Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryanair kasuje połączenie z Lublina do Dublina

Utworzony przez filek, 30 stycznia 2014 r. o 13:23 Powrót do artykułu
Zapraszamy do Rzeszowa. Nikt Was źle tutaj nie traktuje. Te wpisy to jakaś nagonka złośliwców lub pieniaczy, którzy chcieliby być traktowani jak ksieżna. Z Lublina macie fanatstyczny i częsty dojazd na samo lotnisko. Dworzec główny PKS stanowisko 12 przewoźnik Galicja. Telefonicznie rezerwuje się miejsce zarówno na lotnisko jak i z lotniska do Lublina i ma się pewność komfortowego dojazdu. Teraz to jesteście mili jak was opieprzono za poniżanie Lublinian Dziekujemy nie skorzystamy bo nam podpadliście
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto poniża? Bierzesz na poważnie wpisy jakiegoś pieniacza? Gdyby to była prawda to składa się skargę na pracownika lotniska. A takie pisanie sobie a muzą może wynikać np. z urojeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO  NIEEEEEEEEE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W połowie 2014 roku nastąpi otwarcie regularnych połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Radom. Samo lotnisko już jest gotowe. To odległość drogowa 115 km od Lublina. .............. Po naszym Airport Lublin zostanie chyba tylko wspomnienie ... oraz Zarząd i Rada Nadzorcza. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jankowski . Ble, ble , ble ....... . i w końcu pierdut . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko było tu lotnisko, teraz będzie kartoflisko - a tu gdzie był pas startowy, teraz paść się będą krowy. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W połowie 2014 roku nastąpi otwarcie regularnych połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Radom. Samo lotnisko już jest gotowe. To odległość drogowa 115 km od Lublina. .............. Po naszym Airport Lublin zostanie chyba tylko wspomnienie ... oraz Zarząd i Rada Nadzorcza. :lol:
Chyba żartujesz...i nie musisz walić teksu tak wielką czcionką..nikt na forum nie jest niewidomy...a co Radomia to jest to tak trafiona inwestycja że nikt nie będzie stamtąd latać..nawet Łódź który jest blisko Waw nie radzi sobie, co dopiero Radom...ogarnij się i zejdź na ziemie, chyba że jesteś mieszkańcem Radomia i masz złudne iluzje co do trafności tej inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr wroci jesienia jak dostanie kase od w. lubelskiego. od 50 tys Euro kosztuje reklama na kadlubie. ta decycja to zaproszenie do negocjacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha i bardzo dobrze :D południowa lubelszczyzna lata z Rzeszowa a północna z Okęcia lub Modlina. Nie raz latałem z Warszawy/Modlina mimo, że mam dalej na te lotniska niż do Lublina. Lubelakom zachciało się lotniska, ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Edynburg i ryanair może podwoić zyski..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qurwa lubelskie biedaki.ty tebilu jankowski.muslisz ze z dziecimi bede sie szlajal po modlinach .a bede i po rzeszowach tez.tylko zebyscie qurwa byli bezrobotni.zaorac to badziewie i otworzyc gielde spozywcza!!!!!!!!!!!!!!!!nic dziwnego ze wstrzymali loty skoro brak obsugi na lotnisku.a po angielsku jak po chinsku....tragedia nieuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAMY  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAMY  
Wąsaty Januszu z Podkarpacia. Gdzie ty mnie zapraszasz? Do mojżeszowa? A gdzie ja stamtąd polecę, skoro wakacje spędzam na Malediwach, a w podrże służbowe latam do Szanghaju. Pozdrawiam, Urząd Miasta Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z mojrzeszowa też skasowali 4 połączenie - nic z tego nie będzie, porównywać się z Kielcami - a nie z Lublinem który w swojej aglomeracji ma ponad 700 tyś ludzi... Żegnamy port lotniczy rmojrzeszów jesionka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Polska będzie bardziej Polska. Stop islamizacji Polski. Im mniej połączeń ze swiatem, im mniej dróg tym mniej napłynie tutaj kolorowych. Wielka Katolicka Narodowa Polska popiera całkowite zamknięcie lotniska   pier***nijcie się w ten zakutu Katolicki łeb i wyperdalajcie z tego kraju, bo i tak juz zabytecznie zacofany przez takich lamusów jest. Kumasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy już spokój z tym niby lotniskiem. Nieboszczyka się nie kopie. Zatrzaśnijmy wieko trumny i zabijmy żelaznymi ćwiekami. Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile podwyżki wynagrodzenia  na rok 2014 przyznała sobie rada nadzorcza lotniska- po 1,5 czy 2,5 tysza posiedzenie, gdzie nawet listy obecności nie potrzebują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było wiadome od samego początku powstania portu lotniczego lublin.Oj pomylilo mi sie portu ironicznego i bezsensownego.Ten niby port nazwany rzekomo lotniskiem to jeden wielki niewypał.I grube miliony utopione w błocie. Nie korzystałem z niego i nie mam zamiaru.Mimo ze do śfidnika mam 60 km.Jeżdże na okecie tam jest normalnie i zaden prewoznik nie rezygnuje.Astalvista swidnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Radomia to jest to tak trafiona inwestycja że nikt nie będzie stamtąd latać..nawet Łódź który jest blisko Waw nie radzi sobie, co dopiero Radom.
  Z Warszawy do Radomia jest dokładnie 100 kilometrów. Na pewno Lotnisko w Radomiu będzie liczyło m.in. na Warszawiaków (mimo, że jest Okęcie i Modlin). ------------ Zresztą większość lotnisk jest niedochodowych i nigdy nie wyjdą na zero, bo próg opłacalności zaczyna się od 1 miliona pasażerów rocznie.   A jeśli chodzi o Airport Lublin to po 14 miesiącach działalności wymienić należy wszystkich tam pracujących, no może oprócz cieci. Zero kreatywności, mobilizacji, wizji i strategii. Chłopcy mają płacone z budżetu województwa i leją na to czy codziennie ląduje 1 czy 2 samoloty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tanich linii najlepszy jest Wizzair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...