Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła rewitalizacja kampusu uczelni. Najlepiej dojechać autobusem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2018 r. o 09:46 Powrót do artykułu
Do czego to doszło! Studentów trzeba namawiać do rezygnacji z dojazdu samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student wozi się autem, przysługują mu zniżki na komunikację miejską a w okolicy Politechniki kompletnie nie ma gdzie parkować. A za wszystko płacę ja, płacąc podatki w Lublinie. Nie mam gdzie zaparkować kiedy mam sprawę do załatwienia, oczywiście zniżek na autobus też nie mam. Chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam brakuje miejsc parkingowych. Ponieważ nie tam już miejsca na nowe miejsca parkingowe, to koniecznie jest wyburzanie budynków politechniki, żeby zrobić miejsce na samochody. Docelowo jak będzie przybywać samochodów w tym tempie konieczne będzie wyburzenie całej politechniki. tj. wszystkich budynków. Tylko kościół powinno się zostawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odebrać studencikom dotacje na bilety komunikacyjne (PKS i PKP też). Socjalne też zabrać, bo to dla biednych miało być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tam brakuje miejsc parkingowych. Ponieważ nie tam już miejsca na nowe miejsca parkingowe, to koniecznie jest wyburzanie budynków politechniki, żeby zrobić miejsce na samochody. Docelowo jak będzie przybywać samochodów w tym tempie konieczne będzie wyburzenie całej politechniki. tj. wszystkich budynków. Tylko kościół powinno się zostawić.
 Pycha przez ciebie przemawia ... bez ciebie, to pewnie ten cały kraj by w ruinę popadł ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkingi piętrowe - jedyne rozwiązanie w tym momencie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...