Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył proces o odszkodowanie za 17 miesięcy niesłusznego aresztu

Utworzony przez Anna, 21 lutego 2012 o 15:23
Zabawne jest to, że osoba pisząca ten artykuł chyba nie jest do końca poinformowana jak to wszystko dokladnie się odbyło....... Począwszy od morderstwa......Paweł był zakopany nieprzytomny, ale "na żywca".....!!! Nie wspomne już o innych niezgodnościach umieszczonych w tym artykule........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Pawle ludzie to sępy zabiją spalą i jeszcze im mało. W tej sytuacji koniecznie należy chodzić z podniesionym czołem, pozdrawiam.
0
ostatnio chyba coś pisali że jest sprawa o 5 mln złotych tutaj . Albo mi się coś pokiełbasiło . Btw facet ma 100proc racje w tym , a a odszkodowanie powinna zapłacić prokuratura
0
ciekawe kiedy będzie się lansował w TV?
0
Problem jest w braku odpowiedzialności za podjęte decyzje przez prokuraturę.Zawsze ta odpowiedzialność spada na podatnika!Prokuratorzy są jak "święte krowy "W INDIACH!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: