Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda że nie wiedziałem że ten przydupas Balcerowicza wybiera się do Lublina. Chętnie powiedziałbym temu obłudnemu typowi co o nim myślę prosto w twarz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Petru, Pedru czy Pedro?
0
A to żyd jest ?
0
Petru, Pedru czy Pedro?
Don Pedro
0
Fantastycznie! Wreszcie ktoś, z kim możemy wypracować Nową Polskę! Premierze Petru - do boju!
0
NACHAPANA.postPO - to prawdziwa nazwa
0
Panie Petru, ratuj Pan kraj, bo te stare partie nam żyć nie dają! Tylko Nowoczesna! Rysiek MUSISZ!
0
Może on zrobi wreszcie porządek z tą polityką. Potrzeba nam ludzi którzy coś osiągnęli!
0
W końcu gość który mówi z sensem, mam w końcu oddać na kogo swoj głos ....
0
Co to za komentarze?"żyd", "don pedro", "przydupas"???!!!  Petru i skupieni wokół niego ludzie walczą nie tylko rozwój gospodarki, ale także o debatę publiczną na innym poziomie niż ta prezentowana przez niektórych na tym forum. Np. deklaracja poparcia dobrych kandydatów do senatu - bardzo podoba mi się taki sposób i styl uprawiania polityki! Mój głos macie na pewno!
0
Wreszcie realne spojrzenie na rzeczywistość!
0
MARZENIA ŚCIĘTEJ PAŁY
0
Fantastycznie! Wreszcie ktoś, z kim możemy wypracować Nową Polskę! Premierze Petru - do boju!
  Premier Palikot=Premier Petru skad on ma pieniądze?
0
pajac, stary człowiek układu i "elita", tak samo jak paligniot chce z siebie zrobić nowoczesną alternatywę i wpuścić świeże powietrze... a tak naprawdę to stary dzbuk
0
To świetny gość, zna się na makroekonomii i nie wciska taniego kitu, takich ludzie nam potrzeba w polityce, niestety wygrywają ci co więcej naobiecują i do tego mają poparcie kleru...
0
A czemu nie napiszecie nic o dzisiejszej wizycie Sumlińskiego w Lublinie?
0
Daj władzę przedstawicielowi pracodawców, a we własnym kraju staniesz się konkurencyjny dla Chińczyków, Wietnamczyków, Ukraińców i innych nacji pracujących za miskę ryżu.
0
Szkoda że nie wiedziałem że ten przydupas Balcerowicza wybiera się do Lublina. Chętnie powiedziałbym temu obłudnemu typowi co o nim myślę prosto w twarz.
zobaczymy co ci da niedlugo kaczynski z dudą, zapewne to twoi idole
0
Petru twierdzi, że matematyka śmierdzi a Duda dowodzi, że to nic nie szkodzi.
0
Ale się funkcjonariusze Partii Oszołomów cieszą że jeszcze ten dupek Petru daje im nadzieję na zachowanie partyjnych synekur po wyborach. Ale społeczeństwo już dało jasny przekaz że partie Oszołomów i frajerów muszą odejść w zapomnienie a przestępcy z tych partii przykładnie ukarani.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: