Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszył sklep z dopalaczami (wideo)

Utworzony przez evo, 31 października 2008 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Czy wzięliście dużą kasę czy reklamujecie tak ten sklep za free, z własnej głupoty??? Obie wersje są niesmaczne więc wstydźcie się dziennikarzyny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'- Jestem młoda i mam ochotę się bawić jak najlepiej. "a później urodzi ci się dziecko bez ręki czy z czymś innym i będziesz mówić "o jaka ja byłam głupia" a ja ci mówię że głupia jesteś teraz i później
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób z tego filmu ma albo w mordzie kolczyk albo w uchu 5szt., albo i w kroczu 10szt. Widać po nich wiele złego. "Chcę się dobrze bawić", "nikt mi nie może zabronić czegoś czego chce spróbować". A potem jak już ktoś wspomniał wyżej, znajdzie się w szpitalu i za nasze pieniądze trzeba będzie ją leczyć. To jest patologia i to widać po tych kolczykach w ustach/uszach. Oczywiście nie zabrania się dziewczynom nosić kolczyki w uszach, ale nie 5x aż ucho rozciągnięte, albo w wardze... a feee. TEN SKLEP POWINNI ZAMKNĄĆ OD ZARAZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
TEN SKLEP POWINNI ZAMKNĄĆ OD ZARAZ.
Sam się powinienieś zamknąć, "cnotliwy" prostaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akuku napisał:
Sam się powinienieś zamknąć, "cnotliwy" prostaku.
Popieram przedmówcę. Powinno ten sklep zamknąć, ciekawe czy ktoś się tym zajmie i zlikwidują to skupisko ćpunów i narkomanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sieć sklepów to jest jedna wielka pomyłka !!! ale jak widać nasze prawo jest "wspaniałe", aż strach pomysleć o ile sie zwiekszy ilosć ćpunów na "legalu" , ich wybryków / wykroczeń, a także az strach pomyśleć co bedzie jeżeli taka osoba po tych środkach będzie prowadzić samochód. Mam nadzieje że długo nie bedzie ten sklep czynny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Wiele osób z tego filmu ma albo w mordzie kolczyk albo w uchu 5szt., albo i w kroczu 10szt. Widać po nich wiele złego.
natomiast Josef Fritzl w garnitur odziany chadzał i widać było po nim wiele dobrego. normalnie nie pisałbym komentarza do takiego postu, ale niestety obawiam się, że to nie była ironia. to przykre, że w dobie internetu głos może zabrać każdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA BEZMYSLNYCH BARANACH NAJLEPIEJ ZAROBIĆ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO napisał:
NA BEZMYSLNYCH BARANACH NAJLEPIEJ ZAROBIĆ;-)
Ja tu widzę w komentarzach, że większość to bezmyślne barany, które bezkrytycznie przyjmują propagandową papkę serwowanę przez media, nie posiadając żadnego obeznania w temacie i ferując wyrokami na prawo i lewo. No cóż, taki już podstawowy przymiot ciemnoty - nic nie wiedzą, ale na kazdy temat zdanie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzony napisał:
Ja tu widzę w komentarzach, że większość to bezmyślne barany, które bezkrytycznie przyjmują propagandową papkę serwowanę przez media, nie posiadając żadnego obeznania w temacie i ferując wyrokami na prawo i lewo. No cóż, taki już podstawowy przymiot ciemnoty - nic nie wiedzą, ale na kazdy temat zdanie mają.
Popieram przedmówcę, ciemnota jest gorsza od niewiedzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać kto tam na zdjęciu stoi... same złodzieje ze starówy, dresy, blokersi i inne bydło ! Sklep dla idiotów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helix napisał:
Ta sieć sklepów to jest jedna wielka pomyłka !!! ale jak widać nasze prawo jest "wspaniałe", aż strach pomysleć o ile sie zwiekszy ilosć ćpunów na "legalu" , ich wybryków / wykroczeń, a także az strach pomyśleć co bedzie jeżeli taka osoba po tych środkach będzie prowadzić samochód. Mam nadzieje że długo nie bedzie ten sklep czynny.
widac ze sie orientujesz co to za klientela, wiekszosc i tak teraz 'cpa' jak to nazwales a chyba lepiej zeby kupowali na legalu niz zeby wciagali sie w mocniejsze dragi na ktore namawia ich diler, inna grupa sa kindercpuny co cpaja apteczne ymysly i tez lepiej nich sobie kupia cos porzadnego co ma kontrolowany proces produkcji niz robic ekstrakcje czy syntezy substancji zawartych w lekach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie mało kto by wiedział że taki sklep będzie ale w lubelskich mediach zrobionu mu taka reklamę że dla zwykłej ciekawości odwiedzi go wielu. Wątpie też by był to sklep dla dresów z starówy jak ktoś napisał dlatego że czynsze za wynajem lokali na deptaku do małych napewno nie należą więc klienci musza miec grubszy potrfel niż zwykły dresiarz.Sami codzinnie zjadacie kilogramy konserowanego żarcia,pijecie uzdatnianą wode,jesteście poddawani promieniowaniu z różnych urządzeń elektrycznych,wdychacie spaliny więc co was tak po oczach bije ten sklep. Ktoś jak ma kase to niech wyda to jak chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ludzie jak wam cos nie pasuje to nie musicie tam chodzic, tak pozatym co wy sie będziecie martwic i czyjes zdrowie lepiej martwcie sie o swoje bo myslicie ze jak ktos trafi do szpitala, to za waszą sare będzie sie leczył? no chyba was P O J E B A Ł O on tez płaci za opieke medyczną, a tak pozatym wszystko jest dla ludzi ale dla ludzi którzy myslą a jezeli nie to juz oni potem mają problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda kretynów, potem my podatnicy musimy płacić za ich detoks. Jak można być tak głupim, ale co się dziwić jeżeli ma się iloraz inteligencji znacznie poniżej przeciętnej. Mojej przesłanie jest krótkie NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ - nie warto. Wiele osób ją wybrało i źle skończyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
co wy sie będziecie martwic o czyjes zdrowie lepiej
Czyli uważasz, że jak się naćpasz, to nikogo to ma nie interesować ? Aha, rozumowanie masz na poziomie przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będziecie wyglądać, jak interesują Was używki czy jak to się zwie... (poniżej znana piosenkarka ) http://e4.pudelek.pl/p1931/8d7e2dfa002ab753490bc4bf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na zdjęcia i film z otwarcia. Sam margines, jakieś brudasy itp. Niby legalne a żaden ćpun nie chciał pokazać twarzy do kamery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większośc co sie tym podniecaja to jak widać banda gówniarz nastoletnich bo im sie "bawić chce", do nauki !!!! W łodzi juz sie prokuratura zajeła tym sklepem, u nas może byc podobnie wiec długo sobie nie pobędzie, zapewne sami własciciele tego gówna nie brali ale maja zarobek na deb***ach, a tu jeden z wielu idiotów jakich jest w sieci którzy sie jarają produktem sprzedawanym w tych sklepikach, oby tylko u nas po tym nie jezdzili samochodami: http://pl.youtube.com/watch?v=Sp2V6NXCkE0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie przeglądam te filmy z jednym z produktów z tej meliny, zwolennicy tych psychodeli lubia sie pogrązać i robić z siebie wiekszych deb***i niz wyglądaja, zapewne o taka dobra zabawe wam chodzi : http://pl.youtube.com/watch?v=DS4tvvFNIns Powiem krótko ŻAŁOSNE !!!!!!! do abramowic bo macie problemy ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...