Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda że nie wiedziałem że ten przydupas Balcerowicza wybiera się do Lublina. Chętnie powiedziałbym temu obłudnemu typowi co o nim myślę prosto w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru, Pedru czy Pedro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to żyd jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru, Pedru czy Pedro?
Don Pedro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastycznie! Wreszcie ktoś, z kim możemy wypracować Nową Polskę! Premierze Petru - do boju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NACHAPANA.postPO - to prawdziwa nazwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Petru, ratuj Pan kraj, bo te stare partie nam żyć nie dają! Tylko Nowoczesna! Rysiek MUSISZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może on zrobi wreszcie porządek z tą polityką. Potrzeba nam ludzi którzy coś osiągnęli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu gość który mówi z sensem, mam w końcu oddać na kogo swoj głos ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za komentarze?"żyd", "don pedro", "przydupas"???!!!  Petru i skupieni wokół niego ludzie walczą nie tylko rozwój gospodarki, ale także o debatę publiczną na innym poziomie niż ta prezentowana przez niektórych na tym forum. Np. deklaracja poparcia dobrych kandydatów do senatu - bardzo podoba mi się taki sposób i styl uprawiania polityki! Mój głos macie na pewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie realne spojrzenie na rzeczywistość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARZENIA ŚCIĘTEJ PAŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastycznie! Wreszcie ktoś, z kim możemy wypracować Nową Polskę! Premierze Petru - do boju!
  Premier Palikot=Premier Petru skad on ma pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajac, stary człowiek układu i "elita", tak samo jak paligniot chce z siebie zrobić nowoczesną alternatywę i wpuścić świeże powietrze... a tak naprawdę to stary dzbuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetny gość, zna się na makroekonomii i nie wciska taniego kitu, takich ludzie nam potrzeba w polityce, niestety wygrywają ci co więcej naobiecują i do tego mają poparcie kleru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie napiszecie nic o dzisiejszej wizycie Sumlińskiego w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj władzę przedstawicielowi pracodawców, a we własnym kraju staniesz się konkurencyjny dla Chińczyków, Wietnamczyków, Ukraińców i innych nacji pracujących za miskę ryżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie wiedziałem że ten przydupas Balcerowicza wybiera się do Lublina. Chętnie powiedziałbym temu obłudnemu typowi co o nim myślę prosto w twarz.
zobaczymy co ci da niedlugo kaczynski z dudą, zapewne to twoi idole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru twierdzi, że matematyka śmierdzi a Duda dowodzi, że to nic nie szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się funkcjonariusze Partii Oszołomów cieszą że jeszcze ten dupek Petru daje im nadzieję na zachowanie partyjnych synekur po wyborach. Ale społeczeństwo już dało jasny przekaz że partie Oszołomów i frajerów muszą odejść w zapomnienie a przestępcy z tych partii przykładnie ukarani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...