Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DNO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam jesteś dno, jak się nie podoba to wypad, nikt nie każe brać w tym udziału. Je*ane społeczeństwo ważniaków: mi się nie podoba to jest beznadziejne. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się wypowiadaj,
0
Sam jesteś dno, jak się nie podoba to wypad, nikt nie każe brać w tym udziału. Je*ane społeczeństwo ważniaków: mi się nie podoba to jest beznadziejne. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się wypowiadaj,
Kiedyś jak Ci przyjdzie po wielu latach od zabaw studenckich przypadkiem mieszkać w okolicach miasteczka akademickiego to zmienisz zdanie.  Pozdrawiam
0
ZA TO TY MASZ SZAMBO ZAMIAST MÓZGU KTÓRE POCHŁANIA KAŻDE GÓWNO DOOKOŁA I SIĘ Z TEGO CIESZY, CHOWAŁEŚ SIE Z BARANAMI TO I NIE DZIWNE  
0
Hej,rozrywkowi! Za chwilę skończycie studia i żywot pod kloszem,a wtedy obudzicie się z ręką w nocniku:)
0
Wszystko okej ale czemu zabraliście koncerty z felina ??? Nie normalne. W końcu to jest osiedle akademickie sama nazwa wskazuje...feliniada na felinie...ehhh co rok gorsza organizacja
0
Hej,rozrywkowi! Za chwilę skończycie studia i żywot pod kloszem,a wtedy obudzicie się z ręką w nocniku:)
100% prawdy ale oni tego nie biorą pod uwage;D;D;D
0
ale będzie popyt na prezerwatywy,pogoda sprzyja :wub: :P
0
To już samorząd studencki PL dogadał się z UM? Wieść gminna niesie: Perły nie wzięli, Żubra mają i na nasz region się wypinają...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: