Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryzykowny żart katechety o Żydach

Utworzony przez jozek, 29 grudnia 2011 r. o 07:36 Powrót do artykułu
hehe napisał:
15 lat po studiach magisterskich i po dwóch podyplomówkach - wszystko elitarne prawnicze i pokrewne kierunki. Nie na KUL-u. Acha i jeszcze jedno - nie jestem pedałem, tylko normalny, czyli hetero.
To bardzo możliwe,że nie jesteś rozkalibrowany.Jak to mówią ,,żal dupę ściska".Rozumiem też,że nie jesteś pedałem.W końcu GEJ brzmi dumniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ktora sciezke rozmowa nie zejdzie musimy przyznac DONOSICIELSTWO TRZEBA TEPIC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są (...)
Ostatnio edytowany 29 grudnia 2011 r. o 14:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To bardzo możliwe,że nie jesteś rozkalibrowany.Jak to mówią ,,żal dupę ściska".Rozumiem też,że nie jesteś pedałem.W końcu GEJ brzmi dumniej.
Kup SE młoteczek i SIE puknij. To odpowiednia do twojego poziomu odpowiedź. No chyba, że jesteś gejem, czy jak kto woli pedałem - to SE ten młoteczek wsadź! Nie dyskutuję dalej z impertynentami i szczeniakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
y(...)
Ostatnio edytowany 29 grudnia 2011 r. o 14:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
Namęczyłeś się, chciałeś zaszokować czy może sprowokować. Mnie nic z tych rzeczy nie zdarzyło się. Za to udowodniłeś że jesteś przygłupem bez kultury...żyj sobie dalej. Tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość napisanych w tym temacie wypowiedzi kwalifikuje się do jednej kategorii - żałosne. Większość tu piszących osób jest chorych z nienawiści do innej nacji co jednak nie przeszkadza im modlić się do Króla Żydowskiego i kilka dni temu hucznie obchodzić jego narodziny. Typowa polska, katolicka reakcja. Wszyscy wokół są zawsze oburzeni jak ktoś opowiada żąrty o Polakach a żarty o Żydach (prawie wszystkie niesmaczne i odnoszące się do ich wielkiej tragedii jaką był niewątpliwie Holocaust) nikogo nie rażą, wręcz przeciwinie - od razu uruchamiają lawinę podobnych głupot. Naprawdę, wierzcie mi że takimi głupotami dajecie o sobie prawdziwe świadectwo - polscy katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pejs napisał:
gdzie (...)
śą wokoło ciebie i w twojej rodzinie też! ty parszywa owco! brak szaacunku do tych co zginęli i drugiego pokolenia holocaustu.Naucz sie tolerancji wobec drugiego człowieka . i przegladaj metryki wsród swej rodziny.
Ostatnio edytowany 29 grudnia 2011 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jellinek napisał:
Większość napisanych w tym temacie wypowiedzi kwalifikuje się do jednej kategorii - żałosne. Większość tu piszących osób jest chorych z nienawiści do innej nacji co jednak nie przeszkadza im modlić się do Króla Żydowskiego i kilka dni temu hucznie obchodzić jego narodziny. Typowa polska, katolicka reakcja. Wszyscy wokół są zawsze oburzeni jak ktoś opowiada żąrty o Polakach a żarty o Żydach (prawie wszystkie niesmaczne i odnoszące się do ich wielkiej tragedii jaką był niewątpliwie Holocaust) nikogo nie rażą, wręcz przeciwinie - od razu uruchamiają lawinę podobnych głupot. Naprawdę, wierzcie mi że takimi głupotami dajecie o sobie prawdziwe świadectwo - polscy katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosze napisał:
Księża i ich pieski (szafarze, katecheci, organistki...członkowie rad parafialnych)są krótko mówiąc - rasistami. ...... Na zakończenie chciałem dodać,że nie nestem Żydem,nie jestem rasistą.C
Dwa fragmenty z twojej wypowiedzi świadczą o Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto u nas w końcu rządzi ? Pejsaci czy sukienkowi ? Niech to załatwią między sobą, obywatelowi wszystko jedno kto go okrada. Nic z tego nie ma a płacić musi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy poziom komentarzy to dopiero mchy i porosty, czy już osiągnął dno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to najwięksi rasiści na świecie. Wszyscy to wiedzą tylko nie sami Polacy, taka jest prawda. To nie przypadek że Hitler tworzył obozy zagłady na terenie Polski, w którym notabene ginęło również dużo Polaków, ale przede wszystkim Żydzi i Romowie. Owszem, bardzo huczne są "spektakularne akcje" ratowania/ukrywania Żydów przez Polaków podczas okupacji. Niestety dlatego są one tak spektakularne, bo niezwykle rzadkie. Niestety bardzo wielu było też szmalcowników wśród Polaków. Na największych z nich były wykonywane wyroki śmierci przez Armię Krajową i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ogrom nienawiści i głupiego nacjonalizmu na tym forum. Katecheta nie opwiadał kawału o Żydach w rodzaju był sobie Polak, Ruski i NIemiec. Kawał był o komorach gazowych i obozach. To naśmiewanie się z największej tragedii dwudziestego wieku. To jak opowiadanie kawałów o Polakach w Katyniu (może to porównanie trafi to pustych ksenofobicznych głów niektórych forumowiczów). Modlicie się do Żyda i jego Żydowskiej matki, ale nie przyjęliście do wiadomości jego nauczania. Od pobłażania dla takich drobnostek zaczynają się tragedie. Nie zgadzam się na to jako mieszkaniec miasta, gdzie znajdował się obóz zagłady (polecam wycieczkę dla wielbicieli Hitlera na tym forum).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w tak ąmiesznym kraju jak Polska może istnieć taki troll jak katecheta. Wujek Stalin wiedziałby co z takim ścierwem zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na krakowskim przedmieściu w Warszawie można było obwiesic krzyż puszkami po piwie i jakos media tego tematu nie podejmowały. Ale wystarczy zażartowac z Żyda i już jest problem. Problemem sa sami Żydzi, którzy mają swoją ojczyznę i tam powinni siedziec pejsate stwory z epoki kamienia łupanego. Ze swoim koszernym żarciem i talmudycznymi przepisami. Won do Izraela. Wymordowaliście swoich zimków w powstaniu w gettcie warszawskim to kiego grzyba jeszcze od Polaków chcecie? Gwiazdę Dawida na czoło pociągu, ładować walizy i wyjazd! Nikt tu po was płakał nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juknier napisał:
Widać ogrom nienawiści i głupiego nacjonalizmu na tym forum. Katecheta nie opwiadał kawału o Żydach w rodzaju był sobie Polak, Ruski i NIemiec. Kawał był o komorach gazowych i obozach. To naśmiewanie się z największej tragedii dwudziestego wieku. To jak opowiadanie kawałów o Polakach w Katyniu (może to porównanie trafi to pustych ksenofobicznych głów niektórych forumowiczów). Modlicie się do Żyda i jego Żydowskiej matki, ale nie przyjęliście do wiadomości jego nauczania. Od pobłażania dla takich drobnostek zaczynają się tragedie. Nie zgadzam się na to jako mieszkaniec miasta, gdzie znajdował się obóz zagłady (polecam wycieczkę dla wielbicieli Hitlera na tym forum).
Jesteś tak groźny jak i Twój nick (~antykatol666~). Taki z Ciebie diabeł? No to jedź w Sowietskij Sajuz pocałować w dupę wujka Stalina do mauzoleum. Możesz mu tez wystawić pomnink. Będa miały o czym pisac rzeszowskie brukowce młody rabinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juknier napisał:
Modlicie się do Żyda i jego Żydowskiej matki, ale nie przyjęliście do wiadomości jego nauczania.
Coś w tym jest . Spróbuj wytłumaczyć to np. Góralom, że Matka Boska to nie jest Góralka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natomiast na Polaków można napier dalać zupełnie bezkarnie i do woli. Więcej, każdy żart lub plucie na historię, naród lub religię Polaków jest mile widziane w mediach. Celebryta, który nie wetknął w g ówno polskiej flagi nie ma szansy na karierę. Na to nie ma żadnej ustawy. Ot taka dygresja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111229/BIESZCZADY06/9298753 i nie dziwię się, że chętnie opowiada się takie dowcipy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...