Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryanair poleciał prosto do Warszawy

Utworzony przez Dredy, 3 kwietnia 2013 r. o 14:57 Powrót do artykułu
beczka napisał:
ryanair powinien latac z birmingham do lublina no i oczywiscie z east midlands
Te połączenia masz z Rzeszowa - Jasionki. Zamiast wzajemnie sobie zabierać pasażerów, Rzeszów i Lublin mogły by wzajemnie współpracować i uzupełniać się kietunkam w celu stworzenia konkurencji dla Warszawy i Krakowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Was pogieło chyba pilot odpowiada za życie prawie 200 osób,warunki niesprzyjające to leci tam gdzie jest bezpiecznie,samolot to nie autobus mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko może przyjmować samoloty tylko wtedy, kiedy nie ma ani jednej chmury na niebie i nie wieje wiatr. Każde pogorszenie pogody i większe powiewy wiatru powodują zamykanie lotniska. Może miejsce jest złe? Albo ciąży nad nim jakaś klątwa? Na inych lotniskach można lądować nawet bez widoczności ziemi tylko wg przyrządów, a tutaj się nie da. Fuszerka i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój znajomy który pracuje na Politechnice ma znajomości w dyrekcji lotniska taką mi informację podał że lotnisko ils ma tylko że nie mogą go uruchomić ze względu na pogodę nie wiem co to ma do rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą Ryanair z Trapani zrobił kilka kółek nad Rzeszowem i poleciał do Krakowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samolot pasażerski SAAB 340 wylądował dzisiaj w Porcie Lotniczym Lublin. Operatorem rejsu była firma Sky Taxi, dla której była to pierwsza operacja z lotniska w Lublinie. Rejsem do austriackiego miasta Linz odleciało 26 pasażerów. Lot do Linz Austria trwał 1:45min -> flight number IGA762 Lublin LUZ- Linz LNZ Wracajutro 04.04.2013 flight number IGA764 Linz LNZ– Lublin LUZ departure LNZ - 04.04.2013, 19:00LT około 21:00 w Lublinie chyba że śniegu nawali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
mój znajomy który pracuje na Politechnice ma znajomości w dyrekcji lotniska taką mi informację podał że lotnisko ils ma tylko że nie mogą go uruchomić ze względu na pogodę nie wiem co to ma do rzeczy
A ten twój znajomy, to na politechnice sprząta, czy prochy rozprowadza, że wcisnął ci taki kit?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suseł perełkowany napisał:
To lotnisko może przyjmować samoloty tylko wtedy, kiedy nie ma ani jednej chmury na niebie i nie wieje wiatr. Każde pogorszenie pogody i większe powiewy wiatru powodują zamykanie lotniska. Może miejsce jest złe? Albo ciąży nad nim jakaś klątwa? Na inych lotniskach można lądować nawet bez widoczności ziemi tylko wg przyrządów, a tutaj się nie da. Fuszerka i tyle.
Trzeba było zrobić w Niedźwidzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko pasażerskie na lubelszczyźnie mamy dopiero od grudnia, ale jak widać w regionie mamy bardzo wielu domorosłych znawców lotnictwa, dla których jazda rowerem, furmanką, czy lot samolotem jest tym samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą Ryanair z Londynu zrobił jedno podejście do lądowania nad Rzechowskim lotniskiem i odleciała do Krakowa , a w ślad za nim Ryanair z Dublina już nie doleciał do Rzeszowskiego lotniska tylko zawrócił i poleciał do Krakowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autokar to jednak najpewniejszy środek tranportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
copy paste i artykul gotowy wizz leci na okecie takze w czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś jest nie tak z obsługą lotniska w Świdniku. Czwartek godz. 17,55 .Nie ma śniegu , deszczu , mgły , wiatru . Warunki atmosferyczne bez przeciwwskazań do lądowania , a samolot z Londynu po paru kółkach poleciał do W-wy. Może nie zdążyli z odśnieżeniem pasa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wizz Air poleciał prosto do Warszawy" Lotnisko badziewie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sarka napisał:
Coś jest nie tak z obsługą lotniska w Świdniku. Czwartek godz. 17,55 .Nie ma śniegu , deszczu , mgły , wiatru . Warunki atmosferyczne bez przeciwwskazań do lądowania , a samolot z Londynu po paru kółkach poleciał do W-wy. Może nie zdążyli z odśnieżeniem pasa ?
Może najpierw spójrz za okno,bo jakoś ja widzę i deszcz i wielką mgłę.No chyba,że za Twoim oknem jest błękitne niebo i idealna widoczność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dzisiaj też poleciał sobie w p...u. Na cholerę tu jest to lotnisko skoro tu żadne samoloty nie mogą wylądować.To kolejna lubelska lipa i brakorubstwo. Nie ma pomocy do lądowania i tu nic nie jest w stanie wylądolwac, chyba że baba jaga na miotle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aguuu" , halo , tu chodzi o Lublin-Świdnik godz. 17,55 . Albo masz kaca i nie wiesz gdzie jesteś , albo masz zwidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sarka napisał:
"aguuu" , halo , tu chodzi o Lublin-Świdnik godz. 17,55 . Albo masz kaca i nie wiesz gdzie jesteś , albo masz zwidy.
Gratuluję inteligencji,skoro sugerujesz,że to ja nie zrozumialam Twojej wypowiedzi.Zrozumialam i moja odpowiedz byla absolutnie adekwatna,bo nie trzeba miec licencji pilota,zeby wiedziec ze w takich warunkach samolot nie wyląduje,bo nie raz i nie dwa tak juz bylo i można bylo to zwyczajnie przewidzieć a nie sie dziwić.I ja wiem gdzie jestem,mieszkam 3 km od lotniska i wyobraz sobie,że tu jest zimaaaaaa,deszcz,snieg i mglaa caly dzien,wiec Twoje" nie ma przeciwskazań do lądowania" jest śmieszne w tej sytuacji i jesli ktos tu ma kaca i zwidy to napewno nie ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...