Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie www.gis-szkolenia.pl zapraszam - warto skorzysta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legowisko lumpów musi byc, ładnie zrobione. Ławeczki koniecznie! Bez ławeczek, nie będzie wylęgarni menelstwa. Tunel przynajmniej da im schronienie przed deszczem. Tak, popieram tę inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to znajac zycie ...beda WIELKIE JAJA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam, że usuną tą niebieską, szklaną nadbudówkę doczepioną do pięknego budynku dworca PKP, a pasującą jak pięść do oka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebna jest taka inwestycja?-Wątpliwe.Lubelska ( i nie tylko) kolej ledwo przędzie,przez Lublin przejeżdża zaledwie kilka pociągów na dobę,pasażerów jeszcze mniej.Jeszcze trochę,a lubelska kolej zostanie rozwiazana bo już jest nieopłacalna. Zamiast sprzedać teren i w ten sposób trochę zarobić na siebie,kolej urządza sobie skwerki.Dla kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny pomysł, wymarzone miejsce dla żuli z całej okolicy. Przejście podziemne, skwerek, ławeczki - kto to w ogóle wymyślił w tym miejscu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asrtgqew napisał:
legowisko lumpów musi byc, ładnie zrobione. Ławeczki koniecznie! Bez ławeczek, nie będzie wylęgarni menelstwa. Tunel przynajmniej da im schronienie przed deszczem. Tak, popieram tę inwestycję.
Słusznie! Przyjechał do mnie pociągiem kolega z Chełma i czekaliśmy na autobus 13-stkę. Wstyd mi się zrobiło za miasto w którym mieszkam,bo kolega zauważył na ławce na przystanku żula,który spał i się zlał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadukt wiaduktem ale nasze "kochane" władze na prawdę powinny coś zrobić z okolicami PKP. Dlaczego to jest taka marna wizytówka miasta i wstyd dla Lublina za każdym razem gdy ktoś do niego przyjeżdża ? Druga wizytówka to - PKS. Miasto nic z tym nie robi ! Brud i smród dookoła ! Niech przyjezdni zachwycają się też "drzwiami" Lublina, a nie tylko Starym Miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...