Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ze ŚWIDNIKA nie lublina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z tego jak ani Pan Zuk ani Pan Wójtowicz nie mogą albo niechcą przywrócić lotów do Dublina.Nawet jeżeli leciałabym samolotem do warszawy a ztamtąd do Dublina to i tak tracę dużo czasu.To wszystko jwst chore jest lotnisko a chcąc polecieć do Dublina pozostaje nam Warszawa lub Rzeszów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie heliseco przecież to bankrut ich nie jest stać na remonty tych składaków a co mówić o nowych samolotach ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto choć kilka razy (gdziekolwiek) latał samolotem wie, że lot na trasie Świdnik - Warszawa łącznie wyjdzie 2,5  - 3 godziny (czyli nawet dłużej niż transport kołowy).   - dotarcie do lotniska w Świdniku z np. Lublina, a tym bardziej z dalej położonego miasta (Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Kraśnik itd.) - odprawa na lotnisku, ewentualne opóźnienia w locie - oddanie i potem odebranie swego bagażu - a po wylądowanie wydostanie się z Lotniska Chopina do np. centrum Warszawy   Poza tym cena biletu 149 PLN (w 1 stronę) odstraszy większość klientów .... prócz urzędników z lubelskiego Ratusza (na delegacji) i biznesmenów chcących sobie polatać.   Jeśli komuś naprawdę zależy na czasie to samolot oleje.   A busy jeżdżą prosto z Lublina na Okęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacja. teraz każde lotnisko w polsce w zasięgu 2-3 godzin, łącznie z przesiadką w waw 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto choć kilka razy (gdziekolwiek) latał samolotem wie, że lot na trasie Świdnik - Warszawa łącznie wyjdzie 2,5  - 3 godziny (czyli nawet dłużej niż transport kołowy).   - dotarcie do lotniska w Świdniku z np. Lublina, a tym bardziej z dalej położonego miasta (Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Kraśnik itd.) - odprawa na lotnisku, ewentualne opóźnienia w locie - oddanie i potem odebranie swego bagażu - a po wylądowanie wydostanie się z Lotniska Chopina do np. centrum Warszawy   Poza tym cena biletu 149 PLN (w 1 stronę) odstraszy większość klientów .... prócz urzędników z lubelskiego Ratusza (na delegacji) i biznesmenów chcących sobie polatać.   Jeśli komuś naprawdę zależy na czasie to samolot oleje.   A busy jeżdżą prosto z Lublina na Okęcie.
  nie wysilaj się, kto chce i tak poleci, ceny biletów są znane, nie musisz ich powtarzać i przekonywać do wyższości jazdy busem nad lotem samolotem(nie tylko cena się dla niektórych liczy, ważna też jest wygoda, zaoszczędzony czas i inne rzeczy) niebardzo wiem czemu mają służyć takie wpisy? busiarze boją się o odpływ klientów i wchodzą na fora wmawiając ludziom, że nie warto lecieć? śmieszne to trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem wypowiedzi typu "wolę jechać autem"... Pewnie wolisz tez milion innych rzeczy od tych które są oferowane ale nikogo to nie obchodzi. Te loty są dla tych, którzy chcą z nich korzystać.Ty wolisz samochod, busa, ktos inny isc pieszo lub rower. Ja chętnie przetestuję. Dojazd pociagiem to 2,75h minimum a kosztuje 45 zl. W dodatku mozna wracac w poniedzialek rano i zdążyć do pracy.
Ja tam autem jadę w nocy 90 minut do centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważna też jest wygoda, zaoszczędzony czas i inne rzeczy) niebardzo wiem czemu mają służyć takie wpisy? busiarze boją się o odpływ klientów i wchodzą na fora wmawiając ludziom, że nie warto lecieć?
  Busiarze zarobią deko mniej, to oczywista, bo będzie konkurencja. Konkurencja to : busy, samolot, PKP i własne auta. Ale oszczędności (w przypadku lotem Eurolot) na kasie i na czasie nie będzie żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denerwuje mnie to jak ktoś pisze że autem będzie to samo albo że lepiej... Jeśli ktoś nie latał to tak głupio pisze a ja wolę lecieć samolotem z Wa-wy do Lbn niż tak jak ostatnio w piątek busem...bo żeby nie przesadzić to z zegarkiem w ręku jechałem z lotniska Chopina do Lbn 4 godz 40 min..! Juz myślalem że mnie szlag trafi tyle czasu jadąc do domu a wcześniej przebijać się przez korki w Warszawie.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z lotniska świdnickiego powinny latać samoloty do wszystkich większych miast w Polsce,które posiadają swoje lotniska jak Krakow,Katowice,Bydgoszcz,Poznan,Łódż,Cała Polska powinna być objęta siatką połączeń.Samoloty nie muszą być wielkie.Wystarczą małe zabierające od 50 do 100 osób maksymalnie.Nie wierzę,ze nie było by chętnych.Wtedy więcej ludzi by przylatywalo do naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt JESZCZE nie pomyslal o lubelskiej polonii amerykanskiej, ktora musi wysiadac w Warszawie i przedzierac sie przez to zakorkowane miasto na wschod i odwrotnie.Jezeli mialbym doplacic do biletu 100zl w jedna strone lecac do Chicago czy Toronto z przesiadka w Warszawie to nie byloby zadnego problemu.   Panie prezesie LOT-u, pomysl Pan o Nas!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...