Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będzie działał jak w Warszawie - pierwszeństwo będa miały tramwaje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po wybudowaniu tego system w trojmiescie przejazd przez miasto skrócił się o kilkadziesiąt sekund!!! Pójdą miliony w coś mało efektywnego :)    Autor artykułu pominą zgrabnie etap projektowania tras kabli światłowodowych i pozyskiwania na nie zgód od wł. gruntów a to wcale nie jest proste zadanie.    
0
Najlepszym "systemem zarządzania ruchem" jest policjant na skrzyżowaniu.
0
Zmarnowane pieniądze. Nic to nie da. Co to dla mnie za różnica czy będę w szczycie jechał z Czechowa na Czuby 29 czy 30 min? Jeśli mają być mniejsze korki to trzeba: 1) puścić tranzyt obwodnicą (oby już niedługo) 2) zlikwidować światła na rondach 3) budować i poszerzać drogi  
0
Zmarnowane pieniądze. Nic to nie da. Co to dla mnie za różnica czy będę w szczycie jechał z Czechowa na Czuby 29 czy 30 min? Jeśli mają być mniejsze korki to trzeba: 1) puścić tranzyt obwodnicą (oby już niedługo) 2) zlikwidować światła na rondach 3) budować i poszerzać drogi

źle myślisz! -wystarczy darmowa komunikacja podmiejska lub komunikacja "za grosze" -to bardzo wiele zmieni. Tabor mamy nowoczesny i prawie caly jest nowy(kilkuletni). Ludzie policzą: ile kosztuje dojazd autem do pracy/szkoły i przesiądą się na autobusy -przynajmniej Ci, którzy potrafią liczyć.
0
Ty sam jesteś zmarnowany, akurat ta inwestycja jest jak najbardziej potrzebna.  
  poszerzać drogi
  to jest dopiero chory pomysł
0
Powinni od razu dodać zegary odliczające czas do zmiany świateł. To też by pomogło, bo kierowcy nie zagapiali by się na światłach
0
no i super
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: