Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Rz\": Joanna Mucha może zostać ministrem

Utworzony przez Josef, 16 listopada 2011 r. o 07:14 Powrót do artykułu
A najlepiej na vice-ministra d/s leczenia seniorów,to na pewno za rok będzie ich statystycznie mniej.Jak widać u hazardzistów ,ławka zaufanych/mierny ale wierny/jest coraz krótsza.To może i lepiej ,bo jak przyjdzie wywozić na taczkach to będzie ich mniej ,a kobiety lżejsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to powinni ją pozbierać ze słupów. w Kraśniku wisi wysoko na słupach, takie duże plakaty. Od wyborów miesiąc już minął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech idzie jak najwyżej zobaczysz jak radom dostanie na coś kasę dzieki kopacz....juz załatwiła remont koleji radom-wawa. Bardzo ważne by lublin miał jak najwięcej ludzi jak najwyżej......Szkoda że tego matołku nie rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile coś dla Lublina zrobi/będzie chciała zrobić, a nie jedynie zadbać o swoją karierę Jeśli to pierwsze to każde "inteligentne ręce" się przydadzą ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
niech idzie jak najwyżej zobaczysz jak radom dostanie na coś kasę dzieki kopacz....juz załatwiła remont koleji radom-wawa. Bardzo ważne by lublin miał jak najwięcej ludzi jak najwyżej......Szkoda że tego matołku nie rozumiesz
załatwi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widac można być czlowiekiem uniwersalnym.nadaje się na 3 ministerstwa ,tak bliskie sobie.zawód minister
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gol czym się podniecasz, pokaż mi co Pani Much zrobiła w swojej karierze dla lubelszczyzny, jak sięgniesz do niedalekiej historii to nawet zobaczysz że nawet głosowała przeciwko lubelszczyźnie. Ona utożsamia się tylko z lubelszczyzn przy wyborach. Jak to napisał poprzednik po trupach do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mnie to nie dziwi jak i Popiołkównej dadzą jakąś tekę. Doświadczamy prawa opracowanego niegdyś przez posłankę Begerową to czemu niby teraz mielibyśmy się dziwić. Pierwszym objawem jej rządzenia pewnie będzie to że chorzy znikną z korytarzy w przychodniach ?.Skoro opuściła dzieci i podążyła za kochankiem to jaki będzie miała problem z "opuszczeniem" innych zasad moralnych ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gol napisał:
niech idzie jak najwyżej zobaczysz jak radom dostanie na coś kasę dzieki kopacz....juz załatwiła remont koleji radom-wawa. Bardzo ważne by lublin miał jak najwięcej ludzi jak najwyżej......Szkoda że tego matołku nie rozumiesz
Tyle tylko że Mucha dzisiaj ma tyle wspólnego z Lublinem co Budka Suflera z Suwałkami. Sądzisz że można polegać na człowieku który zdradził własnego męża i dzieci ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha co sie ru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a odkąd interesujesz sie czyims zyciem prywatnym co to za współczynnik. Sprawa dotyczy jej i jej byłego męza .....nie ciebie. Ona dla mnie może w zyciu prywatnym robić co chce to jej sprawa.Ona ma podejmowac mądre decyzje i tylko to mnie obchodzi. W diecezji lubelskiej na msze chodzi.......38 %, w polsce mało kto słucha nauki kościoła w swerze światopoglądowej. Ilośc dzieci poza ślubem to 1/5 wszystkich dzieci w polsce. Czasy sie zmieniaja a robienie z siebie świętszego od innych świętych tylko wzbudza pusty śmiech na sali. Daj ludziom zyć jak chcą zostaw ich w spokoju to NIE TWOJA SPRAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Mucha nie ma żadnych związków z Lublinem i Lubelszczyzną. Od 2010 roku Mucha nie wykłada na KUL-u. Jedyne jej "związki" z Lublinem to eks-mąż i 2 dzieci, które mieszkają ze swoim ojcem w Lublinie. Mucha pochodzi z mazowieckiego, skończyła studia w Warszawie i mieszka od kilku lat w Warszawie (z pewnym ekonomistą/finansistą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się nie interesować życiem innych ludzi. Ale od osoby na świeczniku, ministerialnym stołku wymaga się pewnych zasad. Taka osoba powinna być nieskazitelna. W momencie kiedy kariera ważniejsza jest od dzieci, to ja tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Emeryci i Renciści oraz wszyscy Starsi mają Przerą ban e !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to efekt głupoty prowincjonalnego elektoratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie promujcie tej łachudry co zostawiła dzieci i męża dla jakiegoś kochasia z forsą. Jaka to posłanka z Lublina co spaliła za sobą wszystkie mosty w Lublinie. Ludzie co na nią głosowali to albo byli niedoinformowani o jej skrzywionym życiorysie albo były to osoby niepełnosprawne intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona niedawno kupiła mieszkanie w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha powinna zostać ministrem ds. rodziny ... To by się dobrze wpisywało w ewropejskie trendy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Posłanka jest z wyglądu śliczna, niczym Matka Boska z najpiękniejszych dzieł sztuki, ale fakt pozostawienia własnych dzieci dyskwalifikuje Panią w moich oczach. Jestem osobą, która jako małe dziecko była porzucona przez matkę. Ile musi przeżyć wobec tego traumatycznych sytuacji mały człowiek zanim dorośnie?,to tylko ja i mnie podobni wiedzą... Nie chciałabym podlegać jurysdykcji takiej, osoby, która wyrzekła się swoich dzieci. Nie przekonuje mnie nawet fakt, że Pani Poseł poświęca się dla Ojczyzny! Miejsce dziecka jest przy matce, chyba, że mama jest chora, drań, albo nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ona niedawno kupiła mieszkanie w lublinie
Inwestuje w Lublinie. Nic więcej. Jak się ma pieniądze to się inwestuje, to normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...