Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe kogo się tu tak przestraszyli, ze grudzień z 1 kwietnia pomylili? Unii trzeba kasę dać, by od bankructwa ją ratować, a oni snują plany oparte o środki pomocowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważniejszy jest jeden rzeczywisty krok niż tuzin programów jest to aforyzm K. Marksa. Opowiadanie bajek niech za bajki wezmą odpoiwedzialnośc osoby to głoszace i zagwarantują realizację tego swoim prywatnym majątkiem i własnej rodziny. Tak jak każdy kto rozpoczyna działalnośc gospodarczą. Za wróżby nie płaci sie . W Lublinie nalezy zlikwidowac nepotyzm i partyjne kolesiostwo i klasyczna zawśc i złośliwość a postawić na ludzi myślących i realnie przewidujacych a nie małpujacych innych co widac od conajmniej 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już Ryży zafundował nam drugą Irlandię i cud a mamy ino smród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"lubelskiem" podkarpackiem" ?! autor chyba jeszcze nie odespał imprezy w weekend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srały muchy będzie wiosna. !!!! Komu te bajki - komu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPAGANDA SUKCESU SIĘ ZACZYNA JAK ZA KOMUNY, PO I PSL PARTIE PAZERNYCH FAŁSZYWYCH ZŁODZIEI, PODATNIKOWI OBIECANKI I WYSOKIE PODATKI A SOBIE LUKSUS I PRZYWILEJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w budowie się kończy może lubelskie w budowie się zacznie,bo narazie to cieniutko.Panie Boże przeczytaj te mżonki i SPRAW.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdury do kwadratu, ale najważniejsze zeby bezmyślne lemingi z lubelskiego uwierzył i zagłosowały na peło. Każdy myślacy w miarę rozsądny człowiek wie, ze to kłamstwa, a partia (jedyna słuszna) i wódz, który obwieszcza takie rzeczy ma obywateli za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowo polskie: jęczeć, biadolić,narzekać...Zamiast się cieszyć to wolicie ciołki tylko marudzić. Po ch... wy w ogóle siadacie do klawiatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe mogę wręcz się doczekać, aż ta nasza ekspresówka do Warszawy zostanie zastąpiona autostradą, przydałoby się w końcu ją wymienić, bo trzeba aż 1,5 godziny żeby dojechać do stolicy. Jak będzie autostrada to moim bolidem zejdę poniżej 1h. A tak na poważnie, co palił autor? Ja też to chcę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Typowo polskie: jęczeć, biadolić,narzekać...Zamiast się cieszyć to wolicie ciołki tylko marudzić. Po ch... wy w ogóle siadacie do klawiatury
A Ty panie Karolu lekarstw o nazwie "szara rzeczywistosc" zapomniales wziasc rano? Czy na szyby nakleiles sobie plakat z widokiem na Nowy York i myslisz ze jest fajnie, ladnie i pieknie a bedzie jeszcze lepiej? Polacy przynajmniej jak widac jakas czesc juz sie nauczyla ze takie bajki opowiadaja co roku i nic z nich nie wynika dobrego, bo zamiast "by zylo sie lepiej" to coraz bardziej jestesmy gnojeni i okradani. Zdejmij tapete z okna i popatrz na to zadupie zostawione same sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SKLEPACH DROŻYZNA ZA TANDETNE ARTYKUŁY, W STACJACH PALIW DROŻYZNA ZA CORAZ GORSZEJ JAKOŚCI PALIWA, LUDZI NIE STAĆ NA OPŁATY ZA MIESZKANIA, POSIADANIE EMERYTA W RODZINIE ZACZYNA BYĆ ZBAWIENIEM BO CORAZ MNIEJ MIEJSC PRACY!!!! KOSZTY UTRZYMANIA URZĘDNIKÓW=PAŃSTWA ROSNĄ A POZIOM ŻYCIA OBYWATELI=PODATNIKÓW MALEJE!!!! RYŻY Z PO ZAPOMNIAŁ O PODSTAWOWYM PRAWIE EKONOMII "BOGATY OBYWATEL TO BOGATE PAŃSTWO" ZASTĄPIŁ GO SWOIM PRAWEM "BOGACI KOLESIE PARTYJNI TO PEWNE WYGRANE WYBORY W NASTĘPNEJ KADENCJI"!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srali muchi, bedzie wiosna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tere fere kuku! To najlepszy komentarz do tych bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 20 lat hahahaha Zgłaszam oficjalnie tą informację do KITu ROKU 2011 !!! Najpierw mówią, że nie ma kasy na drogi, trzeba strajkować a teraz bredzą, że za ...20 lat hehe jak już ich nie będzie przy władzy !!! Głosowałem na PO ale dzięki takim informacjom utwierdzam się w przekonaniu, że dla naszego kraju lepsza będzie frekwencja = 0% niż jakakolwiek partyja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale propaganda oj ......i to od poniedziałku w tym Kim don Tusk jest najlepszy i jego pachołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki.....a głupiemu stoi. Przez 20 lat będzie jeszcze tyle rządów,wiele razy zmieni się polityczna opcja,że NA PEWNO lubelszczyzna zniknie z polskiej mapy (jako region). Aby się moje słowo w g.wno obróciło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
A Ty panie Karolu lekarstw o nazwie "szara rzeczywistosc" zapomniales wziasc rano? Czy na szyby nakleiles sobie plakat z widokiem na Nowy York i myslisz ze jest fajnie, ladnie i pieknie a bedzie jeszcze lepiej? Polacy przynajmniej jak widac jakas czesc juz sie nauczyla ze takie bajki opowiadaja co roku i nic z nich nie wynika dobrego, bo zamiast "by zylo sie lepiej" to coraz bardziej jestesmy gnojeni i okradani. Zdejmij tapete z okna i popatrz na to zadupie zostawione same sobie.
Plakat z NY? Ocipiałeś? A toś sobie wzór wybrał. Zwłaszcza teraz. Co do reszty - mieszkam na Lubelszczyźnie od 39 lat. Mam super pracę, dom i ogród. W życiu bym stąd nie wyjeżdżął. Jestem dumny, że jestem z Lublina.Widzę, jak wiele się zmienia i wierzę, że będzie jeszcze lepiej, czego i tobie życzę. PS. NY? Byłem dwa razy. Ładnie wygląda na filmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi tu się nie zgadza, jesteśmy współorganizatorem EURO 2012 wraz z Ukrainą czyli logika mówi sama za siebie że należało by poprawić infrastrukturę do granicy z Ukrainą przed 2012r a nie dopiero przed 2020 czy też 2030 rokiem, województwo lubelskie graniczy bezpośrednio ze współorganizatorem Euro a została całkowicie pominięta jeśli chodzi o budowę stadionów czy też autostrad, ZŁODZIEJE Z PO I PSL WPOMPOWALI KASĘ W SWOJE WOJEWÓDZTWA, ZDROJEWSKI ODEBRAŁ NAM KASĘ NA KULTURĘ BY DAĆ WROCŁAWIOWI A NAM POZOSTAWILI OBIECANKI BYŚMY NA NICH ZAGŁOSOWALI!!! OŚMIESZYLI SIĘ NIE BUDUJĄC STADIONU W KRAKOWIE (PREZYDENT Z INNEJ OPCJI POLITYCZNEJ NIŻ PO CZY PSL) BO MYŚLELI ŻE DZIĘKI TEMU TŁUMY ZJADĄ DO WROCŁAWIA POZNANIA WARSZAWY A TU PROSZĘ 3 NAJBOGATSZE DRUŻYNY ZAMIESZKAŁY W KRAKOWIE!!!!! NASZ RZĄD TO BANDA KOLESI PIERDZĄCYCH W STOŁKI I DBAJĄCYCH O SWÓJ INTERES A NIE O PAŃSTWO POLSKIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dziś jest 1 kwietnia? Dobry artykuł na żart prima aprilisowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...