Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza wielkie sprzątanie Lublina

Utworzony przez aaa, 23 kwietnia 2015 o 07:42 Powrót do artykułu
Takie akcje z przedszkolakami nie byłyby potrzebne, gdyby rodzice uczyli dzieci nie śmiecić. Zwracając uwagę małolatowi, żeby nie śmiecił często można zobaczyć zdziwioną minę, bo w domu mama po nim sprząta. Szperacze wywlekający całe worki ze śmietnika zostawiają rozwłuczone po chodnikach i trawnikach śmieci. I do kompletu polska, złota młodzież rzucająca butelki w dowolnym miejscu, jak bydło - sra tam, gdzie stanie na chwilę. Na codzienną bezmyślność nóż się w kieszeni otwiera. Akcjami świata nie naprawimy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Barany!!! Co to za wielkie sprzątanie - okolice zalewu i kilka skwerków. A SAMO MIASTO? A OKOLICE WSZELKICH TARGOWISK? A WSZELKIE MAŁE PARKI W CENTRUM??? A TRAWNIKI I OKOLICE BLOKÓW MIESZKALNYCH?? I TO MAJĄ SPRZĄTAĆ LUDZIE W JAKICHŚ DZIWNYCH AKCJACH RAZ W ROKU????? JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST MPO??? JA SIĘ PYTAM GDZIE SĄ ADMINISTRACJE OSIEDLI??? JA SIĘ PYTAM DLACZEGO WŁAŚCICIELE POSESJI NIE SPRZĄTAJĄ WOKÓŁ SWOICH DOMÓW ZGODNIE Z USTAWĄ???? JA SIĘ PYTAM GDZIE SĄ SŁUŻBY MIEJSKIE ODPOWIEDZIALNE ZA UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W MIEŚCIE????? TERAZ NA WIOSNĘ (I NIE TYLKO) WIDAĆ ŻE LUBLIN TO JEDEN WIELKI ŚMIETNIK!!!!!!!!!!!! NIECH WŁADZA RUSZY SWOJE D...U...P....Y I WEŹMIE SIĘ DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żądasz czystości? Zachowaj ją sam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Akcja pożyteczna, ale po miesiącu wszystko powróci do normy i nie będzie po niej śladu. Jedynie kataster wyższy  w lepszych dzielnicach i niższy w gorszych może skuteczniej rozwiązać problem !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a placówka z południowej 5 oczywiście się nie zgłosiła no bo poco lepiej niech państwo utrzymuje darmozjadów 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO MOJEMU TO ZA SPRZĄTANIE TYCH TERENÓW SĄ ODPOWIEDZIALNE RÓŻNE INSTYTUCJE ,PRZECIEŻ KAŻDA PARCELA MA SWOJEGO WŁAŚCICIELA I TO NA NIM CIĄŻY ODPOWIEDZIALNOŚĆ UTRZYMANIA CZYSTOŚCI A SZANOWNA STRAŻ MIEJSKA EGZEKWOWANIE TEGO JAK WŁAŚCICIELA NIE MOŻNA USTALIĆ NIECH SPRAWDZĄ KTO PŁACI ZA GRUNT PODATEK A NIE BARANY KARZĄ PRZEDSZKOLAKOM KONDOMY I PETY SPRZĄTAĆ
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: