAŚCICIELE POSESJI NIE SPRZĄTAJĄ WOKÓŁ SWOICH DOMÓW ZGODNIE Z USTAWĄ???? JA SIĘ PYTAM GDZIE SĄ SŁUŻBY MIEJSKIE ODPOWIEDZIALNE ZA UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W MIEŚCIE????? TERAZ NA WIOSNĘ (I NIE TYLKO) WIDAĆ ŻE LUBLIN TO JEDEN WIELKI ŚMIETNIK!!!!!!!!!!!! NIECH WŁADZA RUSZY SWOJE D...U...P....Y I WEŹMIE SIĘ DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądasz czystości? Zachowaj ją sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja pożyteczna, ale po miesiącu wszystko powróci do normy i nie będzie po niej śladu. Jedynie kataster wyższy  w lepszych dzielnicach i niższy w gorszych może skuteczniej rozwiązać problem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a placówka z południowej 5 oczywiście się nie zgłosiła no bo poco lepiej niech państwo utrzymuje darmozjadów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO MOJEMU TO ZA SPRZĄTANIE TYCH TERENÓW SĄ ODPOWIEDZIALNE RÓŻNE INSTYTUCJE ,PRZECIEŻ KAŻDA PARCELA MA SWOJEGO WŁAŚCICIELA I TO NA NIM CIĄŻY ODPOWIEDZIALNOŚĆ UTRZYMANIA CZYSTOŚCI A SZANOWNA STRAŻ MIEJSKA EGZEKWOWANIE TEGO JAK WŁAŚCICIELA NIE MOŻNA USTALIĆ NIECH SPRAWDZĄ KTO PŁACI ZA GRUNT PODATEK A NIE BARANY KARZĄ PRZEDSZKOLAKOM KONDOMY I PETY SPRZĄTAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...