Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe po co komu fundamenty cerkwii?> pielęgnujemy fundamenty zaborcy i mordercy tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fontanny, ogromne nagrody dla urzędników itd. a zadłużenie miasta rośnie. Obecny "rezydent ratusza z przegranej partii" przecież nie będzie tego spłacał bo zameldowany w świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo zwane baobabem powinno zniknąć z placu. Jest szpetne i tylko podkreśla naszą zaściankowość i brak gustu. Już sztuczna choinka by chyba lepiej tam wyglądała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie inspektor BHP? urzędnicy chodzą po budowie bez kasków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN CO TRZYMIE ŁAPY W KIESZENIACH NIECH UWAŻA, BY SOBIE PRZYRODZENIA NIE NADWYRĘŻYŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie inspektor BHP? urzędnicy chodzą po budowie bez kasków?
Psze pani a Jasiek nie odrobił lekcji! Konfident.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN CO TRZYMIE ŁAPY W KIESZENIACH NIECH UWAŻA, BY SOBIE PRZYRODZENIA NIE NADWYRĘŻYŁ
Znasz z autopsji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co te ławki tam jeszcze robią? Cóż, obraz zniszczenia. Potem zaleje się betonem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani w okularach na 3 zdjęciu - fajna :)))) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pani zechce umówić się na kawę ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Lublin dalej tkwi w głębokim socjalizmie. Kiedy w 1993 r. przejeżdżałem przez Niemcy, to autostradę do Frankfurtu nad Odrą w byłej NRD budowano o godzinie drugiej w nocy, by maksymalnie skrócić uciążliwość kierowców. W Lublinie po południu na rozkopanej alei Solidarności jest pusto. A co to kogo obchodzi, że tysiące aut stoi w korku? Mają kontrakt, który pozwala im na dłuższy czas wykonywania robót. I to jest kolejne dziadostwo pana Żuka. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Górski zamiast płakać na forum i toczyć prywatną wojenkę z Żukiem pod każdym artykułem to weź Pan łopatę i kop popołudniu, będą mniejsze korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Górski zamiast płakać na forum i toczyć prywatną wojenkę z Żukiem pod każdym artykułem to weź Pan łopatę i kop popołudniu, będą mniejsze korki.
  Nie mam nic do Żuka, bo zrobił on więcej niż jego dwaj poprzednicy razem wzięci, ale tu akurat pan Górski ma rację. Taka przebudowa powinna działać całą dobę, by jak najbardziej ograniczyć skutki dla mieszkańców. Już teraz miasto praktycznie stoi, a jak dojdzie zamknięcie Kompozytorów Polskich, Krakowskiego Przedmieścia i zwężenie Narutowicza to pozostaną tylko własne nogi i tak ma być prawie 2 lata. Do tego sam projekt - po co komu estakada na Warszawę która tylko podraża i wydłuża koszt inwestycji skoro na Warszawę nie ma jakiegoś specjalnie dużego ruchu i wystarczyłoby samo rondo? Chyba że budują na podstawie projektu sprzed obwodnicy gdy ruch na Warszawę był największy :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi są remonty to i korki, ja wolę się przemeczyć te parę miesięcy a później prze lata mieć lepsza drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo jak jest remont to wyjeżdżam te 15 minut wcześniej i później nie klnę ,ze jest korek raptem na 2 zmiany czy 3, ale jak to Polacy lubią na ostatnia chwilę i narzekają potem,ze spóźnieni, "jak ja nie cierpię" takich ludzi - Marura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bomba, ze w ogóle cos robia i dobrze,ż e samo centrum tez jest rewitalizowane, warto bo to miejsce wizytówka miasta dobrze, jak będzie wyglądało reprezentacyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani w okularach na 3 zdjęciu - fajna :)))) 
He he, a ten facet przed nią, to stary Koniuszko - Prezes Spółdzielni im.Borów Tucholskich :)  (Pani Kasiuuu, hooop hooooop)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...