Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył proces. Paweł Guz chce 5 milionów za niesłuszny areszt

Utworzony przez erth, 14 lutego 2012 r. o 12:26
Jak najbardziej mu się należny, za 17 miesięcy codziennej tortury, dziwne ze wytrzymał wiedząc ze jest niewinny, za to powinno się posadzić sędziów prokuratorów i tępe pały które go wrobiły i niewinnie zamknęły, i teraz niech ONI płacą odszkodowanie w takim wymiarze aby odczuli to do końca życia, - najłatwiej ZABRAĆ im emerytury!!!!!! nie zasluzyli na nie , na wiele tysi z naszych podatków i posadzić sitwę na te 17mcy z możliwością przedłużenia na 25 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec końców zechce z 10 milionów, się pan zdecydować nie możesz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słusznie robi! Ja bym postąpił tak samo, jedyny minus jest taki, że pieniądze dostanie od państwa czyli z naszych podatków, natomiast sędzia i prokuratorzy co go zatrzymali bezkarnie będą dalej pierdzielić swoją robotę i nie dotknie ich żadna kara!!! Ehhh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że przynajmniej on wierzy w swoją niewinność. A kto w ogóle osadzony w więzieniu czy areszcie jest winny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
show dzisiaj zrobil na korytarzu w sądzie lepszy niż Rutkowski:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę mu aby otrzymał żądaną kwotę za nieudolność służb państwa, ale pieniądze powinni wypłacić mu ci którzy uszyli mu ten garnitur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawde niewiecie jak bylo jestem z Lubartowa i wiem co tam bylo bylo ich trzech a nie dwoch to popierwsze a po drugie sam Krzysztof P nie zabil by czlwieka tak i dolek naszykowal sam??? niewierzcie w to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę jaki wzór cnót wszelkich, niewiniątko któremu udało się po raz kolejny wywinąć od kary. Ciekawe czy za milczenie kolegi który wziął całą winę na siebie odpali mu część zasądzonego odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANONIM co ty za głupoty piszesz . Ja też jestem z Lubartowa i pierwszy raz słysze takie brednie a po za tym nie ma na to dowodów że było ich trzech. To tylko rodzina zamordowanego wymyśliła żebyło ich więcej. A jak to w małym mieście plotka zaraz się rozchodzi. Poszukaj sobie artykułów gdzie jedna osoba zabija po dwie czy trzy osoby. A tak propo skąd ty możesz wiedzieć jak było byłeś tam na miejscu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwość to wymieży Pan BÓG i to całkowitą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze za niesłuszny areszt powinien zapłacić prokurator i sędzia, ale według naszego prawa zapłacimy wszyscy (skarb państwa).Prokuratorzy i sędziowie dalej będą knocić sprawy i odchodzić w stan nieczynny (emerytura) z pokaźnymi uposażeniami. Jaki kraj takie prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy mi się abym doczekał takich czasów kiedy w Polsce każdy urzędniczy zespół czy to ; sędziowski czy prokuratorski,czy dochodzeniowy w policji.....itd. musiałby być ubezpieczony i odpowiadał osobiście materialnie za swoje błędne decyzje. W przypadku gdyby popełniał ich wiele ,najnormalniej z przyczyn ekonomicznych podlegałby bankructwu i kończył swoją szkodliwa działalność.Bo dzisiaj w Polsce im bardziej eksponowany stołek i bardziej intratne stanowisko tym mniejsza odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Gowin zupełną rację, że chce rozpieprzyć te terenowe prokuratórki, sądziki z siedzibą na zapleczach GS-u. One więcej szkód przynoszą niż jest z nich pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...